Stone je natolik zručný tvůrce, že by snad byl schopen vnutit vám i myšlenku, že Kennedy byl agent KGB a zastřelili ho marťani. Kdyby to bylo natočeno stejně brilantně, jako JFK, zbaštili byste to i s navijákem. Samozřejmě přeháním, ale rozhodně je JFK formálně dokonalý a obsahově velmi kontroverzní. Jak to doopravdy bylo s Kennedym, to si budeme muset ještě pár let počkat, až CIA odtajní svoje dokumenty a uvidíme tak události týkající se atentátu v širších souvislostech. Do té doby můžeme jenom spekulovat a věřit třeba Stoneovi :o).(11.5.2003)

Brilantně natočený snímek. Stone nabízí propracovaný a fungující příběh, kterým si diváka postupně omotává a získává na svoji stranu. Celých 206 minut jsem nehybně seděla a slepě věřila všemu, co mi bylo předkládáno. Pro zajímavost: Digitální úprava známého Zapruderova filmu: http://www.dailymotion.com/video/x3fhw1_jfk-assassination-digitally-remaste_news(20.6.2009)

Tenhle film jsem plně docenil až po letech. Není se čemu divit, protože k tomu člověk potřebuje mít hodně nastudováno, což jsem pochopitelně jako teenagerský mlíčňák neměl ani přibližně. JFK Olivera Stonea je dokonale sugestivním snímkem, který nezestárl od roku 1991 ani o minutu. Proč taky, když se odehrává v 60. letech 20. století, že? Forma je sice hraná, ale až dokumentaristicky přesvědčivá, čímž dokáže nahlodat i neznalého diváka. I přes to, že Stone dle mého dost spekuluje s motivem Kennedyho vraždy, tedy chamtivostí zbrojařských konglomerátů a mocichtivostí jeho nástupce Johnsona, tak já s jeho verzí sledu událostí v podstatě souhlasím a jsem o ní přesvědčený asi tak 10x víc, než že ho odpráskl vylítej komouš Oswald třema zázračnýma. Ostatně Zapruderův film mluví sám za sebe. Kdo se chce dozvědět, jak to proběhlo, jak to bylo vyšetřováno, jak to mohlo být doopravdy, nechť obětuje 3 hodiny svého času, protože se to z tohoto dozví poměrně přesně. Brána k dalšímu samostudiu bude potom otevřená dokořán. Doporučuju spolu se souvisejícím dokumentem JFK: V zákulisí.(4.3.2014)

První polovina filmu je vyčerpávající, jste zavaleni tunou informací, případně naopak informováni nejste, protože si tvůrci myslí, že toto již dávno znáte. Kevin Costner je po značnou část ve filmu úplně zbytečný. Teprve asi po dvou hodinách film přestane připomínat oživlou stránku z wikipedie a začne připomínat film, Kevin Costner se stane skutečnou postavou s nějakými motivacemi a film se vydrží některým dílčím otázkám věnovat i déle než jednu minutu. Závěrečný proslov je pak čistou esencí všech klasických amerických soudních dramat. Film ve mě vzbudil touhu přečíst si o vraždě JFK nějakou knihu, nemyslím to ale jako pochvalu, ale jako znamení toho, že film selhal._____Jen pro zajímavost - film šel v našich kinech již v roce 1992 - pro tehdejší diváky a hlavně obdivovatelky Costnera musel být film hodně velký mindfuck, protože tehdy tu určitě většina lidí tápala i v tom, jak se liší CIA od FBI...(30.11.2013)

• JohnnyD

To, že je to konšpiračka by mi až tak nevadilo ako fakt, že je to úplne otrasne zrežírované a ešte horšie napísané. Rádovo tretina filmu sú flashbacky, čo je znamením mizerného scenáristu, ktorý nevie vyrozprávať príbeh cez prítomné scény, ale musí si vypomáhať dovysvetľovaním. Ďalším základným problémom je vizuál, ktorý vyzerá ako z treťotriedneho televízneho filmu. Replikovanie dobových záberov (s Oswaldom) je nedôveryhodné a dobový vizuál Stone navodzuje otrasným presvietením scény a teplými televíznymi filtrami. Dal som tomu hodinu a pol a i to bolo viac než dosť. Sfilmovaná strata času.(4.9.2016)

• - V závěrečné řeči uronil Kevin Costner skutečné slzy. Ty nebyly ve scénáři, ale síla monologu na Costnera zapůsobila. (Kulmon)

• - Do scénáře bylo zapojeno 24 odborníků. (Kulmon)

• - Každý detail oválnej pracovne bol zrekonštruovaný presne podľa archivovaných záberov Bieleho domu počas Kennedyho vlády. Jej výroba stála $70,000 a vo filme sa objavila len na 8 sekúnd, aj to v čiernobielej. (MDesign)