Hanna

USA, (2019–2021), 18 h 4 min (Minutáž: 44–55 min)

Tvůrci:

David Farr

Esme Creed-Miles, Mireille Enos, Joel Kinnaman, Rhianne Barreto, Darien Asian, Wayne Brett, Narges Rashidi, Russ Bain, Martin Bergmann, Andrea Deck (více)

Série(3) / Epizody(22)

Hanna je americký akční dramatický televizní seriál, založený na stejnojmenném filmu z roku 2011. Hanna (Esme Creed-Miles) je 15letá dívka, která žije s Erikem (Joel Kinnaman), jediným mužem, kterého kdy poznala jako svého otce, v odlehlé části lesa v Polsku. Erik jednou naverboval těhotné ženy do programu CIA s krycím názvem UTRAX, kde byla dětská DNA vylepšena, aby se vytvořili supervojáci. (sator)

Mr.Ward

Tak další zhlédnutý Amazon Prime Video Original seriál je HANNA. Opět dostáváme kvalitu na vysoké úrovni a k tomu i skvěle herecké výkony. Bohužel nebudu tu úplně nadšený. První série byla hodně dobrá, nějaké epizody sem si užil víc a některé míň, celkově ale převládal pozitivní dojem. Příběh bych shrnul asi takto - je to jako se dívat na prequel z dětství Black Widow. To myslím mluví za vše a ukazuje, o čem že to asi je. Druhá série je ale jednoduše nudná. Vůbec mě to nebavilo, táhlo se to, příběh takový nějaký a vlastně se to ani nikam neposunulo. Škoda, potenciál tam byl velkej. ()

boltCZ

S1: Hanna občas nudí, nedává smysl, nebo vás jinak štve, ale celkově to není úplně špatné. Postavy mě neodradily, ve většině případů na sebe dění logicky navazuje a na akci se dívá hezky, až bych ji místy označil za kvalitní a realitstickou – alespoň oproti dnešním akčňákům. 60% ()

Mamlas odpad!

Rodinné drámíčko o dospívající puberťačce. Aby to nebyla taková nezajímavá blbost, tak je to okořeněné tím, že je hledají nějací zlí špióni a sem tam se tam pomlátí a postřílí. (7%) ()

Wolftalon

Solidní počin, pro který však bylo 8 dílů až příliš - fillery a pokulhávající tempo to táhnou dolů. Naštěstí suprový Kinnaman spolu se slušnou akcí mě zvládli držet v pozoru a jako celek jsem si to užil. ()

Rian_witcher

Prvních 10min utíká chlap s miminem do lesa, pak střih, chlap stejný, jen mimi je najednou 15 letá holka, co s ním žije v lese. No a aby to člověku hlava vůbec nebrala, tak hned první večer co vidíme s tatíkem v jeskyni, tak zrovna dostane menstruaci. Asi tím scénáristé chtějí naznačit jak to je pro ni těžké. Ale aby to pochopil i nejhloupější divák, narve si prsty do vagíny a udiveně si přičichne ke krvavým prstíkům a pro jistotu i olízne. Netuším pro koho je ten seriál určený. Zčásti zřejmě pro teenagery, kdy hlavní hrdinka vychovaná v lese bez civilizace dokáže křepčit na diskotéce. Z části pro milovníky hand combat (pokud zkousnou, že 40 kg holka zbije nejen 130 kg městské poldy, ale i 90 kg vycvičené členy speciálních jednotek). Udiveně jsem k seriálu přičichl, ale olíznout jsem se už neodvážil. Končím u 6 dílu. ()

hufnagel

Slušný seriál,bolo tam dosť divných detailov,ako,že Hannu učil strielať v lese na začiatku,ale odkiaľ mal toľko nábojov,stravu na pár rokov a tiež v Rumunsku za čo platil motel,urobili za dve tašky nákupov a kufor,cestu autom,ale ten kamarát mu dal len pár drobných.Súboje sa vydarili a ináč bavil som sa. ()

wwii9

Jediný pozitívny moment na celom seriály - keď si tanečnica z lesa Hanna, zapne v dodávke (3. diel) autorádio a v tom zaznie Aphex Twin_Windowlicker. ()

doriana.g

První dva díly zajímavé. Ale pak začne honička/bitka/střílečka dobrých versus špatných agentů napříč Evropou, a to už jsem viděla tolikrát, a už tolikrát mě to nudilo, že tentokrát končím u pátého dílu. Pif paf a granát k tomu. ()

Natar

"Ahoj Hanno. Jdeš do akce? "Ne! Po prvních třech dílech jí mám dost. Raději budu blbě čumět, hrát si na polodementního teenagera, občas někoho bezdůvodně kopnu do xichtu a nechám se odpanit přitepleným černouškem." ()

Karell840

Je to nedotažené, otravné akcenty, nelogické cestování. Jinak by asi dávalo smysl, aby v druhé sérii příště trochu zafinancovali vozový park. U většiny scén jsem čekal zda-lí neselžou rozvody, spojka, převodovka a jestli mají dost oleje případně co čepy....u 20 let starých aut normální. Dělali dobře, že většinou zůstali jenom v okolí a nepouštěl se dál. Přesně tak to totiž vypadalo - celé to natočíme levně na jednom místě :-))) ()

Ja.Malachi

..nejaký komentár hlásal že seriál je lepší ako film...tak som si pozrel film a potom seriál..hmmm...včom???..prvá séria ešte ako tak ušla ok tie 3* budiš-ale kvality filmu nedosahuje či hudbou(ktorá je vo filme parádne pasujúca ako riť na šerbeľ.)..spádom..akciou..Hannou..a aj ostatný herci to uhrali lepšie....v seriály to ťahal najme erik..no hanna s agentkou tiež ušli...ale to čo z toho urobili v 2hej sérii.. :(.. slniečkári a dúhovičkári sa môžu radovať a zdvíhať percentá hodnotenia...keci -keci-keci...tretiu sériu si rád nechám ujsť.:) ()

Rimmerák

Film jsem neviděl. Protože jsem si před nějakou dobou předplatil Prime Video, narazil jsem pak na tento seriál. Zaujalo mě prostředí na začátku a hlavní dívčí postava Hanna, která si Vás během celého seriálu učaruje svojí nevinností, ale zároveň smrtící nebezpečností... velký kontrast, který za mě fungoval na jedničku. V poslední řadě tedy o nevinnosti už opravdu není moc řeč, ale tam byl vidět posun hlavní postavy. Až mě po dokoukání zamrzelo, že byl seriál ukončen. ()

Socirel

První 2 díly velmi dobré, i když v podstatě kopírovaly film, ale pak už docela nuda a zbytečné natahování. ()

Regig

Filmová verze byla skvělá, ale tento seriálový remake je mnohem napínavější, propracovanější, hold díky seriálu se příběh dá více roztáhnout a vysvětlit co autor měl na mysli. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta