Power Rangers: Strážci vesmíru

• USA Power Rangers (více)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

NifKor

Power Rangers mě jako dítě neskutečně bavili, ale teď když se dívám na tento film tak mě to vůbec nebavilo a jenom jsem počítal minuty do konce filmu.Nevím byly tam scény co mě bavili a co se mi líbili, ale těch bylo fakt málo a to mě mrzí. Je asi fakt lepší aby to byl seriál pro děti, který je bude bavit a my si ho nebudem všímat než film, na který všichni půjdem a nebude se nám líbit jasně, že je tu několik lidí, kterým se to líbilo a já jim to neberu, ale mě to nebavilo. Tomuto filmu dávám 2 hvězdy, ale také přemýšlím jestli si to nezaslouží i jednu no uvidíme. Pro mě velkým zklamáním. 4/10 ()

KoRner

Už len ten nápad spraviť z partie nesympatických rozmaznaných pubertiakov je na smiech, ale do 90-tych to proste patrí a s hodnotením kde-kto prižmúri oči. Ale spraviť z toho seriózne sa tváriaci sci-fi, to už smrdí prúserom. Slabý záporak, vzťahové klišé, príšerný dej. Ale sem tam tak tupé, až je to vtipné. Škoda, že tak nebol postavený celý film. ()

Han22

Původní seriál (a jeho mnoho následovníků) byla děsivá sračka. Ne tak jak dneska někdo hodnotí třeba Xenu, JAG, Knight Rider nebo jiné seriály z té doby, ale opravu mega průser. Pětice mirkodušínovských hrdinů, dvojice pitomců, hologramovitý Zordon, vtipný robot Alpha, ježibaba jak z pohádky Rita se zlatým andělem Goldarem, monstrum týdne a formelíni. Otřesné efekty, scénář byl pokaždé stejný - strážci se kočkovali s formelíny a monstrem, monstrum se zvětšilo, strážci povolali Dino Zordy, spojili se a nakopali monstru prdel. Přesto jsem to kdysi ve svých dětských/teen letech sledoval. Režisérovi se s remakem podařil zázrak, když nezklamal nostalgiky a zároveň vše zmodernizoval. Pětice hrdinů jsou tak totální loseři kteří se setkávají v "afterschool", moc se neznají, nevěří si, zato cynické hlášky a vtípky jim jdou dobře. Nakonec se jim ale podaří překonat rozdíly, odhalit své nitro, být tým a tím i Strážci. Je to hrozný klišé, ale postavy jsou sympatické a vtipné. A režisér pochopil, že takovou blbost nemůže brát vážně a sype jednu hlášky či gag za druhým (promiň Bumblebee, hození tlamy ve finální akci). Navíc Goldar je horda zlata, Rita opravdu děsivá zombie-čarodějka a finální robotí řežba není o nic horší než třeba Pacific Rim nebo nová Godzilla. Je to šílený béčko, ale vtipné a zábavné. PS: Jen jsem nepochopil proč mají jednotliví strážci prohozené rasy oproti těm původním. ()

Corpsegrinder

Kde tenhle film překvapivě boduje jsou scény kde neni akce neboť je tohle za poslední roky asi nejzábavnější a nejpřirozenější teenagerská kravinka na trhu, to zrnko akce je tam protože prostě musí a hádám že neurazí. Film z vás za každou cenu nedělá komiksový teplouše jako Marvel filmy což je plus, myslim že si tvůrci byli vědomi ujetosti původního seriálu a tak se to snažili pojmout s nadhledem. ()

Mathew55

Další ze série superhrdinovek, kdy se z teenage loserů, leč správňáckých, stanou supersilní zachránci světa. Tento námět filmu už je tak ohraný a podprahově se snaží, aby se s ním co nejvíce lidí ztotožnilo a prožívalo film naplno. Provedení filmu už je o něco šťastnější, ale hitparáda to není. Boje jsou o ničem, záporačka působí spíše komicky (hehe), infantilní vtipu ve stejném stylu jako Marvel opět nevychází(až na Billyho Mamazorda jsem se nezasmál, max vyfoukl nosem) a pointa - záchrana světa, také úplně nepřekvapí, natož aby film zachránila. Celé se to ale hezky sleduje a člověk může na 2 hodiny úplně vypnout. Z tohoto důvodu a z nostalgie dávam 3* ()

Hanys_

Až moc to přípomíná nedávný reboot Fantastické čtyřky..Hlavně teda tím, jak se to snaží být zábavné i temné zároveň a moc se nedaří ani jedno. Přitom ten teen úvod byl dost fain, tyhle pasáže jdou Israelitovi na jedničku (Project Almanac). ()

Krabak

Co k tomu dodat... Jediný, co se mi v podstatě na tom líbilo, tak byly...bylo pár efektů. Když už jsem si po hodině a pul říkal, jestli to má vubec smysl dokoukat, tak se konečně na scénu začaly dostávat Zordi. Řekl jsem si paráda, tak teď by to mohla být mela ve stylu Pacific Rim-u. A ona nebyla. Jedna pěst, druhá pěst, vyhnutí se, Takedown přes záda, zapíchnutí a konec. A jako shnilá třešeň na dortu Home run s Ritou do vesmíru. Ve výsledku se mi v tomto filmu líbily jen brnění strážců a Megazord. Vše ostatní, ať už příběh, děj, herci, herecké výkony...vše bylo špatně. Na rozdíl od seriálové předlohy, kde byly strážci v civilním životě nejoblíbenějšími žáky na škole, tak tady se jimi stal pomalu "odpad společnosti". Pevně doufám, že se dalšího pokračování, ač to k němu po vzoru Marvelu potitulkovou scénou mířilo, NEDOČKÁME. ---> 20% ()

tom.nosek

Fíha, tak to je asi překvapení letoška. Nechtěl jsem si vypíchnout obě oči! Docela to utíká, příběh silně průměrný, ale neurážející. Ani ta délka nebyla překvapivě tak hrozná. Soundtrack taky fajn. Nejvíc mi asi vadila až moc nechutná Rita (aspoň zezačátku) a nevyužitý potenciál Billa Hadera jakožto parodie na Alfu. Ale jinak bych klidně snesl i dvojku. (Jo ale poctivou akci nečekejte, ta tam plus mínus není žádná.) ()

Gogo333

Jako malý jsem sledoval Power Rangers a jejich různé varianty. Když se na netu objevila dospělácká a drsnější verze v podobě amaterského videa, tak sem si řikal, že by to nemuselo být špatný, kdyby se natočil drsnější film. Po pár letech byl skutečně film oznámen. Bohužel tu máme ale opět "děti" a nejde ani o drsnou (R) verzi. Na pohled to vypadá docela pěkně, ale dialogy jsou nic moc. Roboti moc prostoru nedostaly, stejně tak boje je pomálu. Záporačka je sice pěkná, ale taková o ničem a nic moc zlého nepředvede. Velká škoda, pokud vznikne druhý díl, tak se ale stejně podívam. Zelený je můj oblíbenec. ()

Ilhan

Nostalgie je svině :). Nicméně příchod Strážců na velké plátno jsem předpovídal už před lety. Byla to jen otázka času, kdy ve všech Transformerech, Avengerech a dalších někdo uvidí potenciál v této téměř zapomenuté značce. Vyplnilo se, a proto mě o to víc mrzí, že si někdo nedal víc záležet. Má to svojí atmosféru, sympatické herce, celkem dobrou práci s postavami, naznačenou určitou mytologii, bohužel těch 100 milion na těch tricích není moc vidět. Schopnější režisér s trošku lepším scénářem by z toho dokázal udělat hodně dobrou záležitost a dost mě mrzí, že kvůli tržbám se plánovaných dalších fimů asi nikdy nedočkáme, protože ta značka na to má a i přes moje výtky se mi to prostě líbilo. Go Go Power Rangers!!! 70 % ()

Litvicek

Na tomhle jsme vyrůstali a tak je poněkud creepy to v dospělosti vidět na velkém plátně. Hned si promýšlíš, zda-li jsme v našich pochcávacích letech neměli opravdu v hlavě nasráno. ()

Warle

Tenhle reboot rozhodně není dokonalý, obsahuje docela dost hluchých míst a místy mi připadá i samotná režie dost špatná (gradace nepřichází a nepřichází a bum, je konec), ale budiž mu k dobru to, že se sám film bere v hodně uvolněné formě, občas se to pokouší o vtípek (hodně jich ale s dabingem určitě vyhaslo), ačkoliv dabing sám o sobě není zas tak příšerný (ačkoliv říkat půlku filmu rangeři a druhou půlku strážci mi připadá dost na hlavu) a místy se pokouší ve vás probudit to malé děcko a nějakou fajnovou momentkou připomenout tu nostalgii, kterou většina z nás prožívá. Dokonce i nová Rita mi přišla docela v pohodě, ačkoliv legenda a originál je pouze jedna a to ta japonská s anglickým dabingem! Nový tým je v poho, Kim je sexy a to je asi to hlavní. Jen nová Alfa je katastrofální, ale věřím tomu, že to je jen dabingem a ze v originále to nebude natolik špatné. Nečekejte nic a třeba budete překvapeni. Takže GOGO POWER RANGERS a čistých 70% a slabší 4 hvězdičky ()

Asmodin

Koukatelné, ale přeci jen mi tam chybělo pár detailů. Bylo tam málo typických prvků pro Strážce, které známe ze seriálu (1993). Vůbec by neuškodilo, kdyby víc propracovaly Zordy - Dinostroje. Uvítala jsem přiměřené hláškování, ne tak přehnané jako v seriálu, kdy postavy dokázaly kecat i při kung-fu chvatech. Dost jsem se bavila, když se holky učili bojovat stejně jako Kungfu panda. :o) To byl dobrý nápad. Ráda se podívám i na pokračování, snad bude i lepší. ()

Patrik256

Rozpočet_ 100 milionov dolarov // Tržby_ 142.3 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 4 667 016 Kč // Diváci v ČR_ 36 562 // Tržby v USA*_ 85.3 miliona dolarov ()

Paldiny

Seriál by som sa už neodvážil, ale celovečerňák s deväťmiestnym rozpočtom ? To už si pýtalo šancu. A viete čo, ja sa nenudil ani necítil trápne a to tínedžeri obliekli prvýkrát oblečky po hodine a pol ! Film navyše neponúka nič nové a len hlucho kopíruje šablónu blockbastrových príbuzných či už zostavou, kde je zastúpená každá menšina každého svetadielu, dokonca s dievčaťom, ktorej sa páčia iné dievčatá a to len preto, aby sa tu našiel každý. Tak scenárom, prešpikovaným popkultúrnymi odkazmi šťuchajúcimi do komiksákov, transformerov aj Johna McClanea ! Nechutne sa tu rodinkárči, tisícikrát zachraňuje a omietka padá prúdom. Lenže stal sa zázrak a 90% vecí, ktorými tak opovrhujem mi tu akosi nevadilo a ja si túto detskú, klišovitú a nenáročnú jazdu celkom užil. Možno za to mohli spomienky, možno sympatické osadenstvo, možno tá slizká mršina s fetišom na zlato a možno nesilený priebeh dbajúci na rozprávanie aký naivne dúfal v ďalší život. Lenže to by nemohol prísť s dvadsaťročným omeškaním, však. ()

Prochy38

Tady je ale zapšklých srabíků. Regulérně nadhodnocuji o jednu *, než jsem dát chtěl, ale jen proto, že si myslím, že toto hodnocení je docela kruté. Řekl bych, že jde o hodně solidní odkaz na ten seriál, který všichni dobře pamatujeme a chca nechca jsme na to čuměli. Aspoň my kluci určitě. Efekty perfektní, našlo si to svoji cestu, jak příběh pojmout a mně se to líbilo. Se vším... ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)