• Divočák
  **

  Další z nudných béčkových seriálů, kterými naše milovaná televize Nova zahltila naše všednodenní odpoledne. Seriál těží z relativního úspěchu svého staršího bratra s trochu starším hlavním hrdinou s tváří Kevina Sorba, ale ani jeho pochybných kvalit nedosahuje. Nu, na druhou stranu ale pořád jeden z těch lepších, které nám Nova servíruje...(25.2.2007)

 • NinadeL
  *****

  Divočák neví, že to šlo jen jednou a na jeden zátah v létě... A všichni ostatní zřejmě nepochopili, že Mlaďák je jen doplňkem do Taperverse, světa seriálů Herkules a Xena, které v roce 1998 byly na vrcholu. Kromě animovaného filmu Herkules a Xena: Bitva o horu Olymp přispěchal celovečerní Mladý Herkules, který rozpracoval jednu z oblíbených linií starého Ercyla. V novém seriálu sympatického Iana Bohena v hlavní roli nahradil Ryan Gosling, který se sympatickým teprve měl stát. Takže pokud už jste pochopili, o čem je humor Všeuměla a Cleopatry 2525, máte příležitost si doplnit i Mlaďáka a ocenit tak velké množství Kevina Smithe, Meighan Desmond, Joela Tobecka nebo Angely Dotchin. Jinak nemá smysl, abyste se tomu věnovali, není to pro vás.(25.1.2009)

 • Heroine
  ***

  Myslím že bych měla dostat něco jako vyznamenání za trpělivost, protože jsem to dokoukala celé. A teď si nejsem s hodnocením tak úplně jistá, protože z toho mám dost rozpačitý dojem. Na jednu stranu je to mimořádně stupidní, směšně udělaný seriál, u kterého se snad každý divák musí chytat za hlavu, jak je možné něco takového vůbec natočit. Mám plný zuby toho, jak se dělá z Olympských Bohů totální idioty, a tady Mladý Hercules si dokonce poupravuje celou mytologii jak se mu zachce. Například, Hercules zachránil Euridyku z podsvětí, roztomilé. Taky je ten Hercules naprosto dokonalý, neomylný, spravedlivý, okouzlující a tak dál, a to je po pár epizodách taky dost otravný. Já být Ryanem Goslingem, po takovéhle roli už bych radši nevylezla mezi lidi... Na druhou stranu ale, což je důvod proč jsem tomu nedala odpad, kdybych tohle viděla když mi bylo devět let, nenašla bych na tom jedinou vadu :-)(23.10.2011)

 • Larrysbride
  *

  Pár dílů jsem se odvážila shlédnout z úcty k zesnulému Kevinu Smithovi, který ve světě Xeny/Hercula stvárnil Ára. Ovšem zde se i z jeho bojechtivého boha války stala další směšná (pláčehodná?) postavička... Mladý Hercules s definitivní platností pohřbil celou dobrodružnou sérii (která lehce umírala již s posledními dvěma sezónami Xeny...).(7.6.2012)

 • T2
  *

  Len slabulinký odvar toho čo sa dalo prv s Kevinom Sorbom zniesť a miestamy dokonca aj pobaviť na tom.(20.1.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace