Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ***

  No, nápad možná dobrý, ale jinak nic moc. Své publikum si to najde, já se mezi ně ovšem řadit nebudu.(27.1.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Studenti se ptají, jestli bude ta odpolední přednáška. - Šamo šebou." Po dopravní nehodě šišlající vzdělanec profesor Jasný najednou zjistil, že absence pregnantní mluvy ho z pozice poloboha sráží na společensky nevýznamného tvora a neustálé opakování tohoto vtípku mne celkem bavilo. Miroslav Donutil totiž patří k solidním šlapačům po jazyku, ale časem se z toho staly jen poněkud samoúčelné hrátky.(13.5.2016)

 • Tosim
  ****

  Jen lehce nadprůměrná povídka, ale tím crazy šarmem si mě dost získala :o) 70%.(26.7.2010)

 • jenjan

  Další kapka lopoty do rozvařeného, závislého léta. Něco jako dlouhé bermudy na veřejném bazénu, kdy mají slušet a jít s módou, přitom však zanášej do veřejného prostoru bordel a vynášej z něj vodu. A protože bez práce nejsou koláče a bez koláčů nejsou buchty.. a kdo nemá ani koláče ani buchty zbývají už jen koblihy.. Nelze se čemu divit, že? P.s.: Pepo díky! – Za to že seš! P.s.2: Čekal jsem pohádku a přišel horor. (:))(19.7.2010)

 • MM_Ramone
  **

  Na to, že sa jedná o televíznu produkciu je to celkom podarené. Miroslav Donutil, ktorý stvárnil hlavnú úlohu, je kvalitný herec. Celé to vlastne stojí iba na ňom. Zahral si tu komickú postavu úspešného, vzdelaného muža v stredných rokoch, ktorému sa prihodila zvláštna „Nehoda“. Utrpel šok, po ktorom začal rozprávať ako senilný, šušlavý osol. To úplne obrátilo naruby jeho profesionálny, milostný, aj rodinný život. **(19.7.2010)

 • - Ačkoliv Miroslav Donutil ve své roli ve filmu řídí auto, ve skutečnosti nevlastní řidičský průkaz. (M.B)

 • - Film se natáčel na Právnické fakultě UK, Praze-Braníku a Praze-Opatov. (hendrich6)