Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 28

(série)

Epizody(22)

Recenze (17)

vojt11 

všechny recenze uživatele

Tato poslední série čím dál víc o ničem s každým dílem, ale ještě se tam najde dost vtipných scének, ubíram 1 hvězdu za Lízu, která čím dál víc otravná a zdá se mi, že se tam objevuje v 60% celého seriálu poslední dobou a 2. hvězdu celkově za úpadek seriálu a čím dál méně vtipných scének, už je to jen o pěnězích. Jestli to bude takhle pokračovat s kvalitou scénáře, tak pujdu s hvězdama furt níže. Doufám že se to týká jen nějakých vyjímek a Simpsonovi se zase rozjedou a bude se dát na to více koukat. ()

snebka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů dvacáté osmé série 59,5% ***. Opravdu špatná série, v níž se mi nelíbil ani jeden díl, což je celkem frustrující. Musím bohužel říct, že jsem rád, že se konečně blížím ke konci série Simpsonových, protože nevím kolik dalších řad v této kvalitě bych zvládl. Ještě bych se chtěl zastavit u dabingu. Poprvé, když jsem slyšel dabing paní Korolové nepřišlo mi to vůbec špatné. Jenže uběhla celá série a já si na ní nezvykl. Ba co víc, z nějakého důvodu mi hlasově Líza připomíná otravnou Meg z Griffinů. Naproti tomu jsem si již docela zvykl na nový dabing pana Burnse, kterého jsem zpočátku nemohl vůbec vystát. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nemám na to, abych se na tuhle sérii podíval celou, ale vyjádřit se musím. Já byl vždycky obrovský fanda Simpsonů. Snad každý díl jsem viděl nejmíň dvacetkrát a skoro všechny díly znám zpaměti. Jenže co se seriálem děje od nějaké 19.série mi hlava nebere. A s každou sérii to je vše čím dál trapnější a trapnější. Dokonce jsem dospěl i k názoru, že by to tvůrci měli už utnout. Obávám se toho, jak budou další série vypadat, jelikož tohle už nikdo jen tak nevzkřísí. ()

Galerie (113)

Zajímavosti (8)

  • V této epizodě je poprvé potvrzena a doložena smrt Bartovy učitelky Edny Krabappelové. Ve scéně na hřbitově, kde Homer loví Pokémony, je v pozadí vidět náhrobek se jménem „Edna Krabappel“. Pod jménem je v vozovkách její typická hláška „Ha!“ (Alfréda)

Reklama

Reklama