Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

Bozvav

Seriál co šel kdysi v televizi byl debilní. Tento film je hloupý o poznání méně, nicméně díky mizerným dialogům (viděno s titulky), hloupému scénáři a dost zoufalé režii ( o hudbě se ani nezmiňuji), tento film nemá moc šancí uspět. Paradoxně hlavní protagonisté až tak zoufalí nejsou a jejich akce celkem ujde. Jako celek nic moc. za mne 40%. ()

TaanStari

Bohužel, tenhle film má hodnotu čistě nostalgickou. 1) Když poprvé všichni morfují a Jason používá silo-meč. 2) Když Zordi běží vedle sebe za doprovodu původního theme songu. 3) Když se Zordi změní na Megazord. 4) Když Ritu odpinknou na Měsíc. 5) Když nastoupí Tommy. Zbytek byl klasický teenage garbage, navíc chyběly silo-dýky, silo-kopí, silo-luk a silo-sekera, "lidské" formelíny opět vystřídali kluci z CGI departmentu a Goldara když už tak mohli vynechat úplně. ()

ViktorEl

Na pôvodnom seriáli som ako malý frčal, a keby som vtedy videl tento film s takýmito efektami, tak by asi teraz zo mňa bol Power ranger. Vtedy sa mi to veľmi páčilo a ani tento film nie je až taký zlý, je tu síce pár trápnych momentov a miestami nudné, ale nostalgia tu hrá veľkú rolu a ešte aby som nezabudol na dosť dobrý soundtrack. Škoda z tohto filmu sa dalo vyťažiť oveľa viac. Slabé 3 hviezdy. ()

Monisek

Čekala jsem, že to bude slátanina, ale dostala jsem ještě horší slátaninu, než jsem si vůbec uměla představit. Jednu hvězdičku si to zaslouží tak akorát za efekty, ty se mi docela líbily. Jinak ani ťuk. Je to dost příšerný. ()

Erumocio

Nechápu koho napadlo převést takovou devadesátkovou šílenost do roku 2017 a tvářit se, jako že je to pecka. Ten film je od začátku špatnej. Tohle fungovalo před 20 lety (na mě taky), ale dneska ne. Nefunguje to ani jako pocta původním filmům a originálu. Fascinuje mě i sebevědomí a víra, že budou ještě další 2 filmy. Nebudou. ()

Sydonai

Vyrostl jsem jak na seriálu, tak filmu. VHS kazeta byla tak ohraná, že když jsem se podíval po padesáté, z filmu zbyla už asi jen polovina obrazu. Od návratu jsem si nesliboval nic...a přesně to jsem v kině taky dostal. Nic. Rádoby moderní origin je plný stereotypních charakterů, kteří se z cizích neznámých vypracují během 11 dní v ty nejlepší kamarády pod sluncem. Každý by pro každého umřel. No dejme tomu. Celkem povedený soundtrack, který kombinuje moderní hudbu se současnými cover verzemi potěšil. Kde film vázl? Více jak dvou hodinová stopáž bolela při každém CGi momentu, do té doby to bylo snesitelné. Poté více jak neúnosné a usměvavé. Při skoro 2 ročním čase na post produkci bych čekal asi něco monstróznějšího. Chápu, že snaha neparodovat Transformers byla projevena, ale bohužel neúspěšně. Podtrženo sečteno? Takhle už prosím ne! Děti v Africe hladoví! ()

Crowen

Je to o dost horší než napovídal zavádějící trailer, ale zas o něco míň strašný, než co si představíte, že by mohlo vzniknout při vzpomínce na původní seriál. Přivřu oko, vypnu mozek, zapomenu posledních 15 minut, přidám hvězdu za nostalgii a udělím hodnocení. ()

DEADMANincCZ

Nemůžu se zbavit dojmu, že i přes milion klišé, ne moc výrazný herecký výkony a občas laciný triky (s čímž vším jsem ale dopředu počítal), jsem si to vlastně i docela užil. Nostalgickej návrat k týhle partičce byl celkem i fajn. Tenhle film mě teda rozhodně neurazil. ()

BOURQUE

„Legendárny“ sci-fi seriál sa dočkal celovečerného filmu. Výsledok? Taký ako vo väčšine prípadov: priemerný scenár, (občas) priemerné herecké výkony a mohutné triky, ktorými sa snažia zamaskovať prípadné nedostatky. Pre mňa spíš sklamanie! Ja osobne by som dvakrát rozmyslel to, že či sa má pokračovať v tomto smere. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

drakodlak

Kupodivu mi první 3/4 filmu ač se jednalo vlastně jen o konverzační část přišlo celkem v pohodě a chtěl jsem dát 3*, ale ta akční část to fakt sráží, takže nakonec jen 2*. Celkově vzato příjemné překvapení, neboť jsem čekal totální slátaninu ;o). ()

Faila

Nic moc jsem nečekala, takže žádné extra velké zklamání se nekonalo. Trochu mě mrzí jen to, že si tvůrce podobných filmů prostě nedokáží své dílo představit bez pitomých patetických keců. ()

Wargoo

Návrat do deckých čias, aneb načo kurv!ť dokur.ené... Bola sranda sa na to pozerať, Cranston s Banksovou čistá recesia ! :) 2** a 21,018% ()

Rathalos

Na rozdiel od vacsiny ludi ja som si tento film uzil,sympaticki herci,dobra hudba,triky,zvuky,malo to aj vtipne casti,takze nemam dovod nadavat...:-) ()

Folky

Jedna hvězdička za to, jak moc jsem se té debilitě na konci smál. Asi to nebyl úmysl, ale chechtal jsem se ještě hodinu po skončení filmu. ()

helloween93

Seriàl Power Rangers jsem viděl naposledy cca před 19 lety na Supermaxu, od té doby jsem téměř zapomněl, že Power Rangers byli kdysi hypenutí. Film je hodně slabej, přesně podle předpokladů. Hodinu a půl teenagerské drama a dvacet minut v podstatě jediný boj v celém filmu. Taky vám ten fight připomínal střihem a choreografií Transformers? To jen ukazuje, jak jsou Strážci vesmíru hrozně neoriginální. Vyložený propadák studia Lionsgate, který dostal v kinech na frak od disneyovské pohádky Kráska a zvíře. 2* ()

Bohnice05

Nebylo to úplně stupidní a pro 90s kids, kteří sledovali původní seriál bych film vlastně i doporučil. Jinak se na něho ale radši vůbec nedívejte. Nemá to smysl. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)