Zaplo05

Možná to někomu přijde jako slátina ve které se málo kdo vyzná, ale to je právě ono, co si tak cením na scénáři tohoto filmu. Udržuje mě pořád v pozoru, přemýšlet nad tím, co k čemu patří a která dějová linie se právě odehrává. Vynikající film, u kterého jsem seděl jako zařezaný a napjatě čekal, co se bude dít dál... ()

miki68cz

Další z filmů, který mi protekl mezi prsty. Povedený příběh umně režírovaný aby byl pochopitelný pro všechny. Krásná muzika, souhlasím s Kleopatrou, že jiný herec v HR by možná dal filmu ještě něco navíc a pro mne hvězdu navrch. Tento film vřele DOPORUČUJI ()

Pitryx

Poměrně slušně natočený příběh. Sci fi sice jen při „vracení se v čase“ ale to zde není až tak podstatné. Podstatný je totiž příběh sám. Autoři sice použili paralelní světy, které už tu byly, avšak tyto rafinovaně /pomocí deníku/ spojili s návraty do minulosti a úpravou současnosti. Herci se také snažili a tak lze snímek hodnotit pozitivně. Sice jen průměrný film, ale v dobrém slova smyslu.3* Nova11090910717/11344 ()

kubas369

Film, od kterého jsem toho moc nečekal a který mě dost překvapil. Každý z nás zažil tu chvilku poznání, že by šlo něco v kritických momentech našeho života udělat jinak a tím všechno změnit, jenže my tu druhou šanci nedostaneme. Jen je škoda, že jí Ashton Kutcher nevyužije na plno, abych mohl dát plnej počet. Po půl hodince filmek ztrácí trochu na atmosféře, proto za čtyři hvězdy ale pořád dost nadprůměrná podivaná. ()

Romeroo

Je to již delší čas co jsem tento film viděl...prozatím dávám jasných 5 * protože jediné co si s filmu pamtuji, byla opakující se husina na mém těle...určitě v dohledné době bude projekce tohoto snímku... ()

yaqwsx

Film, který mě opravdu zaujal. Prvních 40 minut jsem neskutečně hltal - jak po příběhové stránce, tak i jeho atmosféru a pěkné zpracování. Poté jsem dalších 20 minut trpěl, jelikož film jakoby upustil od své původní atmosféry - začal působit lacině. Naštěstí potom naladil zase na svou původní "Donnie Darkovskou notu" a tu si udržel až do konce. Ano, film je plný spousty nelogičností, neumí chodit ruku v ruce s paradoxy cestování časem, ale co na tom - já se bavil. ()

Fejky13

K těch 5* mi chybí pár maličkostí jako je např. Za prvé filmové obsazení. Na tu hlavní roli by mi opravdu sedl víc Josh Hartnett. A za druhé se mi zdá že režiséři neví co vlastně mají točit. Film pořád přeskakuje s temného trileru do dobrodružné fantasy potom do romantické komedie a pak zase zpátky. ()

Mykhaluu

* + Odpad = 0 + * + *** = **** - * = ** + **** = *** - * = *** + **** = **** - 1 noc = výsledné *** (Nebo proti tomu mám něco osobního...). No tak nějak se to vyvíjelo. Hrozný film, který mě hned v úvodu poctivě znechutil (ne filmem samotným, ale děsivými událostmi a nešťastnými dětskými osudy - hlavně Tommy). Připoměl mi film Pan Nikdo. Pak Donnie Darko. Že by byla možná spojitost s Věčným svitem neposkvrněné mysli mě napadlo až tady při letmém nahlédnutí do komentářů. Ashton ať se neholí a je v poho. Chci vědět, jestli ještě někde hrál ten míšenec Asiat z cely! A taky obtloustlý spolubydlící z koleje trumfnul snad i do té doby u mě nejděsivějšího spolubydlícího z Nothing Hill! :) Howgh. ()

Peter-1307

FIlm prenikavý svojím tajomnom, atmosférou a neustále strhujúcim dejom. A toto všetko dokresľuje podmanivá hudba. Mráz po chrbte a otázka, čo ak sa dá zmeniť minulosť. Tak toto je moje vnímanie filmu. Ashton Kutcher v hlavnej úlohe ma síce nepresvedčil, ale konečne už i hral, a neprevaľoval len oči. I keď ...viem si predstaviť aj niekoho iného v tejto úlohe. NIe je to v žiadnom prípade dokonalý film, má svoje chyby (a to hovorím o tých, čo som si všimol ja), ale určite patrí k naj filmom tohoto žánru, ktoré som videl. ()

Ajka1

Nápad vynikající, provedení velmi dobré - tedy až na pasáž, kdy je hlavní postava "kingem bratrstva" - to mi přišlo poněkud přehnané. Obsazení sympatické, ale... i přestože se Ashton Kutcher snaží ze všech sil a ve finále podává docela kvalitní herecký výkon, vedle brilantní Amy Smart vypadá pořád jen jako poloamatér. Vhodněji vybraný představitel hlavní role a bylo by to ještě mnohem lepší. Celkový dojem byl ale opravdu dobrý, úplné finále ( v davu - poslední minuta před titulky ) mne snad i dojalo - takže silnější 3 a půl hvězdičky :) ()

AlexUnited

Všeobecne vychvaľovaný Butterfly Effect pre mňa znamenal jednoznačné sklamanie. Nebudem tu rozoberať zjavné nelogickosti, ktoré v súvislosti s cestovaním v čase nastali, aj keď v tomto smere by bolo veľa čo vytýkať. Okrem toho sa tu vyskytuje mnoho ďalších nedostatkov. Postavy boli vyložene NESYMPATICKÉ, kontrasty v jednotlivých časových realitách (Tommy raz ako neskutočný hajzel, potom zrazu veľký samaritán) boli v niektorých prípadoch vyhnané do extrému a snaha hlavného hrdinu dať veci do poriadku aby to všetko „bolo tak ako má byť“ bola skôr k smiechu. Takýto námet by poslúžil skôr ako dobrá predloha pre bláznivú komédiu o nejakom fušerovi, ktorému sa vždy čosi poserie. Ak by bol z filmu cítiť istý nadhľad mohli by sme naň takýmto spôsobom nahliadať, všetko sa však tvári až príliš vážne. Najzávažnejší nedostatok je ale spomínaná hlavná dvojica postáv, najmä ženská časť - kvôli takej fuchtli sa vážne neoplatilo podstupovať celé toto riziko. ()

teltri

Do prdele, po tom určite nebudem spať. najvyššie hodnotenie, jeden z najlepších filmov čo som videl, klobúk dolu. Skvelá práca. Má pre mňa aj osobný duchovný rozmer. ()

ladyClaire

Jsem nadšená z nápadu a celkového děje. Vše na jedničku, i když si myslím, že námět takového kalibru by si zasloužil trochu umělečtější provedení. Malinkaté mínus za občasná filmová klišé jako třeba krvácení z nosu. Moc mě nepřesvědčil hlavní protagonista, který na mě místy působil trochu lacině. Ale samozřejmě, když opomenu tyto mé připomínky, celkově je film skvěle vychytaný. ()

Scelleton

Na první pohled výborný film, ze kterého máte úžasný pocit. Ovšem za chvilku přijde vlna pochybností a začnete si všímat několika menších chyb, které jsou již popsány v jiných komentářích. Avšak mám rád sci-fi a tato myšlenka je byť starší, zde perfektně zpracována a proto několik nedostatků rád odpustím. Zdánlivě nenápadný film skrývající však neuvěřitelnou sílu, kterou nezapomenete. ()

marek29

Krásná Amy Smart, Ashton Kutcher měnící okolnosti děje cestováním v čase a ohromná zvědavost jak to všechno dopadne, byly zdrojem výborného dojmu z tohoto filmu.. A i když sem si ze začátku říkal co to může být, na konci jsem byl rád, že jsem hodinu a tři čtvrtě obětoval :) rozhodně se to vyplatilo. Za napínavost a skvěle poskládaný příběh > čtyři hvězdy! ()

boombang

Možná, že má ten film nějaké logické díry ve scénáři, ale nevšímal jsem si jich, protože mne tento film úplně pohltil - tím spíš, že i já mám jeden takový moment, od nějž se můj život odvíjel určitým směrem, a já si už nesčíslněkrát představoval, co by bylo, kdyby... Asi bych tento film neviděl... a tudiž bych tohle ani nenapsal... a možná by ani tyhle stránky neexistovaly (co myslíš, Pomo?)... atd. Ashton i Amy válí a táhnou celý film, ale výborní jsou i dětští představitelé - zato E. Suplee je naprosto příšerný. ()

bloody21

celý film byl takový zmatený a až na konci jsem si pořádně uvědomil co ten kluk dělá. Ale jinak paráda, dost smutný v některých pasážích :( ()

N3O

Zajímavý námět a bezcybné zpracování. Cestování časem v alternativních vesmírech je dost náročná látka. Tady je ale všechno přehledně servírováno. Doporučuji DC. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz