Kráľovná zápasí so smrťou v púštnej oáze. Jej syn Prince sa vydáva na zúfalú cestu hľadať mýtický liek, ktorý by ju zachránil. Mladík sa čoskoro ocitne v smrteľnom nebezpečenstve, keď ho prenasleduje Warlord (James Franco) so svojou zločineckou bandou na motocykloch. Prince sa zoznámi s atraktívnou androidkou Ash (Suki Waterhouseová), ktorá má vyššie ambície, než len poskytovať sex a iné služby miestnym bojovníkom. Bude sa môcť Prince spoľahnúť na svoju novú priateľku Ash, keď sa dostane do rúk démonickej ženy, známej ako Drug Lord (Milla Jovovichová)? (TV JOJ)

Trailer 1

tron

Mad Max vs. Kyborg s Van Dammeom. Deje sa tu toho veľa, je tam plno postáv, akcie, známych hercov, efektov, kaskadérskych výkonov, exteriérov i interiérov, ale inak to šlo napriek skromnej minutáži dosť mimo mňa. Nudilo ma to, ani poriadne neviem, že som to videl. Také nijaké, chcelo by sa povedať. Tak ale zas videl som aj stokrát horšie filmy. ()

kingik

Další "madmaxovská" odnož a (skoro) parodie - třeba zrovna na pokleslou produkci osmdesátých let. James Franco své režijní projekty určitě nebere příliš vážně a to samé chce i po svých hereckých kamarádech. Tudíž Mile Jovovich doporučil, aby svoji kreaci mrchy vyšperkovala něčím zhuleným, Suki Waterhouse měl jen za robotickou děvku, ze Snoopa Doga udělal rovnou pasáka a z Margarity Levijeva nadrženou lesbu v okovech. A všechny vypustil do pouštních lokací, přidal nadsázku, kde s nimi rozehrál sympatické postapo, co se tváří téměř áčkově. Franco je prostě sympatický blázen, který si libuje ve svém světě jiných filmů, které si dělají srandu ze sebe, na (drahou) konkurenci dlabou, ale současně z ní těží. Film působí výpravněji a nákladněji, než by se dalo čekat, což je plně funkční pro potřeby příběhu. Hlavní ometák je nejslabším článkem, Jeffrey Wahlberg ničím nezaujal. Ale jsou zde celkem početné dynamické akční pasáže, nějaká ta zhýralost a originalita. Zatímco The Domestics s Kate Bosworth naservírovalo grindhouse, tohle se přiklání k dvojce Mad Maxe. Má to i nějaký příběh. Ometák hledá lék pro svoji umírající mámu a putuje za ním lán cesty, na jisté utajované a obávané místo A střetává různé existence. Děj nebrat moc vážně, těšit se z dobrých hereckých akvizic, které se ve filmu zjevují postupně, a dál nad tím celým nemá smysl bádat. Je z toho cítit "véhaesková" naivita i roztomilá krvavost. Uběhlo to rychle, je to časově velmi přijatelné a neklade to na diváka žádné zvláštní nároky. 10/10 ()

rikitiki

Trochu mě naštvalo, jak tuhle příležitost zahodili. Známí herci, známá scénáristická klišé z postapokalyptického světa, supr levná výprava – a to myslím jako velké plus, protože by bohatě stačila, pokud by příběh měl smysl a dialogy nebyly jen nesmyslná slova vypouštěná náhodnou za sebou. Když k tomu přidám línou režii, která se ale někdy dokáže blýsknout, naštvalo mě to ještě víc. Tuhle příležitost fakt zahodili. Režie návodně a upachtěně ukazuje záběr za záběrem, přímo popisně, aby se pak najednou předvedla bitkou, která je téměř bez jediného střihu v dlouhém záběru a připomíná počítačovou hru. Ani ten příběh by nebyl marný (stokrát viděný, ale co), kdyby ho někdo přepracoval a dal mu nějakou páteř. Takhle jsem se podstatnou část filmu bavila nelogičnostmi a způsobem, jak bych je napravila. SHRNUTÍ: Postapo za pár korun. ()

silentname odpad!

Ja neviem. Ja úprimne fakt neviem. Čo pozitívne by som dokázal na tomto nájsť? Nech sa snažím ako chcem, tak je tu možno maximálne Snoop Dogg v role pasáka. Inak... nie, to je všetko, čo by som dokázal ohodnotiť ako dobré. Ostatné je jeden absolútne nepozerateľný, otravný a zúfalý chaos, ktorý mohol byť v pohode dobrým akčným post-apokalyptickým béčkom, no vďaka Jamesovi Francovi, ktorý tu hrá týpka v bare s pokazenými zubami, čo na všetko vrieska a ukazuje svoj otrasný chrup, a Mile Jovovich, ktorá pôsobí ako zombifikovaná pornoherečka v kombinácii s malým deckom je "Future World" absolútnou tragédiou. Obaja títo predstavitelia ukazujú asi to absolútne najhoršie čo môžu, sú neskutočne otravní, nedajú sa sledovať, ani počúvať a film absolútne potápajú. Keby mám ale určiť medzi nimi najhoršieho, tak jednoznačne to bola Mila Jovovich. Miestami som mal pocit, že bola mŕtva, potom tie dialógy boli absolútna tragédia a jej herecký výkon do toho to maximálne zabil. Osobne si myslím, že toto je skoro ako keby sme pozerali kvalitatívne film od Paula W.S. Andersona. Ako keby sme dostali Resident Evil 7: "Future World" Žiadny zombíci. Alice je magor a už si do seba pichá modifikácie T-Vírusu a chceme zlikvidovať život, lebo očividne, keď na svete žiadne pravidlá, tak silnejší a šialenejší prežijú. Vďaka Jamesovi Francovi za film, ktorý určite nikto nepotreboval, no aj tak sme ho dostali a dúfam, že ten na konci avizovaný sequel bol len žart. Hodnotenie: F ()

honajz

Nic objevného. Taková postapo pohádka s jedním princem, fakt, ale fakt zlými čerty, jednou drogovou královnou a lesbickou robotkou. Příběh vlastně není - synek se v hnusném světě po válce lidí a robotů vydává do zlého světa najít lék pro matku a cestou narazí na hnusné, ale fakt hnusné lidi, zázrakem vše přežije a vrátí se domů. Možná si ty dvě lesby vyslouží ještě druhý film. Btw, Lucy Liu na tom musí být hodně špatně, když hraje v takové kravině, a navíc tady ani jednou nemá ani jednu bojovou scénu! Wtf? ()