Outcast

USA, (2016–2017), 15 h 42 min (Minutáž: 44–55 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks)

Patrick Fugit, Wrenn Schmidt, Philip Glenister, David Denman, Reg E. Cathey, Brent Spiner, Melinda McGraw, Debra Christofferson, Gabriel Bateman (více)

Série(2) / Epizody(20)

Po tom, čo Kyle (Patrick Fugit) napadol svoju manželku a od súdu dostal zákaz priblíženia, sa vráti do svojho rodného mestečka Rome v Západnej Virgínii. Obyvatelia si ho pamätajú ako osamelého chlapca, ktorého jedinou blízkou osobou bola jeho matka, až dovtedy, pokým ju neovládla zvláštna choroba, ktorá u nej spôsobila záchvaty agresie a doviedla ju takmer až do hrobu. Veriaci obyvatelia Rome veria tomu, že nešlo o chorobu, ale o posadnutie diablom. Kyle stále netuší, na ktorú stranu sa má prikloniť, a aj to je jeden z dôvodov, prečo sa do Rome vrátil. Snaží sa nájsť odpovede, ktoré by mu pomohli napraviť zruinovaný život, ale namiesto toho nachádza stále viac otázok. Rozhodne sa otvoriť duchovnému svetu a spojí sa s reverendom Andersonom (Philip Glenister), ktorý ho zasvätí do každodenného boja medzi dobrom a zlom. (Marceloo)

zvolsi

Až tak pomalé, že to nestačilo ukázat, proč že bych to měl seriál vůbec sledovat. Pokud autoři mysleli, že stačí, dozvědět se, že půjde o vymítaní, tak u mě nestačilo. To už sem viděl 100x. ()

brasek

V podstate obyčajný šedý priemer, bohužiaľ. Príbeh nemá dynamiku a spád, pritom s časti by bol zaujímavý. ()

Hopeman

Ale jo dá se na to koukat,jenže pokud to nebude mít do konce serie nějaký větší spád tak to vezme za své...je to jako krmit slona hráškem kuličku po kuličce...to každýho omrzí...i slona. ()

Tomko87

Po prvej sérií môžem povedať, že to bolo super. Ak bude druhá séria, poprosil by som viacej dynamiky. Miestami sa to až neznesiteľne vlieklo. ()

jarmil8

Pilot - už asi stá kopie Vymítače ďábla, která mu bohužel nesahá po paty. Díl hlavně šokuje tím, co všechno jsou v TV dětští herci provádět v podstatě ve zbytečném dílku. Atmosféra žádná. 2. díl je příšerně otravné plácání se na místě, opakování motivů a strašná nuda. ()

Wez

Seriál mě dost zaujal,přece jen seriál o exorcismu se nevidí každý den-po výborném pilotním dílu sice byla kvalita trošku kolísavá(Asi nejslabší díl první série byl ten třetí z kriminálu),ale celkově se jedná o nadprůměrné dílo plné dobrých postav a zvratů,ostatně jak už jsme u Cinemaxu zvyklí...Herci jsou sympatičtí a do svých rolí se perfektně hodili,efekty na televizní počin byli také více než ucházející a co se týče děje,tak ten byl taky perfektní...No uvidíme další díly,ale prozatím velká spokojenost ()

Machal99

Výborný pilotní díl, který měl prostě atmosféru! Pokud se toho bude držet celý seriál, můžeme se těšit na další výborný seriál z dílny tvůrce "The Walking Dead". ()

d-nao

Fakt, že sa jedná o vykrádačku rôznych vecí spojených s démonami sa ešte dá stráviť, ale ten dej? Od 3 časti to totálne zamrzlo. Jednoducho žiadna dynamika, nikam to nesmeruje. Tri dejové línie a jedna primitívnejšia, než druhá. Žiaľ u mňa žiadny zázrak. Ďakujem, ale radšej volím Preachera.. ()

BranuliQ

Zvláštne! Filmy či seriály s démonickou tématikou ma väčšinou bavia, no toto sa akosi nechytá. Je to smutné, ale nebaví ma to. 50% ()

Lucky Eda

Z meho pohledu je to velmi dobry serial jen uz to,ze je to od Roberta Kirkmana tak jsem musel shlednout tech par epizod co vysli. Jsem zvědavy jak bude dal serial pokracovat rad bych hruzu nahanejici a sem tam nejakou lekacku :) Musím doplnit začíná to byt cim dal zajímavější snad serial půjde tim správným směrem. ()