Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:45

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:30

Jedna rodina - Noc v hotelu (2024) (epizoda) (S03E19)

Komedie
10:55

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně - Falešné naděje (2014) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:20

Ordinace v růžové zahradě - Protože tě miluji! (2009) (epizoda) (S04E62)

Rodinný / Drama
13:35

Kriminálka Miami - Pokrevní bratři (2003) (epizoda) (S02E01)

Akční / Krimi / Drama
14:30

Kriminálka Miami - Poklad (2003) (epizoda) (S02E02)

Akční / Krimi / Drama
15:30

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:30

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
21:40

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série) (S03)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
23:35

Kriminálka Miami - Pokrevní bratři (2003) (epizoda) (S02E01)

Akční / Krimi / Drama
00:35

Kriminálka Miami - Poklad (2003) (epizoda) (S02E02)

Akční / Krimi / Drama
01:35

Specialisté - Výročí maturity (2023) (epizoda) (S07E32)

Krimi / Thriller
02:25

Víkend (2005) (pořad)

Publicistický
03:00

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:45

Ordinace v růžové zahradě - Hlavně, ať přežije! (2009) (epizoda) (S04E61)

Rodinný / Drama
04:25

Uzavřený případ - Policejní páska (2009) (epizoda) (S05E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
05:55

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
06:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
07:05

M*A*S*H - Stalo se jedné noci (1975) (epizoda) (S04E04)

Komedie / Drama / Válečný
07:35

M*A*S*H - Mrtvý kapitán Pierce (1975) (epizoda) (S04E05)

Komedie / Drama / Válečný
08:10

M*A*S*H - Hej doktore (1975) (epizoda) (S04E06)

Komedie / Drama / Válečný
08:40

M*A*S*H - Autobus (1975) (epizoda) (S04E07)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Zoo - Lovec v zoo (2024) (epizoda) (S03E53)

Rodinný / Drama
10:30

Policie Hamburk - Yesterday (2011) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Drama
11:30

Policie Hamburk - Zlatá rybka (2011) (epizoda) (S06E06)

Krimi / Drama
12:30

Uzavřený případ - Tajné vyšetřování (2009) (epizoda) (S05E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
13:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
14:30

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
15:30

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
16:40

Inkognito (2021) (pořad)

Zábavný
17:55

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Polda - Mistrovské dílo (2024) (epizoda) (S06E03)

Krimi / Komedie
21:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
22:40

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Talk-show / Zábavný
23:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:00

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:00

Policie Hamburk - Yesterday (2011) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Drama
03:00

Policie Hamburk - Zlatá rybka (2011) (epizoda) (S06E06)

Krimi / Drama
04:40

13. komnata - 13. komnata Hany Dvorské (2024) (epizoda) (S20E17)

Dokumentární / Životopisný
05:10

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Hotel Portofino - Objevy (2022) (epizoda) (S01E05)

Drama
09:55

Chvíle pro písničku (1971) (pořad)

Hudební
10:10
10:35

Dynastie Nováků - Rozchod (1982) (epizoda) (E02)

Rodinný / Komedie
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:05

Kočka není pes (2017) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
14:40

Peče celá země (2020) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
15:50

Hotel Portofino - Rozuzlení (2022) (epizoda) (S01E06)

Drama
16:45

Plné hnízdo - Plné hnízdo v Jihočeském kraji 2 (2024) (epizoda) (S02E01)

Dokumentární
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:15

Četnické humoresky - Svatba (2001) (epizoda) (S01E09)

Komedie / Krimi
21:25

13. komnata - 13. komnata Hany Kusnjerové (2024) (epizoda) (S20E18)

Dokumentární / Životopisný
21:55

Bilance (2021) (pořad)

Publicistický
22:24

Výsledky losování Šťastných 10

22:25

Fair Play (2014)

Drama / Sportovní
00:05

Maigret - Maigret a sedm křížků (2004) (epizoda) (E53)

Krimi / Drama / Mysteriózní
01:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:00

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
04:25

Počesku (2000) (pořad)

Dokumentární
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
05:30

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (pořad)

Dokumentární
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Černá linie (2021)

Dokumentární
09:25

Leonardo: Muž, který zachránil vědu (2017) (TV film)

Dokumentární / Historický / Drama
10:20

Zvířecí Einsteinové (2021) (seriál)

Dokumentární
11:10

Deset století architektury (1997) (seriál)

Dokumentární
11:25

Přetržená pouta (2022) (TV film)

Dokumentární
13:05

Divoký Gibraltar (2013) (TV film)

Dokumentární
14:00
14:50

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Dokumentární
15:40

Psychika šampiónů (2021) (TV film)

Dokumentární
16:35

Televizní klub neslyšících (2011) (pořad)

Publicistický / Rodinný
17:00

Báječní muži na dvou kolech (2024) (TV film)

Dokumentární / Historický / Sportovní
17:55

Technické klenoty - Větrné mlýny (2024) (epizoda) (E08)

Dokumentární
19:10

České stopy ve Finsku (2013) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Miroslav Zikmund: Cesta stoletím (2014) (seriál)

Dokumentární
20:55

Krajinou vína po Slovensku - Ze Skalice do Hlohovce (2024) (epizoda) (E01)

Dokumentární
21:25

Obchod se strachem (2024) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
21:55

Touha po věčnosti - Mrtví patří za hradby (2024) (epizoda) (E09)

Dokumentární
22:20

Touha po věčnosti - Od mramoru k prachu (2024) (epizoda) (E10)

Dokumentární
22:50

Dalgliesh - Jistá spravedlnost - 1. část (2023) (epizoda) (S02E03)

Drama / Krimi / Mysteriózní
23:40

Mýty a realita: Pravá tvář SS (2022) (seriál)

Dokumentární / Historický
00:30

Požár Reichstagu (2022) (TV film)

Dokumentární / Historický
01:25

Fantastické inženýrství - Železnice v Tibetu (2019) (epizoda) (S05E09)

Dokumentární / Historický
02:10

Na výspě mediteránu (2004) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
02:35

Divočina bez hranic - Aggteleki Nemzeti Park (2012) (epizoda) (E09)

Dokumentární
03:00

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
03:30

Babylon (2004) (pořad)

Publicistický
03:55

Příběhy železné opony (2005) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:25

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
06:20

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
07:15

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
08:45

Klenot.TV (2016) (pořad)

13:35

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
14:15

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:10

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:15

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:55

Česká tajenka (2013) (pořad)

Soutěžní
17:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
18:25

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
19:20

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:35

Moje zprávy, komentáře (2024) (pořad)

Publicistický
20:50

TOP (2023) (pořad)

Publicistický
21:25

Tajemství filmů a seriálů (2023) (pořad)

Dokumentární
22:00

Nikdo není perfektní (2014) (pořad)

Komedie
23:25

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
00:30

ONA A ON (2013) (seriál)

Komedie
01:00

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
01:10

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
01:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
02:05

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:55

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:45

Posel budoucnosti (1997)

Drama / Dobrodružný / Akční
07:50

Kriminálka Miami - Cena útěchy (2003) (epizoda) (S01E23)

Akční / Krimi / Drama
08:50

Kriminálka Miami - Uprchlí vězni (2003) (epizoda) (S01E24)

Akční / Krimi / Drama
09:50

Morganovi (2009)

Komedie / Drama / Romantický
11:50

Šílený rande (2003)

Komedie / Romantický
13:25

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
16:05

Princ a chuďas (2000) (TV film)

Rodinný / Dobrodružný
18:00

Krotitelé duchů II (1989)

Sci-Fi / Fantasy / Komedie
20:00

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
22:40

Zatracený (2015)

Drama / Western
00:25

Slzy slunce (2003)

Akční / Thriller / Drama
02:40

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Fantasy / Akční / Dobrodružný
04:20

Spravedlnost v krvi - Obecné blaho (2021) (epizoda) (S11E10)

Krimi / Drama
05:30

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
05:40

Teleshopping

06:00

Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:05

Těžká dřina (2011) (pořad)

Reality-TV
06:35

Partička (2011) (pořad)

Komedie
07:45

Plnej kotel (2024) (pořad)

Zábavný
08:20

Top Gear speciál: Napříč Evropou (2013) (TV film)

Dokumentární / Sportovní
09:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Mírová konference (1999) (epizoda) (S03E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:25

Hvězdná brána - Ma'chellův odkaz (1999) (epizoda) (S03E04)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:30

Jak jsem poznal vaši matku - Zoufalá chuť na humra (2012) (epizoda) (S08E09)

Komedie / Romantický
13:00

Jak jsem poznal vaši matku - Překompenzace (2012) (epizoda) (S08E10)

Komedie / Romantický
13:25

Simpsonovi - Mor na Amora (1999) (epizoda) (S10E14)

Animovaný / Komedie
13:55

Simpsonovi - Marge - královna silnic (1999) (epizoda) (S10E15)

Animovaný / Komedie
14:25

Simpsonovi - Dejte Líze pokoj (1999) (epizoda) (S10E16)

Animovaný / Komedie
14:55

Simpsonovi - Na plnej plyn (1999) (epizoda) (S10E17)

Animovaný / Komedie
15:15

Hvězdná brána - Zrychlené učení (1999) (epizoda) (S03E05)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Jiný náhled (1999) (epizoda) (S03E06)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:15

Jak jsem poznal vaši matku - Ultimátní Trik 1/2 (2012) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Romantický
17:45

Jak jsem poznal vaši matku - Ultimátní Trik 2/2 (2012) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Romantický
18:15

Simpsonovi - Zabij krokodýla a uteč (2000) (epizoda) (S11E19)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Poslední step ve Springfieldu (2000) (epizoda) (S11E20)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Šílená a ještě šílenější Marge (2000) (epizoda) (S11E21)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Cena smíchu (2000) (epizoda) (S11E22)

Animovaný / Komedie
20:15

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
21:25

Bábovky a plechovky (2022) (pořad)

Zábavný
22:10

Brickleberry - Daddy Issues (2012) (epizoda) (S01E09)

Animovaný / Komedie
22:30

Mezi COOLky (2022) (pořad)

Zábavný
23:05

Simpsonovi - Zabij krokodýla a uteč (2000) (epizoda) (S11E19)

Animovaný / Komedie
23:25

Simpsonovi - Poslední step ve Springfieldu (2000) (epizoda) (S11E20)

Animovaný / Komedie
23:50

Simpsonovi - Šílená a ještě šílenější Marge (2000) (epizoda) (S11E21)

Animovaný / Komedie
00:20

Simpsonovi - Cena smíchu (2000) (epizoda) (S11E22)

Animovaný / Komedie
00:50

Jak jsem poznal vaši matku - Ultimátní Trik 1/2 (2012) (epizoda) (S08E11)

Komedie / Romantický
01:20

Jak jsem poznal vaši matku - Ultimátní Trik 2/2 (2012) (epizoda) (S08E12)

Komedie / Romantický
01:50

Brickleberry - Hello Dottie (2012) (epizoda) (S01E07)

Animovaný / Komedie
02:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:40

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka - Na hlavu postavená planeta (1973) (epizoda) (E13)

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný
04:35

Spoutaná láska (2019) (seriál)

Romantický / Historický
05:35

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:20

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)

Reality-TV
06:45

Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)

Publicistický
07:15

Modrý kód - Buď sbohem, lásko má (2020) (epizoda) (S04E39)

Drama / Romantický
08:35

Slunečná - Mafián ze Slunečné (2020) (epizoda) (S02E31)

Komedie / Romantický / Rodinný
10:00

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:00

Rosamunde Pilcher - Falešná jeptiška (2012) (epizoda) (E111)

Drama / Romantický
14:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
15:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
16:00

Ve hře je láska (2015) (seriál)

Komedie / Romantický / Drama
17:00

Ve hře je láska (2015) (seriál)

Komedie / Romantický / Drama
17:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
18:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
20:00

Rosamunde Pilcher - Zahrada rajských pokušení (2013) (epizoda) (E117)

Drama / Romantický
21:55

Modrý kód - Chce to čas (2020) (epizoda) (S04E40)

Drama / Romantický
23:10

Zoo - Lovec v zoo (2024) (epizoda) (S03E53)

Rodinný / Drama
00:20

Tudorovci - Smrt královny (2009) (epizoda) (S03E04)

Historický / Drama / Romantický
01:25

Tudorovci - Problematická reformace (2009) (epizoda) (S03E05)

Historický / Drama / Romantický
02:40

Ve hře je láska (2015) (seriál)

Komedie / Romantický / Drama
03:35

Ve hře je láska (2015) (seriál)

Komedie / Romantický / Drama

Reklama

Reklama