Reklama

Reklama

Lída Novotná

nar. 17.08.1922
Zábřeh, Československo

zem. 05.12.1986 (64 let)
Praha, Československo

Kostymér

Filmy
1986

Bianka Braselli - dáma s dvěma hlavami (TV film)

 

Hlava plná slunce (TV film)

 

Moře nikdy neuvidím (TV film)

 

Návštěvní hodiny (TV film)

 

Čtvrtá strana trojúhelníku (TV film)

 

Španělská paradentóza (TV film)

1985

Hrabě Luxemburg (TV film)

 

Jestli jednou odejdu (TV film)

 

Mravenci nesou smrt

Reklama

Reklama

 

O mrtvých jen dobře (TV film)

 

Případ Platfus (TV film)

 

Ulička stratených snov (TV film)

1984

Bandité (TV film)

 

Bohyně krásy (TV film)

 

Chytrá princezna (TV film)

 

Jak se rozloučit s Odettkou (TV film)

 

Pod maskou (TV film)

1983

Tažní ptáci (TV film)

1982

Slečna se špatnou pověstí (TV film)

 

Tři cesty k domovu (TV film)

 

Únos Moravanky

 

Čtverec mizení (TV film)

1981

Až já budu velká (TV film)

 

Cesta do Rokycan (TV film)

 

Jdi za štěstím (TV film)

 

O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (TV film)

 

Po rozvodu (TV film)

 

Prodaná nevěsta (TV film)

 

Rána pod pás (TV film)

 

Ubohý pan Kufalt (TV film)

 

Zkouška (TV film)

 

Štědrý den bratří Mánesů (TV film)

1980

A máte nás, holky, v hrsti (TV film)

 

Dopis psaný španělsky (TV film)

 

Italské jaro (TV film)

 

Královská hra (TV film)

 

Nenechte se rušit! (TV film)

 

Nezralé maliny (TV film)

 

Oddělení zvláštní péče (TV film)

 

Prázdniny pro psa

 

Předjaří (TV film)

 

Skapinova šibalství (TV film)

 

Snídaně v pánském pyžamu (TV film)

1979

Akce Rys (TV film)

 

Drsná Planina

 

Lustr (TV film)

 

Muzika pro dva

 

Na dvoře vévodském (TV film)

 

Neohlížej se, jde za námi kůň!

 

Příbuzenstvo (TV film)

 

Rukojmí v Bella Vista

 

Sedm kilo pro Králíčka (TV film)

 

Tchán

 

Zlaté rybičky (TV film)

 

Čas pracuje pro vraha

 

Řekni mi to beze slov (TV film)

 

Život je tvrdolín (TV film)

1978

Dalibor (TV film)

 

Julie pod balkonem (TV film)

 

Mapa zámořských objevů (TV film)

 

Muž pro domácnost (TV film)

 

Otec nebo bratr (TV film)

 

Plotýnky na tři dny (TV film)

 

Polská krev (TV film)

 

Tři na lavičce (TV film)

 

Vondráčkovo pozdní odpoledne (TV film)

 

Řemen (TV film)

1977

Ikarův pád (TV film)

 

Paličova dcera (TV film)

 

Pan Kobkán vdává dceru (TV film)

 

Smuteční hudba za padlé hrdiny (TV film)

1976

Bratránek z Batávie (TV film)

 

Bílá růže (TV film)

 

Doba strachu (TV film)

 

Kateřina zlé pověsti (TV film)

 

Petřička (TV film)

 

Podnájemníci (TV film)

 

Stáří devatenáct (TV film)

 

Typicky ženská reakce (TV film)

1975

Bohoušův syn (TV film)

 

Lístek do památníku (TV film)

 

Muži jdou ve tmě (TV film)

 

O Nanynčiných koláčích (TV film)

 

Poklad pod Černou hláskou (TV film)

 

Recepty doktora Kudrny (TV film)

 

Rytíř (TV film)

 

Vilém Rozkoč (TV film)

1974

Barunka (TV film)

 

Egyptologové (TV film)

 

Hodinky bez vodotrysku (TV film)

 

Jak přijít o život (TV film)

 

Jakobín (TV film)

 

Osud jménem Kamila

 

Černá horečka (TV film)

1973

Bláznova smrt (TV film)

 

Hra, kterou nikdo nepískal (TV film)

 

Josefina (TV film)

 

Kdo je vinen? (TV film)

 

Kukačky (TV film)

 

Muž v osidlech (TV film)

 

Pokus o vraždu

 

Počkám, až zabiješ

 

Čestné kolo (TV film)

1972

Cestující se připraví k odletu (TV film)

 

Dívka a holubi (TV film)

 

Hotel Miramare (TV film)

 

Hříšníci (TV film)

 

Konec knihy VI. (TV film)

 

Muž a žena (TV film)

 

Příběh se starou lenoškou (TV film)

 

Štěstí (TV film)

1971

Kat nepočká (TV film)

 

Romeo a Julie na konci listopadu (TV film)

 

Třírohý klobouk (TV film)

 

Varšavská melodie (TV film)

 

Zlý dům (TV film)

1970

Kateřina a její děti

 

Kouzelný dům (TV film)

 

Lítost (TV film)

 

Rapotínská tragédie (TV film)

1969

Aksál (TV film)

 

Den sedmý, osmá noc

 

Komediantská historie (TV film)

 

Maryla (TV film)

 

První láska (TV film)

 

První láska (TV film)

 

Rozhovory (TV film)

 

Utrpení mladého Boháčka

 

Učedník kouzelníka Čáryfuka (TV film)

 

Vyloženě rodinná historie (TV film)

1968

Jak se Mette chtěla stát královnou (TV film)

 

Meze Waltera Hortona (TV film)

 

Pasťák

 

Tři strýčkové a Dominik (TV film)

 

Záhořanský hon (TV film)

1967

Dobrodružství Toma Sawyera (TV film)

 

Dívka a smrt (TV film)

 

Malá Dorritka (TV film)

 

Měsíc s dýmkou (TV film)

 

Podivný konec léta (TV film)

 

Pučálkovic Amina (TV film)

 

Sdružení roztržitých (TV film)

1966

Dobrodružství Huckleberryho Finna - Jak jsme osvobozovali Jima (TV film)

 

Dobrodružství Huckleberryho Finna - Král a vévoda (TV film)

 

Dobře placená procházka (TV film)

 

Evženie Grandetová (TV film)

 

Kacafírek (TV film)

 

Někoho jsem zastřelil (TV film)

 

Spravedlnosti se meze nekladou (TV film)

 

Velká kapela (TV film)

 

Venkovská panička (TV film)

1965

Dědictví na úvěr (TV film)

 

Houpací křeslo (TV film)

 

Hrdina má strach

 

Kůzlátka otevřete... (TV film)

 

Malér (TV film)

1964

Ticho (TV film)

1963

Corrida (TV film)

 

Domácí víno (TV film)

 

Křik

 

Putování Simona Mac Keevera (TV film)

 

Rváč (TV film)

 

Strach a bída třetí říše (TV film)

 

Čas plyne i v neděli (TV film)

1962

Anička jde do školy

 

Chirurg Platon Krečet (TV film)

 

Dobráci (TV film)

 

Neomylní: Dezertér (TV film)

 

Neomylní: Smrt Garrily Morkovkina (TV film)

 

Neomylní: Trestanec Jakov (TV film)

 

Otevřené okno (TV film)

 

S nimi přichází smrt (TV film)

 

Slitování, Světlano! (TV film)

 

Vrah byl odsouzen po právu (TV film)

 

Závrať

 

Čechovovy povídky (TV film)

 

Život na třetí (TV film)

1961

Baron Prášil

 

Bratři Jeršovové (TV film)

 

Chléb a písně (TV film)

 

Hledá se táta!

 

Magdalena Dobromila Rettigová (TV film)

 

Můj přítel Gaj (TV film)

 

Němci (TV film)

 

Případ Holbein (TV film)

 

Půlnoc s hrdinou

 

Rychlík čeká 3 minuty (TV film)

 

Sbohem, deštivé město ! (TV film)

 

Skapinova šibalství (TV film)

 

Tržiště senzací (TV film)

 

Vyhnanství (TV film)

 

Zločin na Volavčím jezeře (TV film)

1960

Fučík (TV film)

 

Hodina před únorem (TV film)

 

Labyrint srdce (TV film)

 

Lucerna (TV film)

 

Muž proti tmě (TV film)

 

Osm hodin vlakem (TV film)

 

Rozrušená země (TV film)

 

Talenty a ctitelé (TV film)

 

Tříminutový rozhovor (TV film)

 

Valčík pro milión

 

Zlé pondělí

 

Žalobníci

1959

Dařbuján a Pandrhola (TV film)

 

Kam čert nemůže

 

Konec cesty

 

Zkouška pokračuje

 

Zpívající pudřenka

 

Život pro Jana Kašpara

1958

Hvězda jede na jih

 

Mezi nebem a zemí

 

Smrt v sedle

1957

Štěňata

1956

Honzíkova cesta

 

Nezlob, Kristino

TV seriály
1988

Cirkus Humberto

 

Slavné jméno (E12)

 

Útěk (E11)

 

Varieté (E10)

  více epizod (9)
1986

Hvězdy nad Syslím údolím

 

Zvláštní případ Josefa Satrana (E03)

 

Životní román Mudr. Diany Filipové (E02)

 

O krásných nožkách Anduly Bláhové (E01)

 

Zlá krev

 

Epizoda 7 (E07)

 

Epizoda 6 (E06)

 

Epizoda 5 (E05)

  více epizod (4)
1984

My všichni školou povinní

 

Zvonění na časy (E13)

 

Návrat (E12)

 

Viníci (E11)

  více epizod (10)
 

Rozpaky kuchaře Svatopluka

 

Recepce (E13)

 

Špalek (E12)

 

Podmínka (E11)

  více epizod (10)
1982

Dobrá Voda

 

Radost (E07)

 

Pokora (E06)

 

Lítost (E05)

  více epizod (4)
 

Malý pitaval z velkého města

 

Kuchařinka (E09)

 

Muž s punčochou (E08)

 

Vedoucí partiové prodejny (E07)

  více epizod (6)
1980

Dnes v jednom domě

 

Domov jménem Praha (E09)

 

Obtíže sicilské obrany (E08)

 

Chybujícím neodpouštěti (E07)

  více epizod (6)
1979

30 případů majora Zemana

 

Růže pro Zemana (S03E10)

 

Mimikry (S03E09)

 

Inženýrská odysea

 

Setkání (E13)

 

Loupež (E12)

 

Odchod (E11)

  více epizod (10)
1978

30 případů majora Zemana

 

Poselství z neznámé země (S03E08)

 

Rukojmí v Bella Vista (S03E07)

 

Studna (S03E06)

  více epizod (5)
 

Ve znamení Merkura

 

Návrat princezny (E05)

 

Stopa stříbrných draků (E04)

 

Případ živého muže (E03)

  více epizod (2)
1976

30 případů majora Zemana

 

Modrá světla (S02E10)

 

Třetí housle (S02E09)

 

Bílé linky (S02E08)

  více epizod (6)
 

Muž na radnici

 

Setkání (E11)

 

Rozchod (E10)

 

Křížové tažení (E09)

  více epizod (8)
1975

30 případů majora Zemana

 

Vrah se skrývá v poli (S01E10)

 

Loď do Hamburku (S01E09)

 

Strach (S01E08)

  více epizod (4)
 

Chalupáři

 

Svatba (E11)

 

Kapřín (E10)

 

Náhradník (E09)

  více epizod (8)
1974

30 případů majora Zemana

 

Loupež sladkého "I" (S01E03)

 

Vyznavači ohně (S01E02)

 

Smrt u jezera (S01E01)

 

Byl jednou jeden dům

 

Obvaziště Boccaccio (E05)

 

Ďábelské ostrovy (E04)

 

Jízda do tunelu (E03)

  více epizod (2)
1972

Jana Eyrová

1971

F. L. Věk

 

Naděje (E13)

 

Svatba (E12)

 

Korunovace (E11)

  více epizod (4)
 

Úsměvy světa

 

Mark Twain (E03)

1970

F. L. Věk

 

Návrat domů (E06)

 

Divadlo (E05)

 

Mozartovy dvacetníky (E04)

  více epizod (3)
1968

Sňatky z rozumu

 

Epizoda 5 (E05)

 

Epizoda 4 (E04)

 

Epizoda 3 (E03)

  více epizod (2)
1966

Eliška a její rod

 

Staročeši proti Mladočechům (E09)

 

Živelní pohroma (E08)

 

Utopenec (E07)

  více epizod (6)
1965

Případy komisaře Mejzlíka

 

Zločin na poště (E07)

 

Kupon (E06)

Pořady
1967

Dětský Silvestr

1962

Album Supraphonu

Krátkometrážní
1981

Jasnovidec (TV film)

 

Uličnictví pana Čabouna (TV film)

 

Zločin v chalupě (TV film)

1980

Mít tak holku na hlídání (TV film)

1975

Šperk (TV film)

1973

Kost v krku (TV film)

1972

Zajíc přes cestu (studentský film)

1971

Dohazovač (TV film)

1970

Bližní na tapetě: Příživník (TV film)

 

Bližní na tapetě: Zeď (TV film)

1969

Bližní na tapetě: Nactiutrhač (TV film)

1965

Čaj s citrónem (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama