poster

Ruská panenka (TV seriál)

 • USA

  Russian Doll

Komedie / Drama

USA, 2019–2020, 7 h 32 min (Minutáž: 25–30 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Necrotongue
  ****

  Tvůrci seriálu podali opravdu mimořádný výkon. Prvními dvěma díly mě otrávili tak, že kdyby do hlavní role neobsadili Nataschu Lyonne, kterou žeru hlavně pro její hlasový projev, asi bych další pokračování vzdal. To by ale byla škoda, protože s dalšími epizodami přišlo výrazné zlepšení scénáře, nuda se vytratila a já jsem se začal velmi dobře bavit. Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že si ze mě tvůrci celou dobu dělali srandu.(16.5.2019)

 • M.i.k.e
  ***

  není to vyloženě propadák ani to není vyloženě hloupé,ale určitě se z obdobného tématu časové smyčky dalo vytřískat víc.První 2-3 díly trochu unavují tím,že opakují obdobné motivy do zblbnutí,ale příchodem Alana se děj dostane do příjemných obrátek a nakonec mě opravdu zajímalo jak všechno dopadne.Poslední dva díly už jsou trochu sci-fi,ale zase to není žádný extrémní mindfuck.Jako jednohubka ok,ale Netflix má jinší bomby...60%(7.2.2019)

 • Miseet
  ***

  Když jsem se dozvěděla, že námět seriálu je o časových smyčkách, řekla jsem si: "super, to musím vidět".. ale nakonec jsem to ani tak vidět nemusela. První tři díly jsou naprosto otravně zdlouhavé, pak se to trochu rozjede tím, že se tam začnou dít nějaké nesrovnalosti, a objeví se postava Alana, která tomu celému také přidala na zajímavosti. Ale celý seriál je jen o jednom a tom samém dokola. Myslím si, že to šlo určitě ještě nějak okořenit.(14.3.2019)

 • Forsberg11
  ***

  Na môj vkus strašne preafektovaný, hlúpy a otravný seriál. Tri punkty sú maximum, čo zo seba dokážem vypľuť. Niektoré scénky a nápady, priznávam, neboli zlé, ale dejovo to bola veľká slabota. Tak ako sa hlavným hrdinom stále opakoval ten istý deň dokola, tak sa aj mne zdalo, že pozerám stále na to isté, s malými obmenami. Ja viem, že pri týchto filmoch je to alfa a omega, ale mňa to v takomto spracovaní skutočne mimoriadne irituje. Do toho ešte dosť nepríjemná, odpudivo pôsobiaca ruská tetka a mulat s charizmou dusenej brokolice. Samozrejme nemôže chýbať multikulti svet plný lesieb, aziatov a arabášov. Nič proti nim, ale Netflix už to tlačí vrchom spodom. Za to vďaka... 50 %!!(3.3.2019)

 • hansel97
  ***

  Seriál, který sám dojíždí na svou repetitivnost, tudíž omrzí prakticky po prvním díle. Moc tomu nepomáhá, že Natasha Lyonne hraje prakticky Nicky z Orange Is The New Black a nenašla si pro roli Nadiy alespoň trochu diferenciovanou polohu. Vlastně svým způsobem vtipné, ale k dokoukání mě to neláká.(1.2.2019)