Zlou Eufrozínu i s králem odnesli čerti do pekla, a tak se zdá, že Markýtce a Honzovi nic nebrání ve štěstí. Jenže v pekle se vychytralá princezna vlichotí do přízně Luciperovi, a když ho oblouzní, uteče i s králem pomocí sedmimílových bot. Spojí se s Brambasem, odhodlaná zbavit Honzu trůnu. Markýtce a Honzovi se v té době narodí synáček, radost mladých rodičů však netrvá dlouho. Honza odjede s kamarády na pomoc sousednímu králi, napadenému Brambasem, a do zámku se vloudí zlá Dora. Markýtce ukradne miminko, pustí je v košíku po vodě a sestru shodí ze skály. Dítě najdou dva čerti a vezmou ho s sebou do pekla, kde se brzy stane miláčkem všech, dokonce i samotného Lucipera. Štěstí v neštěstí přeje i Markýtce. Zachrání se pádem do vody a v odlehlé jeskyni na břehu se skamarádí s dráčkem, kterého tu drží Eufrozína s Brambasem, aby z něj mohli vychovat mocnou zbraň proti nepřátelům. S jeho pomocí a pomocí dračice unikne ze spárů Eufrozíny a spěchá zachránit Honzu, kterého Dora omámila nápojem zapomnění a snaží se za něj provdat. (TV Nova)

duklak2

Pane Troško, čekal jsem více. Možná jste si myslel, že když necháte hrát pana Gotta, tak přitáhnete lidi a pohádka se povede. Bohužel, je to pravý opak. Za moji osobu říkám, že jsem se nebavil a tento snímek je pro mě velikým zklamání a už ho nechci vidět. Gott má zpívat a nepokoušet se stát hercem:) ()

Marek1991

Druhý diel rozprávky, ktorý opäť nevylepšil skĺbenie postáv, techniky, prostredia a kostýmov a pôsobí amatérsky. dejovo na mňa pôsobí podobne ako prvý diel, veľmi sa nelíšia. Tu však ešte treba dodať, že "S čerty, nejsou žerty!" ()

PauloZ

Původně jsem měl 2*, ale když vidím ty dnešní pohádky, naprosté skandály, např. Dvanáct měsíčků apod. Tak musím říct jedno. Troškovi pohádky jsou z těch novodobých asi nejlepší. ()

ConanVJ

Tak na tak špatné hodnocení bych to neviděl. Pohádka se mi líbí víc, než Princezna ze mlejna 2. Má i pár vtipných momentů. 60% :) ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Jestli jednička byla poměrně koukatelná oddychová česká pohádka, tak pokračování je o to ještě horší. Nefungující, nezajímavé a 90% času naprosto iritující zbytečné natahování příběhu ()

Praxis

Ta hvězdička je za vydařené vizuální efekty toho přiblblýho draka a Káju:-) jinak naprosto dementní pohádka ()

Jillen odpad!

Bože můj. Kouzlo prvního dílu pohádky vymizelo a ze všech stran se valí kýčovitá atmosféra stejně jako u Princezny ze Mlejna 2. Jediné co musím ocenit je ten překrásný drak, který se trikařum na poměry naší země povedl. Karel Gott jako satanáš a spasitel dohromady...bože můj! Dávám 4% ()

PKD odpad!

No,tak tohle už není ani na tu jednu ubohou hvězdu. Napřed Hůlka,potom Gott. Co to ten Troška porád má,že si čertví proč,vsugeroval(nebo kdo mu to poradil),že zpěváci(všeobecně) umí hrát? A zrovna Gott. Sledovat ho v jakémkoli filmu,je doslova fyzickým utrpením. Tohle je jasný důkaz,že česká pohádková tradice je definitivně v hajzlu. Aspoň pokud bude točit ten usměvavý,přiteplený kudrnáč,jehož jediným opravdu výborným filmem,je Bota jménem Melichar. Ten můžu sledovat pořád. Až se mi nechce věřit,že je to dílo stejného pána. ()

Wolodja odpad!

Toto ma byt pohadka? Ma to sice pekne kostymy, slusnou vypravu a Karel Gott neni tak strasny, jak by se dalo cekat. Ale proc ma mit pohadka tolik dejovych linii? Tuto hruzu bych svym detem opravdu pustit nemohl. ()

IllIlIlIIl odpad!

Pokračování nepovedeného pokusu o natočení novodobější pohádky, která by se vyrovnala těm starším jako Pyšná princezna, Sůl nad zlato, apod.... ()

suicide

Tak takové pohádky jsou tu především pro děti a z tohohle hlediska se na ně musí ostatní dívat. Vždyť Pohádka o Červené karkulce taky neoplývá zrovna logickým dějem (schálně se zamyslete) a přitom se tu drží již po staletí a děti ji furt žerou. ()

Zemřel zpěvák Karel Gott

Zemřel zpěvák Karel Gott

02.10.2019

Ve věku 80 let zemřel nejznámější a nejúspěšnější český zpěvák Karel Gott. Gott se na hudební scéně pohyboval od roku 1958, kdy se přihlásil do soutěže amatérských zpěváků. Právě tady započala jeho… (více)