Miroslav Donutil v televizní povídce z cyklu Nadměrné maličkosti o tom, že telefonovat milence při jízdě autem se nevyplácí. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Na to, že sa jedná o televíznu produkciu je to celkom podarené. Miroslav Donutil, ktorý stvárnil hlavnú úlohu, je kvalitný herec. Celé to vlastne stojí iba na ňom. Zahral si tu komickú postavu úspešného, vzdelaného muža v stredných rokoch, ktorému sa prihodila zvláštna „Nehoda“. Utrpel šok, po ktorom začal rozprávať ako senilný, šušlavý osol. To úplne obrátilo naruby jeho profesionálny, milostný, aj rodinný život. ** ()

jenjan

Další kapka lopoty do rozvařeného, závislého léta. Něco jako dlouhé bermudy na veřejném bazénu, kdy mají slušet a jít s módou, přitom však zanášej do veřejného prostoru bordel a vynášej z něj vodu. A protože bez práce nejsou koláče a bez koláčů nejsou buchty.. a kdo nemá ani koláče ani buchty zbývají už jen koblihy.. Nelze se čemu divit, že? P.s.: Pepo díky! – Za to že seš! P.s.2: Čekal jsem pohádku a přišel horor. (:)) ()

MMR

No, nápad možná dobrý, ale jinak nic moc. Své publikum si to najde, já se mezi ně ovšem řadit nebudu. ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Studenti se ptají, jestli bude ta odpolední přednáška. - Šamo šebou." Po dopravní nehodě šišlající vzdělanec profesor Jasný najednou zjistil, že absence pregnantní mluvy ho z pozice poloboha sráží na společensky nevýznamného tvora a neustálé opakování tohoto vtípku mne celkem bavilo. Miroslav Donutil totiž patří k solidním šlapačům po jazyku, ale časem se z toho staly jen poněkud samoúčelné hrátky. ()

• Ačkoliv Miroslav Donutil ve své roli ve filmu řídí auto, ve skutečnosti nevlastní řidičský průkaz. (M.B)
  • Film se natáčel na Právnické fakultě UK, Praze-Braníku a Praze-Opatov. (hendrich6)