Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (Cinemart)

Michal.Jezek

Je to neuvěřitelná prasárna, ale v dobrém slova smyslu, což je až zarážející !! Rowan to pořád umí a navíc dokáže využít i nové moderní technologie v neobvyklé podobě, pro oddechový večer u televize je to vynikající! ()

brabbik

Po mírně vážnější dvojce se tvůrci opět přepli do módu přehnané komedie. Trochu na tom propadl děj, což je velké mínus, ale rozhodně jsem se bavil a to jsem také očekával cestou do kina. Na dvojku to nemá, trochu je struktura trojky jako kopie dvojky s modifikací, ale večerní odreagování skvělé. Zajímavý protipól Bondovek. 70% ()

RAFT

Tak a máme zde třetí pokračování a co tu jenom napsat ,tak za prvé se třetí díl povedl a dost se zlepšil .68% ()

hazdrova

Posledná rola Rowana Atkinsona v roli Mr. Beana bola horskosladká. Trochu sme sa posmiali, v momentoch to bolo trošičku trápne, ale stále myslím, že sa tvorcom podarilo slušne túto sériu ukončiť. 3,5* ()

Shitonit

Graficky a námětově super, díky moderní kameře a patrně i ultraprachům do toho narvaný je to těžce v pohodě. Dvojka trojce myslím místy lehce ujíždí, však přesto anebo přesto však se od prvních minut ve škole ( kdo by nechtěl mít takovýho učitele..) od prvních minut se vezeme na megavlně super zábavy, od chvíle kdy Johnny vniká zpět mezi do MI7 to nabírá Englishovskej drajf, ktere si to táhne skrz parádně vybraný a vymazleně Bond prostředí až do posledního titulku. ()

JohnZ87

Vcelku lepší průměr, ovšem s naprosto excelentní scénou s virtuální realitou, která přináší jeden "nečekaný rozměr" navíc... 65% ()

boo-boo

Jediný skutočný problém Johnnyho Englisha je, že v rámci žánru nedokáže ísť s dobou a je presne taký, akého by ho natočili, keby začali v deň premiéry prvého dielu. Polovica gagov funguje, zvyšok je na striedačku buď príliš trápny, alebo naopak málo vyťažený. Tak či tak som ale vopred vedel, do čoho idem a fakt by som klamal, keby som tvrdil, že som sa v kine nudil. ()

ŠpetaMarek

Není to tak nudné jak jednička a tak střeštěné jako dvojka, ale stále je tam spousta hodně vtipných chvil. Dal bych i za 4*, ale jako ajťák nemůžu přenést přes srdce, že někdo v roce 2018 dostal do scénáře větu "vypnout internet". ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Průměrná komedie s pohodovým a klasickým Atkinsonem a několika ohranými vtípky. Akorát mě sral IT "padouch" a jeho rádoby supr plán s algoritmy, které vyřeší všechno. ()

borohub

Zatím asi nejlepší díl Johnnyho Englishe. Humor je sice ve většině případů předvídatelný, ke konci už filmu docela dochází dech, ale ty fóry v prvních 2/3 jsou prostě výborné. Hodně se mě líbily narážky na současnou pošetilou dobu (sporťáky nahradily hybridy, různé "BOZP" o tom, že pistole může někomu ublížit atd..). Stejně jako u předchozích dílů si film na nic nehraje - takže nelze čekat nějakou intelektuální zábavu. Ale jako oddechovka fakt výborné. 80% ()

Olafsson

No, a třetí počin to neni špatný, ale na víc než průměr tohle nedosáhne, několik scén mě opravdu od srdce rozesmálo, ale měl jsem pocit že to prostě je už přeci jen několikrát nastavovaná kaše. Moje oblíbená O. Kurylenko potěšila. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce