poster

Akta Pentagon: Skrytá válka

 • USA

  The Post

 • USA

  The Papers

  (pracovní název)
 • Velká Británie

  The Post

 • Slovensko

  The Post: Aféra v Pentagone

 • Nový Zéland

  The Post

 • Austrálie

  The Post

 • Irsko

  The Post

 • Kanada

  The Post

Drama / Thriller / Životopisný / Historický

USA / Velká Británie, 2017, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sharky
  **

  Má rád filmy o novinářích a o historii, ale tady je prostě všechno špatně, všechno zajímavé, co v tom filmu je, se odehraje v posledních dvaceti minutách. O tom měl být celý film, ta předchozí hodina a půl je neskutečně nudná, zbytečná a o ničem. Je to zoufalý pohled, když ani takové herecké osobnosti jako Hanks a Streep se před kamerou bezradně, nepřesvědčivě plácají a nevědí, co mají hrát. Maryl Streep snad v nikdy životě nehrála takhle prázdnu roli o ničem. Kate Graham je tu vylíčena jako neschopná, trapná, nezajímavá puťka, která se jednou v životě vzpamatovala, ale to vůbec neodpovídá skutečnosti. Ve skutečnosti to byla moudrá žena, která celý život ovlivňovala dění v USA. Většina nedostatků toho filmu je vinou mizerného scénáře, ale Spielberg mu zrovna dvakrát nepomáhá. Koukat na jeho filmy, je čím dál větší utrpení. Miloš Forman toho sice netočil tolik, ale každý jeho počin byl něčím mimořádný. Spielberg valí poslední dobou filmy jak na běžícím páse a tomu odpovídá kvalita. Možná by měl zpomalit - dvakrát měřit a míň řezat.(17.4.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $81,903,458 Tržby Celosvetovo $177,670,352 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Spielberg vie točiť stále na vysokej úrovni o tom niet pochýb. Tému, námet vybral delikátny len ho chcelo ešte o niečo viac prikoreniť. Herecky fajn, pár úsekov slušne zamáva s napätím. /60%/(6.7.2018)

 • Lucjen
  ***

  Veď áno... vyzerá to veľmi pekne, má to veľmi peknú hudbu a veľmi pekné herecké výkony. Ale ja som si tento film nepustila pretože som chcela vidieť niečo pekné! Čakala som nervy drásajúcu drámu, strhujúce momenty medzi Streep a Hanksom, vybičované emócie. NIČ. Nič z toho sa nekonalo a ja sa z toho horkého sklamania ešte stále spamätávam. Akoby sa Spielberg spoliehal na samotné posolstvo príbehu a zástup výborných hercov. Všetok jeho cit pre očarujúcu sentimenálnosť, preňho tak typickú, si ušetril do Ready Player One. Vo svetle aktuálnych udalostí na Slovensku ma ešte viac mrzí, ako málo úderný The Post je ... mal všetky predpoklady na pravý opak. Nižšie s hodnotením ísť nemôžem, pretože remeslo to kvalitná je, ale ... ten premrhaný potenciál ... nechcem na to už ani myslieť. Pokúsim sa naň zabudnúť a budem si pripomínať iba tie veľmi pekné veci ...(30.4.2018)

 • JohnCZ
  ***

  Chaotickou nudu plnou nejasných dialogů a mizerně představených postav v první polovině naštěstí zachraňuje polovina druhá, která se již naplno zaměřuje na hlavní téma filmu. Na Spielberga je to ale těžká rutina plná kvalitních, ale též poměrně rutinních hereckých výkonu. Pár let starý Spotlight byl o něco záživnější.(18.5.2018)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Vábnička na ocenění, která vyšla. Tom Hanks je skvělý coby šéfredaktor Ben Bradlee v jinak jen lehce nadprůměrném dramatu o jedné z mediálně nejdůležitějších afér minulého století. I se Spielbergem za kamerou se filmu nedaří vyždímat nějak zajímavější nebo nápaditější podívanou než jen vykonstruovanou odpověď na daleko zajímavější a nápaditější dramata podobného charakteru. Část zkrátka funguje, část ne a ve výsledku tak Akta Pentagon: Skrytá válka působí spíše rozpačitě než jako něco, co zkrátka musíte vidět. [65%](23.2.2018)

 • - Ve filmu je v jednu chvíli vidět v redakci plakát k filmu Všichni prezidentovi muži (1976), který pojednává o aféře Watergate a dějem v podstatě navazuje na Akta Pentagon. (Looka)

 • - Natáčanie trvalo od mája do júla 2017 a film bol zostrihaný už o 2 týždne. Celkovo trval proces od napísania scenáru po finálny strih len 9 mesiacov. (Astonko)

 • - Jedná se o už 28. spolupráci Stevena Spielberga a Johna Williamse. (PaTeXx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace