Želvy Ninja

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles (více)
USA, (1987–1996), 73 h 57 min (Minutáž: 21–47 min)

Tvůrci:

David Wise

Předloha:

Kevin Eastman (komiks), Peter Laird (komiks)

Série(10) / Epizody(192)

Želvy Ninja – kdo by je neznal? ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Leonardo, Donatello, Michelangelo a Rafael jsou nejsenzačnější želvy na světě, které statečně bojují se svým úhlavním nepřítelem Krangem a jeho pravou rukou Trhačem. Mají jen jednu slabost – pizzu. (oficiální text distributora)

buldock

V dětství to byl můj nejlepší seriál , který jsem hltal jako o život a s odstupem let musím říct , že bych se na něj mohl dívat i dnes :-) Nádherná úvodní píseň , krásná animace , skvělé a originální kladné i záporné postavy , velmi dobré příběhy jednotlivých dílů , prostě pohlazení na duši a pastva pro oči. ()

gogos

Jedna z nejlepších "pohádek" mého dětství. Sledoval jsem to jak v TV tak každou chvíli na VHS. Ješte teď mám dvě VHS zachovalé a když přijede na návštěvu můj malinkej bratránek, je tohle vynikající volba před spaním. Trhač byl super záporák. ale musím se přiznat, že nejhorší postavou je Tříska, toho sem v lásce nikdy neměl... :-/ ()

Bones!

Asi nejsem soudný, nicméně fakt nemohu jinak, kvalitou se to nemůže vyrovnat ostatním filmům, kterým jsem dal 5*, ale... Zkrátka nostalgie... Ještě teď si vybavím jejich jména, barvy a zbraně, taky to, jak jsme si na ně jako malí hráli...:-) Jinak, než za 5*, to prostě nejde ()

L_O_U_S

Kdo vyrůstal na počátku devadesátých let, toho Želvy Ninja neminuly. Mým oblíbencem byl Raphael. (Mimochodem, proč mu všichni přidáváte ke jménu -o, které tam vůbec není?) No a Trhač, to byl borec. Svého času jsem měl doma i sběratelské album s "pohyblivými obrázky" a plátkové žvýkačky, jejichž pachuť cítím v ústech i po patnácti letech, byly samozřejmostí. (145.) ()

Tygrys

tron, ja som tiež bol Donatello, ten s fialovou farbou a palicou. April jsem miloval asi jako každý kluk a každá želva. ()

Linda.csfd

Ó pro tohle mám velkou slabost. :) Miluju Rafaela, miluju Trhače i roztomilého Kranga. Nemám ráda April, je taková otravná, ale to se dá vydržet. Jak já bych chtěla být na jejím místě. :) I ta znělka je prostě cool. ()

Želví ninjové se dočkají rebootu

Želví ninjové se dočkají rebootu

02.07.2020

Želvy Ninja už se za ty roky dočkaly tolika rebootů, že by další verze klidně mohla vyprávět o čtveřici stárnoucích želv, co místo karate cvičí jógu a prochází si krizí středního věku. Naštěstí to… (více)