Nick Tellis (Jason Patric) - policista z oddělení narkotik má za sebou neúspěšnou akci proti drogové mafii. Po ní je přidělen k bývalému kolegovi zavražděného policisty, poručíku Henrymu Oakovi (Ray Liotta) a oba se vydávají zpět do temných hlubin podsvětí. Tam ale Nick brzy zjišťuje, že zdánlivě jednoduchý případ brutální vraždy Oakova kolegy je mnohem složitější... Jeho nový parťák o ní možná ví víc, než hodlá prozradit. (oficiální text distributora)

system

Nechapu jak to nekdo muze srovnavat s Training Day. Narozdil od TD jsou Narkotika vyborny film s atmosferou hustsi nez krev vetrelce, navic z Liotty jde strach uz na prvni pohled:-). Takze do destiveho vecera se tento depresivni snimek urcite hodi, asi jako ciganovi dobrman u krku:-), to byl joke:-) ()

jasse

Úžasný úvod, který se často nevidí, napínavý děj a překvapivý závěr, který nechává člověka přemýšlet, co bude s Nickem dál. Pracovat na protidrogovém je o nervy, o zdraví, o život. Přesvědčivý výkon Jasona Patrica, plus opět výborná, i když nenápadná hudba Cliffa Martineze. Souhlasný komentář- PRASÁK, nesouhlasný :) - Shadwell ()

Illy

Dělat na narkotikách je náser. Člověk může velmi dobře přijít o všechno. Depresivní a drsný příběh o pátrání po vrahovi poldy v utajení je výborně natočen. Možná pro někoho trochu nudné, mě to dost bavilo. ()

KOZEL84

Syrová kriminální špína tak jak to umí jen Carnahan,Fuqua a (Olivier)Marchal.Díky těmhle pánům se žánr krimi,který mě dřív skoro nezajímal,stává jedním z mých nejoblíbenějších.Herci bezchybní,příběh a atmosféra depresivní a takhle to mám rád. ()

Akana

Film, který má na první pohled ambice nebýt jenom další lacinou řežbou z podsvětních kruhů, ale bohužel se mu nedaří ani opak. Snaha o psychologickou nebo sociální hloubku vyznívá naprázdno díky kodrcavému, jakoby poslepovanému ději bez gradace a originality (zkratkovité flashbacky jí nenahradí). Nezatracuju, ale ačkoliv si Nuda vedle mě párkrát poposedla, nikdy neodešla úplně. ()

Wolvie

Výborný debut a jeden z mála filmů,ve kterých Ray Liotta ukazuje,že umí opravdu dobře hrát.Jen škoda,že po tak syrovém počinu zabřednul Carnahan do vod mnohem tupějších akčňáků.Nemůžu říct,že by mě vůbec nebavily,ale pořád čekám něco trochu podobnějšího Narkotikům. ()

lxbch

Drsné a špinavé prostředí dealerů, feťáků a poldů v utajení (někde se tenhle rozdíl mezi posledně jmenovanými může smazávat). Scénář je chvíli trochu zmatený, ale ke konci to zase naskočí na správnou kolej. Ray Liotta zaválel, po dlouhé době dobrá a taky dobře zahraná role. Jen jedna věc mě trochu rušila, ale to je spíš můj problém, protože jsem dřív viděl My name is Earl než tohle, tak mi Jason Patrick vizáží připomínal právě Earla. ()

Kingjiri

Pokud jako já očekáváte akčně laděnej thriller, můžete jít klidně o dům dál. Vznikla jenom poměrně nudná exkurze do jinak jistě zajímavý a napínavý práce policistů z protidrogovýho oddělení v podobě neadrenalinový detektivky. Za pochvalu ale přece jenom stojí pár věcí. Jednak Ray Liotta podávající nečekaně slušnej výkon v zajímavý roli a pak povedená atmosféra korespondující s drsnym a hnusnym světem drog. Hlavně kvůli atmosféře jsem chvíli uvažoval nad třetí hvězdou, ale nuda byla příliš velká, takže dvě silnější hvězdy. ()

Henry Morgan

Nebrat vážně!!!!!!!!!!......... ..... realistický pohled do světa drog, násilí a vražd, který nedá spát. Nebo se pletu? Posuďte sami, já jsem usnul už v polovině a to to nedávali nijak zvlášť pozdě. Jen mě hraná brutalita, nezajímaví herci a nudný nepostupující případ vysávali, až jsem nakonec vytuh. Nehulte z brokovnice. Díky. Časem dokoukám konec a podám hvězdnou výpověď! ()

Mocoft

Pěkné i když filmy o práci policie v utajení (kvůli kterému je nutno i brát drogy) jsme již viděli lepší. Neseděla mi tam Liottova manželka, která doma vyváděla jaksi mimoúčelně děje. Rozuzlení jednoduché zápletky jsem očekával dlouho před koncem. Patric holt hrál dobráka přesvědčivě - věřil jsem mu. ()

DENIROSIS

V konečném vyznění průměr.Narkotika jsou slušný film,který zkazí docela zmatený konec.Výkony obou hlavních představitelů jsou nadprůměrné.Mě osobně zaujal výkon Jasona Patrica,Ray Liotta trošku přehrával,ale slušný.Největší klad filmu je kamera a prostředí v kterém se natáčelo,a to nasvícení filmu...krása. ()

departed

Melancholický, náladový, civilní, s depresivně laděnou hudbou, se skvělým Patrickem a Liottou, namodralým filtrem, který celou depresivní a vztahy zničující policejní práci uvádí ve světle, ve kterém byste o takové práci nikdy neuvažovali. Jeden z těch filmů, který je malý a nenápadný, ale přitom v sobě skrývá strašně moc. ()

johnsnow

celý čas sa to držalo na troch hviezdach obzvlášť kvôli Liottovi a Patricovi. Taktiež príbeh bol fajn aj keď akciou tento film veľmi neovplýval. Prekvapivý záver ale vytiahol na 4*. ()

ric

Depresivní atmosféra místy v řádném množství což rozhodně k tomu příběhu patří. Rozuzlení, jestli se to tak dá nazvat, je taky podařené. Těžko říct, co mohlo být lepší, aby to bylo za 5*. ()

solisoli

Snaha o niečo čo je dlhodobo otrepané a okorenené prvkami, za dosť málo pútavým scenárom, čím zaujímavým by, akosi viac zaujať. Tým pádom bol dej v celku nezáživný, predvídateľný a temer ničím čo by nejak výnimočne povznieslo. ()

TesterX

Jsou tu sice lehce odhalitelné zvraty ve vyšetřování, ale tento drsný film s velkou dávkou beznaděje je režijně a herecky zvládnutý na výbornou. Spíše jde o pocity a jednání hlavních postav, s kterými se zžijete a to i těmi zápornými. ()

Marv

U Narkotik mě nejvíce zaujalo zobrazení násilí, přišlo mi to tak syrové a reálné, že mě osobně bolela každá rána, co ve filmu padla. ()