Účinkují:
Hyun-moo Jun, Na-rae Park (moderátor), Hoon Seong (moderátor), Kwang-gyoo Kim (moderátor), Seong-jae Lee (moderátor), Kangta (moderátor) (více)Účinkují
Kyoo-han Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Můj nesmělý šéf (2017) (seriál)
Gongbum (2013)
Se-ha Ahn
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sowon (2013)
Toowikseu (2013) (seriál)
Království úsměvů (2023) (seriál)
Chang-seok Oh
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pigoin (2017) (seriál)
Hwaryeohan hyooga (2007)
Keudeuli saneun sesang (2008) (seriál)
Hyeon-kyeong Eom
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pigoin (2017) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Hye-jin Han
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Yongseoneun eupda (2010)
Rozvodový právník Šin (2023) (seriál)
Seon-bin Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Missing9 (2017) (seriál)
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)
Misyeon paseobeul (2021)
Deok-moon Choi
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Aienji (2003)
Ahobsal insaeng (2004)
Jin-joo Park
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sunny (2011)
Peulraenmaen (2013)
Namjachingoo (2018) (seriál)
Soo-kyeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Práva (2021) (seriál)
Návrat do 1988 (2015) (seriál)
Chainatawoon (2015)
Daniel Henney
USA
Nejlepší filmy:
Velká šestka (2014)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Mai padeo (2007)
Gi-kwang Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sseokeul (2017) (seriál)
Nae Nampyeongwa Gyeolhonhaejwo (2024) (seriál)
Nado, kkot! (2011) (seriál)
Ji-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Gaeullo (2006)
Baksuchilddae ddeonara (2005)
Hwayugi (2017) (seriál)
Hyeok-soo Kwon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Sseokeul (2017) (seriál)
Missing9 (2017) (seriál)
Junho
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Království úsměvů (2023) (seriál)
Sa-rang Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
I jookil nomeui sarang (2005) (seriál)
Hlubina (2019) (seriál)
Seul-gi Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Pasukkun (2017) (seriál)
Geu namjaeui gieokbeom (2020) (seriál)
Taeyang
Jižní Korea
Pil-mo Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Spojení osudem (2023) (seriál)
Přízeň krále (2021) (seriál)
Baramui jeonseol (2004)
Seungri
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
19-Nineteen (2009)
Enjelaiseu (2014) (seriál)
Woori jipyeo wae wassni? (2008)
G-One
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Návrat do 1994 (2013) (seriál)
Yeogosaeng sijipgagi (2004)