Epizody(14)

BoPo

V čase keď sa u nás začal Bean vysielať, tak to bola veľmi príjemná zmena oproti tomu, čo do nás celé tie roky tlačili. Už len za ten závan inosti si Bean svoje miesto v rebríčku zaslúži. ()

ProjectAlice

Seriál môjho detstva. Rowan Atkinskon bol snáď najlepší komik 90.rokov. V súčasnosti ma už seriál veľmi neberie, ale i tak má moje uznanie. 85% ()

Litsarch

Klasika! Bez nadsázky nejlepší komik století... Jeho seriál je zárukou kvality, kdy každý díl je výtečným a vtipný každou scénou, grimasou... Mr.Bean je vzor pro všechny komedie... Takhle se to má dělat! :) ()

corpsy

Dá sa povedať o tejto legende niečo negatívne? Určite nie. Skvelá televízna zábava, ktorá bude patriť navždy do ponuky televíznych staníc, a to hlavne počas sviatkov. ()

Marek1991

Rowan Atkinson, génius čo zahral pošahaného vtipálka. Veľa srandy patrí k tomuto seriálu, ktorý sa svojimi žartíkmi a nehodami, či nešťastiami pána Beana stal legendárnym a možno ho považovať za klasiku humoru, tak ako je ňou Chaplin, Laurel a Hardy, či niektoré americké sitkomy. Je to legenda britského humoru. ()

El Pistolero

Rowan Atkinson a jeho „Mr. Bean“ – to je role, která se zlatým písmem zapsala do dějin světové seriálové tvorby. Neexistuje lepší seriálové odreagování, než sledovat počínání britského nemotory s patentem na problémy. ()

kleopetra

Vím, jak všichni milují tento seriál, ale nedokážu se smířit s tím, když někdo inteligentní ze sebe dělá blbce. Tři hvězdičky, že se tomu směju... ()

draculca

Klasik by se zeptal: Být či nebýt? Já bych odpověděla: Mr. Bean by měl rozhodně být! Za jeho existenci panu Atkinsonovi vřele děkuji. ()

Marsik

** Mr. Bean žil, žije a bude žít v našich srdcích pořád! Tenhle seriál podle mě nikdy neomrzí. Vzpomeňte si na má slova za x let. 100% ()

bublajsa

Matematik a fyzik Atkinson není dobrým hercem, ale geniálním komikem. Dal světu pana Beana a já jsem za to vděčná. Vyrostla jsem s ním, a i když poslední pokusy vzkřísit ho působí jako autoparodie, pro mě je a bude tím roztržitým, roztomilým a geniálně vtipným velkým dítětem, které doprovází milý a inteligentní humor a rovnováha. ()

Adman

Představte si obyčejnou situaci... třeba nákup v obchodě, nebo výlet do přírody, či návštěva zubaře, nebo třebas návštěva bazénu... a nyní si v těchto situacích pčedstavte člověka, ktekrý je neuvěřitelný, ale opravdu neuvěřitelný zmatkař s chladnou hlavou. .. nebo si rovnou pusťte "mistra bína"... je to skutečný mistr. Komickými gesty (beze slov) se prohání z jedné situace do druhé... smíchsmíchsmích... na dýchámí není čas!!! ()