Želvy Ninja

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles (více)
USA, (1987–1996), 73 h 57 min (Minutáž: 21–47 min)

Tvůrci:

David Wise

Předloha:

Kevin Eastman (komiks), Peter Laird (komiks)

Série(10) / Epizody(192)

Želvy Ninja – kdo by je neznal? ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Leonardo, Donatello, Michelangelo a Rafael jsou nejsenzačnější želvy na světě, které statečně bojují se svým úhlavním nepřítelem Krangem a jeho pravou rukou Trhačem. Mají jen jednu slabost – pizzu. (oficiální text distributora)

unclejack odpad!

Takže, odpad už len z princípu za ten nápad. Ale to by som bol poriadne povrchný divák a tak som teda dal Ninja Korytnačkám ich šancu. A dospel som k tomu istému záveru - hrozná znelka, staromódna animácia dokonca aj v rámci osemdesiatych rokov, trápne zápletky a hlúpy slovesnký dabing sú neprekonateľné prekážky. A vtipu to nepobralo ani za mak. Je mi ľúto, ale tento kult ide totálne mimo mňa. ()

pold

Na tomto místě si dovolím citovat sám sebe: "Tyvole ten malíř se prej jmenuje stejně jako nindžaželva!". Jakýkoli další komentář je zbytečný. ()

mikiqex

Hádejte, proč mám v nicku "miki"... :-D Po letech jsem náhodou zavadil o jeden díl a krátce poté sjel naráz první dvě série. ()

HennessyVSOP

Poslední dobou se ve svých 30ti letech vracím k seriálům mého dětství. Musím uznat, že z 90% se jedná o naprostý odpad a nechápu jak jsem to mohl sledovat, ale existují vyjímky a zrovna TMNT jsou jednou z nich. Úžasný seriál, který si dokáže držet svoji hodnotu i po dekádách. ()

liebgott

Seriál mého dětství... Nedávno jsem si pustil pár dílu a Nostalgie jak kráva , zajímavé je že seriál vznikl na motivy undergroundového Komiksu který byl kurevsky plný nasilí , nadávek , nahoty a pošahaných cvoků v hokejové masce kteří vraždí kapsáře ()

Werewolf2

Jezis, to bejvala silena manie...ale docela bych se na to jeste podival. Ted sem si vlastne uvedomil, proc mam rad fialovou. Donatello byl muj vzor (:)-) ()

Mr.Meth

Když sem byl malej, tak sem to žral. Když sem to teď viděl asi po 12ti letech, tak mi to připadalo trošku úchylný, ale pořád stejně hustý. ()

DevilBoy

Asi můj nejoblíbenější seriál z dětství, škoda jen že se u nás vysílal snad jen jednou, hned bych na to kouknul :-). ()

Helper

Seriál na kterém jsem vyrůstal a opáčko si dávám i teď a pořád super! Jednička mezi seriály! Bezkonkurenčně! ()

Hadascz

Prvná mánie ;) nostalgie maximální. Když si vzpomenu jak jsme lítali po zahradě jako miki, leo, don ;) a imaginární ralf ;))) Nádhera ()

Lukaaasek

Ještě si pamatuji, že jsem měl kdysi bezvadný komiks, ve kterém byly dokonce pomocí několika barevných obrysů zaznačeny pohyby (například pohyb těla, švihy zbraní atp.). Kultovní animovaní hrdinové. A co se mě týče, byl jsem vždycky Leonardo (dva dobré důvody: jeho jméno začíná stejným písmenem jako to moje a navíc se mi líbily jeho meče), ale s fialovým páskem (má oblíbená barva). Těžko říct, ale možná právě díky těmto postavičkám je pizza mým oblíbeným jídlem. PS: Trhač RULEZZZ ... ()

Flarnytryl

Nikdy nezapomenu, jak se tímto seriálem nechal inspirovat můj starší brácha k tomu, aby mě mlátil nunčaky. Ale je fakt, že nás to jako děti dokázalo zabavit. :-) ()

Želví ninjové se dočkají rebootu

Želví ninjové se dočkají rebootu

02.07.2020

Želvy Ninja už se za ty roky dočkaly tolika rebootů, že by další verze klidně mohla vyprávět o čtveřici stárnoucích želv, co místo karate cvičí jógu a prochází si krizí středního věku. Naštěstí to… (více)