Reklama

Reklama

Lída Novotná

Lída Novotná

nar. 17.08.1922
Zábřeh, Československo

zem. 05.12.1986 (64 let)
Praha, Československo

Kostymérka

Filmy
1987

Pohled z hlubin (TV film)

1986

Bianka Braselli - dáma s dvěma hlavami (TV film)

 

Hlava plná slunce (TV film)

 

Moře nikdy neuvidím (TV film)

 

Návštěvní hodiny (TV film)

 

Čtvrtá strana trojúhelníku (TV film)

 

Španělská paradentóza (TV film)

1985

Hrabě Luxemburg (TV film)

 

Jestli jednou odejdu (TV film)

Reklama

Reklama

 

Mravenci nesou smrt

 

O mrtvých jen dobře (TV film)

 

Případ Platfus (TV film)

 

Ulička stratených snov (TV film)

1984

Bandité (TV film)

 

Bohyně krásy (TV film)

 

Chytrá princezna (TV film)

 

Cihla zlata (TV film)

 

Jak se rozloučit s Odettkou (TV film)

 

Pod maskou (TV film)

1983

Tažní ptáci (TV film)

 

Tři cesty k domovu (TV film)

 

Záhada na sobotní dopoledne (TV film)

1982

Děkuju, pane profesore (TV film)

 

Slečna se špatnou pověstí (TV film)

 

Ze staré drogerie (TV film)

 

Únos Moravanky

 

Čtverec mizení (TV film)

1981

Až já budu velká (TV film)

 

Cesta do Rokycan (TV film)

 

Jdi za štěstím (TV film)

 

O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (TV film)

 

Po rozvodu (TV film)

 

Prodaná nevěsta (TV film)

 

Rána pod pás (TV film)

 

Ubohý pan Kufalt (TV film)

 

Veteráni (TV film)

 

Zkouška (TV film)

 

Štědrý den bratří Mánesů (TV film)

1980

A máte nás, holky, v hrsti (TV film)

 

Dopis psaný španělsky (TV film)

 

Italské jaro (TV film)

 

Královská hra (TV film)

 

Nenechte se rušit! (TV film)

 

Nezralé maliny (TV film)

 

Oddělení zvláštní péče (TV film)

 

Prázdniny pro psa

 

Předjaří (TV film)

 

Skapinova šibalství (TV film)

 

Snídaně v pánském pyžamu (TV film)

1979

Akce Rys (TV film)

 

Dnes v noci hvězdy nezhasnou (TV film)

 

Drsná Planina

 

Lustr (TV film)

 

Matka (TV film)

 

Muzika pro dva

 

Na dvoře vévodském (TV film)

 

Neohlížej se, jde za námi kůň!

 

Příbuzenstvo (TV film)

 

Rukojmí v Bella Vista

 

Sedm kilo pro Králíčka (TV film)

 

Tchán

 

Zlaté rybičky (TV film)

 

Čas pracuje pro vraha

 

Řekni mi to beze slov (TV film)

 

Život je tvrdolín (TV film)

1978

Dalibor (TV film)

 

Julie pod balkonem (TV film)

 

Mapa zámořských objevů (TV film)

 

Muž pro domácnost (TV film)

 

Otec nebo bratr (TV film)

 

Plotýnky na tři dny (TV film)

 

Polská krev (TV film)

 

Tři na lavičce (TV film)

 

Vondráčkovo pozdní odpoledne (TV film)

 

Řemen (TV film)

1977

Ikarův pád (TV film)

 

Paličova dcera (TV film)

 

Pan Kobkán vdává dceru (TV film)

 

Smuteční hudba za padlé hrdiny (TV film)

 

Uragán Donna (TV film)

1976

Bratránek z Batávie (TV film)

 

Bílá růže (TV film)

 

Doba strachu (TV film)

 

Historie lodě Bečky (TV film)

 

Kateřina zlé pověsti (TV film)

 

Petřička (TV film)

 

Podnájemníci (TV film)

 

Stáří devatenáct (TV film)

 

Typicky ženská reakce (TV film)

1975

Bohoušův syn (TV film)

 

Falstaff (TV film)

 

Lístek do památníku (TV film)

 

Muži jdou ve tmě (TV film)

 

O Nanynčiných koláčích (TV film)

 

Poklad pod Černou hláskou (TV film)

 

Recepty doktora Kudrny (TV film)

 

Rytíř (TV film)

 

Sova sídlí v dutém stromě (TV film)

 

Vilém Rozkoč (TV film)

1974

Barunka (TV film)

 

Egyptologové (TV film)

 

Hodinky bez vodotrysku (TV film)

 

Jak přijít o život (TV film)

 

Jakobín (TV film)

 

Klient (TV film)

 

Lásky hra osudná (TV film)

 

Osud jménem Kamila

 

Černá horečka (TV film)

1973

Bláznova smrt (TV film)

 

Hra, kterou nikdo nepískal (TV film)

 

Josefina (TV film)

 

Kdo je vinen? (TV film)

 

Kukačky (TV film)

 

Muž v osidlech (TV film)

 

Pokus o vraždu

 

Počkám, až zabiješ

 

Čestné kolo (TV film)

1972

325 000 franků (TV film)

 

Cestující se připraví k odletu (TV film)

 

Chlap pravdu unese (TV film)

 

Dívka a holubi (TV film)

 

Hotel Miramare (TV film)

 

Hříšníci (TV film)

 

Jako padlý sníh (TV film)

 

Konec knihy VI. (TV film)

 

Muž a žena (TV film)

 

Noční jízda (TV film)

 

Pokušení mladého muže (TV film)

 

Poslední bitva stopátého (TV film)

 

Příběh se starou lenoškou (TV film)

 

Střelcův stín (TV film)

 

Štěstí (TV film)

1971

Dny a noci Komuny (TV film)

 

Doktor na pokladnu (TV film)

 

Kat nepočká (TV film)

 

Romeo a Julie na konci listopadu (TV film)

 

Třírohý klobouk (TV film)

 

Varšavská melodie (TV film)

 

Zlý dům (TV film)

1970

Hospoda v desátém poschodí (TV film)

 

Kateřina a její děti

 

Kouzelný dům (TV film)

 

Lítost (TV film)

 

Rapotínská tragédie (TV film)

 

Reportáž psaná na oprátce (TV film)

 

V zátiší (TV film)

1969

Aksál (TV film)

 

Den sedmý, osmá noc

 

Komediantská historie (TV film)

 

Maryla (TV film)

 

Meze Waltera Hortona (TV film)

 

První láska (TV film)

 

První láska (TV film)

 

Rozhovory (TV film)

 

Utrpení mladého Boháčka

 

Učedník kouzelníka Čáryfuka (TV film)

 

Vyloženě rodinná historie (TV film)

1968

Jak se Mette chtěla stát královnou (TV film)

 

Pasťák

 

Tři strýčkové a Dominik (TV film)

 

Záhořanský hon (TV film)

1967

Aristokrati (TV film)

 

Dobrodružství Toma Sawyera (TV film)

 

Dívka a smrt (TV film)

 

Malá Dorritka (TV film)

 

Měsíc s dýmkou (TV film)

 

Podivný konec léta (TV film)

 

Pučálkovic Amina (TV film)

 

Sdružení roztržitých (TV film)

1966

Dobrodružství Huckleberryho Finna - Jak jsme osvobozovali Jima (TV film)

 

Dobrodružství Huckleberryho Finna - Král a vévoda (TV film)

 

Dobře placená procházka (TV film)

 

Evženie Grandetová (TV film)

 

Kacafírek (TV film)

 

Někoho jsem zastřelil (TV film)

 

Spravedlnosti se meze nekladou (TV film)

 

Velká kapela (TV film)

 

Venkovská panička (TV film)

1965

Dědictví na úvěr (TV film)

 

Houpací křeslo (TV film)

 

Hrdina má strach

 

Kůzlátka otevřete... (TV film)

 

Malér (TV film)

 

Muž, žena, Žoržík a klíč (TV film)

 

Naši furianti (TV film)

1964

Ticho (TV film)

 

Trik aneb Jak dámu okouzlit aneb Jak manžela oblafnout (TV film)

 

Zázrak svatého Antonína (TV film)

1963

Corrida (TV film)

 

Domácí víno (TV film)

 

Křik

 

První velký případ (TV film)

 

Putování Simona Mac Keevera (TV film)

 

Rváč (TV film)

 

Strach a bída třetí říše (TV film)

 

Zahrada královnina (TV film)

 

Čas plyne i v neděli (TV film)

1962

Anička jde do školy

 

Chirurg Platon Krečet (TV film)

 

Dobráci (TV film)

 

Neomylní: Dezertér (TV film)

 

Neomylní: Smrt Garrily Morkovkina (TV film)

 

Neomylní: Trestanec Jakov (TV film)

 

Otevřené okno (TV film)

 

S nimi přichází smrt (TV film)

 

Slitování, Světlano! (TV film)

 

V sanitce (TV film)

 

Vrah byl odsouzen po právu (TV film)

 

Závrať

 

Čechovovy povídky (TV film)

 

Život na třetí (TV film)

1961

Baron Prášil

 

Bratři Jeršovové (TV film)

 

Chléb a písně (TV film)

 

Dlouhý podzimní den (TV film)

 

Hledá se táta!

 

Magdalena Dobromila Rettigová (TV film)

 

Můj přítel Gaj (TV film)

 

Němci (TV film)

 

Paní Kalafová (TV film)

 

Případ Holbein (TV film)

 

Půlnoc s hrdinou

 

Rychlík čeká 3 minuty (TV film)

 

Sbohem, deštivé město ! (TV film)

 

Skapinova šibalství (TV film)

 

Tlouštík (TV film)

 

Tržiště senzací (TV film)

 

Vyhnanství (TV film)

 

Zločin na Volavčím jezeře (TV film)

 

Zítra a pozítří (TV film)

 

Úhel dopadu (TV film)

1960

Duhu pro můj den (TV film)

 

Fučík (TV film)

 

Hodina před únorem (TV film)

 

Labyrint srdce (TV film)

 

Lucerna (TV film)

 

Muž proti tmě (TV film)

 

Nejsme doma (TV film)

 

Osm hodin vlakem (TV film)

 

Rozrušená země (TV film)

 

Talenty a ctitelé (TV film)

 

Tříminutový rozhovor (TV film)

 

Valčík pro milión

 

Zlé pondělí

 

Záhady aneb s Karlem Čapkem v soudní síni (TV film)

 

Žalobníci

1959

Dařbuján a Pandrhola (TV film)

 

Kam čert nemůže

 

Konec cesty

 

Mánesové (TV film)

 

Zkouška pokračuje

 

Zpívající pudřenka

 

Život pro Jana Kašpara

1958

Hvězda jede na jih

 

Mezi nebem a zemí

 

Smrt v sedle

1957

Štěňata

1956

Honzíkova cesta

 

Nezlob, Kristino

Seriály
1988

Cirkus Humberto

 

Slavné jméno (E12)

 

Útěk (E11)

 

Varieté (E10)

  více epizod (9)
1986

Hvězdy nad Syslím údolím

 

Zvláštní případ Josefa Satrana (E03)

 

Životní román Mudr. Diany Filipové (E02)

 

O krásných nožkách Anduly Bláhové (E01)

 

Zlá krev

 

Epizoda 7 (E07)

 

Epizoda 6 (E06)

 

Epizoda 5 (E05)

  více epizod (4)
1984

My všichni školou povinní

 

Zvonění na časy (E13)

 

Návrat (E12)

 

Viníci (E11)

  více epizod (10)
 

Rozpaky kuchaře Svatopluka

 

Recepce (E13)

 

Špalek (E12)

 

Podmínka (E11)

  více epizod (10)
1982

Dobrá Voda

 

Radost (E07)

 

Pokora (E06)

 

Lítost (E05)

  více epizod (4)
 

Malý pitaval z velkého města

 

Kuchařinka (E09)

 

Muž s punčochou (E08)

 

Vedoucí partiové prodejny (E07)

  více epizod (6)
1980

Dnes v jednom domě

 

Domov jménem Praha (E09)

 

Obtíže sicilské obrany (E08)

 

Chybujícím neodpouštěti (E07)

  více epizod (6)
1979

30 případů majora Zemana

 

Růže pro Zemana (S03E10)

 

Mimikry (S03E09)

 

Inženýrská odysea

 

Setkání (E13)

 

Loupež (E12)

 

Odchod (E11)

  více epizod (10)
1978

30 případů majora Zemana

 

Poselství z neznámé země (S03E08)

 

Rukojmí v Bella Vista (S03E07)

 

Studna (S03E06)

  více epizod (5)
 

Ve znamení Merkura

 

Návrat princezny (E05)

 

Stopa stříbrných draků (E04)

 

Případ živého muže (E03)

  více epizod (2)
1976

30 případů majora Zemana

 

Modrá světla (S02E10)

 

Třetí housle (S02E09)

 

Bílé linky (S02E08)

  více epizod (6)
 

Muž na radnici

 

Setkání (E11)

 

Rozchod (E10)

 

Křížové tažení (E09)

  více epizod (8)
1975

30 případů majora Zemana

 

Vrah se skrývá v poli (S01E10)

 

Loď do Hamburku (S01E09)

 

Strach (S01E08)

  více epizod (4)
 

Chalupáři

 

Svatba (E11)

 

Kapřín (E10)

 

Náhradník (E09)

  více epizod (8)
1974

30 případů majora Zemana

 

Loupež sladkého "I" (S01E03)

 

Vyznavači ohně (S01E02)

 

Smrt u jezera (S01E01)

 

Byl jednou jeden dům

 

Obvaziště Boccaccio (E05)

 

Ďábelské ostrovy (E04)

 

Jízda do tunelu (E03)

  více epizod (2)
1972

Jana Eyrová

1971

F. L. Věk

 

Naděje (E13)

 

Svatba (E12)

 

Korunovace (E11)

  více epizod (4)
 

Úsměvy světa

 

Mark Twain (E04)

1970

F. L. Věk

 

Návrat domů (E06)

 

Divadlo (E05)

 

Mozartovy dvacetníky (E04)

  více epizod (3)
1968

Sňatky z rozumu

 

Epizoda 5 (E05)

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 3 (E03)

  více epizod (2)
1966

Eliška a její rod

 

Staročeši proti Mladočechům (E09)

 

Živelní pohroma (E08)

 

Utopenec (E07)

  více epizod (6)
1965

Případy komisaře Mejzlíka

 

Zločin na poště (E07)

 

Kupon (E06)

Pořady
1967

Dětský Silvestr

1962

1. album Supraphonu

Krátkometrážní
1981

Jasnovidec (TV film)

 

Uličnictví pana Čabouna (TV film)

 

Zločin v chalupě (TV film)

1980

Mít tak holku na hlídání (TV film)

1975

Šperk (TV film)

1973

Kost v krku (TV film)

1972

Nesmíš myslet na klokana (TV film)

 

Zajíc přes cestu (studentský film)

1971

Dohazovač (TV film)

 

Klíč (TV film)

1970

Bližní na tapetě: Příživník (TV film)

 

Bližní na tapetě: Zeď (TV film)

1969

Bližní na tapetě: Nactiutrhač (TV film)

1967

Večeře s dogou (TV film)

1965

Věštkyně (TV film)

 

Čaj s citrónem (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama