Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (Cinemart)

Aljak

České komédie bývajú v poslednej dobe na jednej vlnovej dĺžke schematizmu a klišovitosti, takže som nemal nejaké veľké očakávania. No napokon musím uznať, že "Přes prsty" sa mi celkom pozdávalo. Samozrejme, nebolo to žiadne terno, ale zato ani žiadny úbohý podpriemer ako väčšina ostatných súčasných českých komédií. Prostredie plážového volejbalu originálne, postavy sympatické, zápletka ironická, a predovšetkým to čo je v komédiách to najdôležitejšie - humor mal v sebe dôvtip a sarkazmus, takže z tohto pohľadu fajn. Len škoda, že tá dejová línia nebola aspoň o kus dramatickejšia na úkor tej romcom schémy. Ale fajn, určite aspoň na 3* (to lepšie z aktuálnej českej komediálnej tvorby). ()

bourec

Zase celkem uvolněná,docela vtipná,ale hlavně v obsazení slušná komedie.Langmajer hraje neskutečnýho sympaťáka,Hřebíčková je taky super,a celkově je to hodně v poho.Na český poměry povedená komedie.90%. ()

necisty

Ano, zhruba 2 roky české komedie skutečně nestály za to. Ale teď tak poslední rok se daří a tahle sebranka mě skutečně bavila. Povedené originální vtipy a dalo se i na co koukat. ... GA Cinema ()

PROCESOR

Lehká, vtipná, svěží, odpočinková komedie, která mi opravdu sedla. A o tom, že Hřebíčková je samice i když má o deset kilo mín o tom žádná. Celkem sebereflexe kdo chce na začátku roku hubnout... ()

zette

Koleckova serialova tvorba me hodne bavi a nebyl duvod, netesit se na jeho posledni film. Na nemz nejvice ocenuji postavu, kterou ztvarnil Jirka Langmajer, ten cim je starsi, tim je zabavnejsi. Jinak ale celkem nuda. ()

Ondatra

Zápletka filmu není zvlášť nijak originální. Film je o dvou volejbalistkách, které se chystají na mistrovství Evropy, ale předtím jim to málem překazí Rudolf, kterého hraje Jiří Langmajer. Ten si klasicky začne úplně se všema a bez něho by to nebyla ta pravá česká komedie. Přece jenom vždycky tam musí být někdo, kdo bude spát s každou ženskou a pobíhat nahej nebo hrát toho hodinového manžela. Film se nese celou dobu na vlně lehké letní vztahové komedie. Bohužel až moc lehké, protože z prostředí plážového volejbalu se nic moc nedozvíme. Místo toho totiž ve filmu dost často slyšíme, jak se jednotlivé postavy navzájem soudí a občas tomu přidají trochu šovinismu. Ze samotných herců extra nikdo nevyniká, což je za mě škoda. Jediné na co se dá ve filmu koukat jsou dvě hlavní herečky, protože aspoň nějak vypadají. Ve filmu má podstatnou část samozřejmě taky humor. Místy se člověk zasměje, ale jinak jsou všechny vtipy pro mě až moc trapné, což mě ani moc nepřekvapuje vzhledem k hereckému obsazení. Někdy tlačí až moc na pilu, dialogy taky většinou skřípou a vrcholem je Vojta Dyk, který mi do prostředí volejbalu vůbec nesedí. 4,5/10 ()

campix

Petr Kolečko se neustále pohybuje na hraně lidové geniality a totálního odpadu a často se stane, že do těch odpadních vod zahučí až po hlavu. Přesně tohle je případ filmu Přes prsty. Obecně mě zajímají filmy se sportovní tématikou, i když se jedná o českou výplachovou romantickou komedii. Občas to totiž i u nás docela vyjde a člověk najde nenáročnou a poměrně zábavnou podívanou. Bohužel tohle je opravdu debilní. Milostný několikaúhelník s pár rádoby scénáristickými zvraty sází na momentální popularitu plážového volejbalu a plejádu známých českých herců. Opět je z toho ale veliká bolest. To se snad ani nedá popsat slovy. V záplavě všech Špindlů a Žen, co dělají zoufalé věci se občas najde nějaká oddychovka, u které se člověk zasměje a vypne (jako Ženy v běhu nebo Po čem muži touží), ale tady není ani těch pár úmyslně vtipných momentů, a tak řadím Přes Prsty po bok lobotomiálních komedií alá Špindl. ()

dr.fish

Petra Hřebíčková dala asi fyzické přípravě hodně, vypadá fakt namakaně. A to je bohužel jediné pozitivum. Scénář je prostinký, kamera a střih ve stylu reklamní videoklipy. Není to ani snad prvoplánovité, žádný plán tu totiž není. Poměrně dost nuda. 50% ()

angel74

Dívat se na komedii, u které musím podat skoro nadlidský výkon, abych se zasmála, není asi úplně ideálně strávený čas. Když už se totiž ve filmu „Přes prsty” objeví nějaký ten vtip, tak většinou atakuje hranici trapnosti. Děj se neuvěřitelně táhne. Navíc je příběh absolutně předvídatelný a bez špetky invence, což mě v případě Petra Kolečka docela zaráží. Snad jen kvůli Jiřímu Langmajerovi s Petrou Hřebíčkovou jsem to dokoukala až do konce, přestože i v jejich hereckých kreacích se to hemžilo trapnými výstupy. Zejména pak Petra Hřebíčková občas působila jako by měla o kolečko víc. Tipla bych si, že jí ho přihrál sám režisér. (35%) ()

HorrFi

Typická novodobá česká komedie, která má bejt hlavně o sportu, ale o ten tu vlastně v první řadě nejde, v první řadě se tu řeší vztahy a něco co se sportem vůbec nesouvisí.. na Petru i Denisu se hezky kouká, obě jsou to hezký ženský, ale filmařsky je to bída, komedie má bejt hlavně vtipná a já se moc nesmál.. trochu to zachránil Langmajer, kterej občas zandal nějakou tu hlášku.. vůbec si neumim představit tu nasranost kdybych na to šel do kina ()

Qitek

Absolutní utrpení. Kolečko dobře píše. Měl by zůstat jen u toho. Už dlouho mi nebylo při "vtipných scénách" tak trapně. Za všechny. Za režiséra, za herce, za všechny. Začne to scénou v restauraci se snubním prstenem, kdy místo smíchu si člověk dá ruku před pusu a říká si "bože kurva proč?" a pak to nepoleví, až do samotného konce. Pro koho se proboha tyhle hnoje točí? Pro koho? Herecky je to tragické a nezachrání to ani charisma Langmajera. Vojtěch Dyk by se z fleku měl vysrat na (ne)herectví, ptž to málo, co tady předvádí, je učebnicovej příklad iritujícího přehrávání. "Kameraman" se ani nesnaží ( a vůbec mu to nemáte za zlé, proč by taky měl) z toho udělat filmovější "look". Střihače nejde vinit z toho, že některé scény na sebe nedávají smysl, nebo z toho bolí oči, nebo v opačném případě vám jen projede hlavou "wtf?". Jistě měl materiálu pomálu, to uvidí i lehce náročnější oko dívaka, na to nemusíte bejt náročnej gurmán. Komedie by to ráda byla. Romantika už vůbec ne a nějaký to drama? Sport - pokud se bavíme o těch pár plácnutí do balónu a záběru na ženský prdele... Jestli to někomu stačí, pak se nedivím, že se říká, jak jde tuzemská kinematografie do prdele. Ona by nešla, kdyby tyhle sračky vytáhnutý prstama ze štětky od hajzlu nekupovali lidi davem a nechodili se vypnoput na takový hovna. Tenhle film je stejná ztráta mého drahoceného času psaním o něm, jako ta vaše, pokud se rozhodnete na tohle DNO vyjít do kina. Už dlouho jsem nebyl z filmu tak znechucenej. Vesmírná píčovina. Pokud si ale libujete v hovnech, s chutí do toho. Zážitkovej průjem je z toho libovej. ()

Lachtaan

Hollywood má svého DiCapria, Česko má Jirku Langmajera. Nejen na jeho humoru, který mu žeru už léta, stojí tahle parádní komedie z prostředí beachvolejbalu. Ten hraju dost rád, i když samozřejmě jen na rekreační úrovni. Sice z ukázek mohl film působit až moc sexisticky, na hřišti se ale všechno neodehrává, třebaže z několika trefných záběrů nezůstane jedno chlapské oko nezaostřené. [viděno v Letní kino Klatovy 4.9.2019] ()

Johnny.ARN

Začína byť ten Kolečko trochu preceňovaný. Scenáre k filmom na jedno kopyto a keď mu vyšiel jeden dobrý seriál, to z neho ešte nerobí kinga. Ale všetci to tak berú. A ako režisér tiež nejak neoslnil. Ďalší jeho športový výplach so súkromnými a milostnými zápletkami. Aspoň že je to v lete a v plavkách. 1 z 5 ()

Mrkvič

Režijní debut Petra Kolečka. Scénář opět parádní. Díky dialogům a vtipům jde o nadprůměrnou českou komedii. Já jsem sexista a humor tímto směrem je mi velmi blízký. Zde jde snad až o 80% zdroje zábavy a tak jsem musel být spokojen. Langmajer hraje parádní postavu. Často drzé, namachrované a jistou formou talentované "floutky" nemusím, ale v jeho podání neměl Jíra chybu. S volejbalistkama je to horší. Holky jako velké sportovkyně nevypadají a ani ten volejbal jim nijak extra moc nejde. Ještě, že se to u plážáku ztratí :) A ano, zbytek zdroje zábavy jde na vrub sportu a hlavně soupeření šestkového s plážovým volejbalem. Nakonec i zde jsem si celkem spokojeně zachrochtal. ()

bubun odpad!

Nevzpomínám si, že by mě v uplynulém roce, možná dvou, něco takhle strašně vytočilo, jako tenhle film. Něco tak absurdního, nelogickýho, stupidního, podbízivýho a podporujícího stereotypy se opravdu jen tak nevidí. Langmajera nekomentuju, ten už snad hrát jiný role ani neumí, taky nemá proč, na kvalitu zjevně rezignoval a potřebuje platit složenky, takže toho odepisuju. Hřebíčková mě v prvních záběrech vyděsila, jak strašně zhubla. Herecky nevim, protože neměla, co hrát. Nesvačilová děsný, herečka bez charismatu - což už jsem psala u dalšího majstrštyku, Miluji tě modře, navíc mám prostě z prázdnoty pohledu jejích očí pocit, že je neskutečně tupá (většinou se snažím nesoudit dle obalu, smůla, u tohoto filmu, který mě tak vytočil, na to kašlu) - ok, to není nic, co by poznamenalo film. Dementní hovadina s předvídatelným dějem i jednotlivými "vtipy". Flashbacky do minulosti "za socíku" trapné a herectví prostředního kluka z Horákovejch, Jana Komínka, příšerné. Ten člověk opravdu, ale opravdu hrát neumí, tak proč ho pořád někam obsazují? Nehorázná pípovina, kde se ZASE všichni chovaj jako hovada - viz Nesvačilová zjistí, že se Hřebíčková sešla s Langmajerem v době, kdy s Nesvačilovou ještě nebyl, a následuje hysterická scéna a konec věrného přátelství až za hrob. Ano, takhle se chovají dospělí lidé. Kolečko se už úplně zbláznil. No, cítím, že se zase začínám rozčilovat, tak končím. ()

oveckaoa

Tohle je přesně ten typ filmu jako Dvě Nevěsty A Jedna Svatba místy totálně průměrná až podprůměrná komedie, ale zase to nevidím tak, že by byla taková sračka , abych tomu dal odpad nebo třeba 1 hvězdu. Humorově je to v klidu i když jsem se za břicho nepopadal tak nic vyloženě blbého a trapného jsem zde nepostřehl bál jsem se, že tam bude hodně feministických a šovinistických pindů, ale naštěstí to tak hrozné nebylo. Hvězda dole za hudbu 3 písničky z toho jedna co je tam nejméně 6 krát a už začne diváky srát. ()

ivan bohatyr

Těžko si vybavuji kdy jsem naposledy dal odpad, ale tohle byl tedy horký kandidát. Prvních 5 minut filmu bylo otřesných, v naději že se něco zlepší jsem se díval dál, ale nic se nezlepšilo. Komu se nebude líbit prvních 5 minut, vypněte to, ani se na to nedívejte, ztracený čas. Langmajer vypadá pomalu jak bezdomovec, v šatně stáhne trenky a slečny mu najednou začnou skákat do náručí. Bohužel ženy obecně byly vyobrazeny jako sprosté ožralé prostitutky. V zápasech na konci bylo úplně vidět jak tam hrají místo hlavních hrdinek dablérky, no to už byla třešnička na dortu. ()

Timak

Film dobrej na to vzít manželku do kina. Víc od něj nečekejte. Není to katastrofa, ale taky to není Vejdělek. ()

Master19

Je téměř neuvěřitelné, v kolika filmech už Jiří Langmajer zahrál prakticky stejnou roli a pořád je na co se dívat. Kupodivu tu ale není nic, co by učinilo tento film zapamatovatelný a to bohužel i přesto že tu Petra Hřebíčková hraje beach volejbal. Vztahová bramboračka se více než nedá neočekávat ovšem na konci zbývá jen pachuť z nenaplnění očekávaného a po pár dnech jen letmá vzpomínka na pár vtípků (to není můj traktor). Škoda, ale asi jsem se moc těšil. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů