Epizody(14)

heyda

Komediální seriál, kde není pořeba slov. Mr. Bean alias Rowan Atkinson je exot a nemehlo. A jako každý nemehlo předvádí na jednu stranu velmi trapné, ale zároveň i komické scénky. Pro mě osobně jde o klasiku i o jakýsi pohled do života v Británii. Říká se, že Britové jsou konzervativní a nemají smysl pro humor, potom však Rowan Atkinson zachaňuje pověst celé Británie ;-) ()

Dr.film

Rowan Atkinson ve své životní formě. Je neuvěřitelné co všechno se dá vyklepat z tak všedních věcí jako je rozbalování nové televize, návštěva holiče či zubaře, večeře v restauraci atd. atd. Scének je opravdu hodně, každá je svá a vždy spolehlivě vtipná. ()

Ivoshek

Když jsem to viděl prvé, válel jsem se smíchy. Teď už ani tolik ne, nicméně pořád je to docela vtipná záležitost. ..byť rozhodně ne tolik, aby to tu bylo jako osmý nejlepší seriál všech dob... ()

Pítrs85

Bez Pana Fazolky by to u mě nebyly ty pravý Vánoce, a to už někdy od půlky devadesátek. Klasika ze všech klasik nejklasičtější, to nejlepší z britské komiky a Rowanova nejzásadnější role (ano, včetně Black Adder). Tolik nápadů, že by z toho jiní, méně talentovaní, komici těžili po deset životů. Navíc britštější už to ani být nemůže *thumbs up* ()

eraserhead666

Miluju jeho oblíkání do plavek, když si jde vyprat a když si hraje s betlémem. Ne že by ostatní příběhy byly slabší, ale tyhle scény si pamatuji vteřinu po vteřině. ()

Jenda

Rád vzpomínám na předvánoční hodiny angličtiny, kdy jsme škemrali, aby nám profesorka zase pustila Beana ()

becki_tu

Dokonalost. Klasika, která neskutečně rozsměje vždy a všude. Geniální herec a umělec Rowan Atkinson vytvořil tak kultovní postavu, že milují snad všichni. Písemka z trigonometrie, bazén, v nemocnici, na minigolfu, u holiče, Vánoce - však to znáte. ()

duklak2

Neskutečné, neuvěřitelné a famózní. Bean je bůh nad bohy. Ty jeho grimasy. Fantazie. Přemýšlím, že si ho dám do top seriálů. Beane, ty si zasloužíš svého Veyrona:-) ()

topesto

Legendární Britcom,ve kterém se málo mluví ale humor který obsahuje,pochopí lidé na celém světě.Vtipné,krátké historky ze života jedné středně velké,roztržité,směšné a někdy trochu sobecké a škodolibé figurky,si získal srdce mnoha diváků.Jeden z nejlepších seriálů z Velké Británie,který se k nám dostal. ()

Handle

To jeho chování ''debila'' mě vždycky stoprocentně rozesměje! :) Rowan Atkinson je opravdu nezapomenutelný komik. ()

Pepy

Parádní komedie, kde i když hraje jen jeden herec náramě se člověk pobaví... Jeho styl a humor jsou známé po celém světě. A mělo by ho sledovat čím dál víc lidí. ()

PROROK14

Neviem či vôbec poznám lepšieho komika. Na Mr. Beana som sa vždy veľmi tešil ak išiel v TV. Je to bezvadné a veľmi zábavné. ()