Lovec z podsvětí (TV seriál)

Brimstone

Posol z pekla

Thriller / Horor

USA, 1998, 60 min

Herbert Davis

Peter Horton, Lori Petty, Teri Polo, Stacy Haiduk, John Glover, Octavia Spencer, Mark Valley, Gary Anthony Williams, Rosalind Chao, Holly Fields, Roger Yuan, Adina Porter, Kristin Booth, Ntare Guma Mbaho Mwine, Robert Knepper, John Hawkes, Tracey Walter, John Cassini, Danielle Nicolet, Wayne Pére, Albert Hall, Jesse Borrego, E.E. Bell, Castulo Guerra, John Lepard, Jerry Hardin, Lorielle New, Alexandra Powers, Greg Ellis, Aaron Lustig, Alex Datcher, Robert Gallo, Scott Lawrence, Joanna Canton, Michael Ensign, Steve Durham, Ralph Seymour, Shannon Sturges, Timilee Romolini, Vincent Berry, Tim DeZarn, John Apicella, Stefan Gierasch, Michael Harney, Diane Robin, Billy 'Sly' Williams, Karina Logue, Barbara Whinnery, Gene Mack, Carlos Lacámara, Norbert Weisser, Adrian Griffin, Heidi Kling, Beulah Quo, Mel Winkler, Esther Scott, Christian Bocher, Bart Braverman, Kiva Dawson, Geoffrey Blake, Kay E. Kuter, Maria Ricossa, Miguel Pérez, Diana Rein, Bob Bonds, Lisa Joyner, Alberto Vazquez, Diane Higgins, Chad Morgan, Jack Duffy

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• honajz

Od první chvíle, co vyleze z metra, je mi hlavní postava krajně nesympatická. Pak začne honit pedofilního kněze - ó, jaká originalita, proč radší nešel do českýho parlamentu? ;-) - a celé to začne vypadat spíš jako pohádka o čertovi a Káče. Nebo od Drdy jak Honzu Jírůj vzal omylem čert a princezna ho šla zachraňovat. I ta kamera je podobná, fakt.(9.3.2009)

PETER HORTON ako lovec duší, ktoré z pekla unikli samotnému satanovi. Nezáživné. (21.8.2008)(21.8.2008)

Skoro nuda. Některé příběhy se ještě dají sledovat, ale ostatní je jen průměr.(9.4.2013)

Nezáživné? Neoriginální? No nevím, mě to tenkrát, když to dávali v bedně, pohltilo pořádně. Temné mysteriózní thrillery mám rád, a tady jsem svoji dávku dostával pravidelně... A navíc se mi líbily ty jeho kérky! :c)(9.8.2012)