• Lacike

Hodnotenie po troch dieloch + dalsie 3 som narychlo prebehol. Zo zaciatku ma napadlo, ze sa nejaki mladi otravni holobriadkovia snazia napodobnit pôvodnu pecku, ktoru maju radi, ale to by ten serial nesmel byt tak strasne roztahany a hlavne by musel obsahovat nejake hlasky. Pritom som tu nezaznamenal ani len pokusy o hlasky. Berie sa to strasne vážne. Ako nejaka seriozna drama o jednej rodinke, ktoru nahodou tvoria kriminalnici, kde sa syn snazi vyrovnat svojmu otcovi, ktory momentalne sedi v base. No a pri svojom snazeni sa zapletie do spletitej serii slamastik, ktore maju najskôr suvislost aj s davnym pripadom jeho otca. Rozbeh to ma sakra pomaly a dalsie zapletky, ktore sa postupne zacnu nabalovat na hlavnu liniu ma pre zmenu vôbec nebavili. Vizual je tiez dost tuctovy a jednotlive sceny postradaju drajv. Proste mi to stylom vôbec nepripominalo pôvodny legendarny film a ani bez ohladu na neho ma to prilis nezaujalo. Z hercov ma zaujala len sexica Phoebe Dynevor. Serial Zbaľ prachy a vypadni sa svojej filmovej verzii dokazal priblizit aspon stylom. Podfu(c)ku sa to nepodarilo ani stylom ani kvalitou. 4/10.(17.6.2017)

• LeitoSE

O tomto seriály sa toho veľa nedá povedať okrem toho, že je to naozaj nuda. Dej plynie, postavy sa rozprávajú, niečo urobia, diel skončí a ja sa nedokážem rozpamätať na nič, čo sa odohralo za uplynulých 40 minút. Spojitosť s kultovým filmom mimo názov nie je absolútne žiadna ani štylisticky a ani obsahovo. Drop 3/10 - 40%(23.9.2017)

Poctivá britská old-school detektivka plná vtipných situací a zvratů, nečekaných hereckých výkonů a čisté atmosféry z prostředí britského venkova i londýnských podvodníčků. Dal bych i více, kdyby tam nebylo pár zbytečných scén, které celý příběh zbytečně natahovaly. Za mě ovšem poctivých 85 %, protože se mi tato žánrovka tak líbila, že jsem všech 10 dílů zvládnul za 1 den :)(18.3.2017)

Příjemný oddychový seriál, na který se dá jen dívat a nebo poslouží jako kulisa k nějaké další nenáročné činnosti. Všechny postavy a herci zde mají neuvěřitelné charisma a každého si oblíbíte kvůli něčemu jinému. Ani na vteřinku jsem v Rupertu Grintovi neviděla Rona Weasleyho a to je pro něj velké plus. Prostředí i humor je zde zachyceno na jedničku a jednoduše jsem si zamilovala tenhle britský styl. Nechybí samozřejmě dlouhé vlající kabáty, obleky a košile. Za mě dostatečná spokojenost.(16.8.2017)

Záleží na úhlu pohledu. Pokud se na to díváme s láskou na původní film, tak můžeme s přehledem říct, že toto je průměrná kravinka. Tvůrci se snažili předělat kult a rozšířit ho do deseti epizod. Nicméně zásadním problémem je ten, že v moment, co se vyřeší jeden problém přijde nějaký další, který je na dvě epizody zaměstná a takhle to jde pořád dokola. Tohle je vlastně asi nejkratší telenovela na světě. Pokud, ale mluvíme o tom, že se někdo snažil udělat lehce vtipný seriál s nějakým příběhem, tak se mu to víceméně dejme tomu povedlo. Ale žádná sláva to rozhodně není. Skoro žádná než sláva. Přesně nějak deset a dost. Možná i méně.(27.8.2017)