Narcos: Mexiko

• USA Narcos: Mexico
USA, (2018–2021), 29 h 25 min (Minutáž: 46–70 min)

Předloha:

Terrence E. Poppa (kniha)

Série(3) / Epizody(30)

Recenze uživatele floppy4 k tomuto seriálu (3)

Narcos: Mexiko (2018)

Aj táto séria Narcos sa strašne dobre pozerá, má to perfektnú atmosféru a hádam dlho žiadny snímok ma takto nedokázal vtiahnuť do deja. Réžia je úplne perfektná a ja len hltám jeden diel za druhým a neviem sa dočkať čo bude s Félixom ďalej. Mexico je iné ako Kolumbia, ale ten latinský taste mi stále totálne pod kožu. ()

Série 2 (2020) (S02)

Ja vám neviem, ale druhá mexická séria o dosť slabšia, už je to len o tom, kto, ako, kde a s kým a chýba tomu to napätie a zároveň sviežosť. O dosť sa tu šetrilo na akcii, tak pevne verím, že v tretej sérii do toho investujú viac, vychádzajúc z dialógu nemenovaných pánov na konci. A popravde v tejto sérii asi najdebilnejšie finále, vybavené za 2 minúty. Verím, že si značka Narocos udrží kvalitu a nepôjde to dole ako s väčšinou seriálov po pár sériach. ()

Série 3 (2021) (S03)

Aj šiesta séria Narcos sa stále dobre pozerá, ale zatiaľ bola asi najhoršia a bola to dosť nuda. Ten rozprávačský štýl z čias Escobara či napätie, ktoré vedeli spraviť v sérií s Cali kartelom tak o niečom takom môžeme len snívať. Už predošlá séria z Mexika bola viac telenovela a dialógy a tu sa to znásobilo. Škoda, za mňa sklamanie roka. ()