Zápletka možná banální, ale když si představíte, že by se vám to opravdu stalo – hrůza pomyslet! Pan profesor (Miroslav Donutil) jede na přednášku. V autě roztomile žvatlá po telefonu se sekretářkou své ženy, která je jeho milenkou. Když tu náhle bezdomovec přes silnici svůj vozík tlačí a rána! Zdánlivě se nestalo nic vážného, všichni jsou živi, bezdomovec posbíral své věci a pan profesor pokračuje v cestě. Osud jej ale přece jen hodně vytrestá. Jediné, co ještě můžeme prozradit, je, že telefonovat za jízdy se opravdu, ale opravdu, nemá! (Česká televize)

Mykhaluu

Šem byl donušen okolnoštmi šchlédnout tuhle televižní patlaninu a neštašil še divit, ža jaké čapiny še vyhažují peníže konšešionážů a vůbec daňových popľatníků?!? Chlap byl vůl. A ještli studenti VŠ by še takhle ošklivě šmáli nemošnému šlověku, tak Bůh náš chlaň!!! ()

ostravak30

Celá zápletka je vlastně neskutečně banální a směšná sama o sobě. A Miroslav Donutil jako výborný herec tomu dodává grády. Ono se to opravdu zdá jako blbost, ale když si člověk představí, že by se mu to stalo. A fakt jsem se pobavil, když na profesora zkoušeli nejen doma různé pasti, ale i u doktora směsici metod. ()

mzop

Herecké obsazení a humor této povídce pomohla, jinak by dost možná skončila jako průměrná nebo snad i podprůměrná. Cyklus Nadměrné maličkosti nabízí lepší povídky. ()

BigJohn02

Jednoduchá TV komedie, na které je zábavné jen to, jak se žena a syn snaží vyléčit šokem fotrův nový handicap. A fakt netuším, jaký šarm viděly ty holky na starém syslovi, který pindá o ekonomii. ()