Nick Tellis (Jason Patric) - policista z oddělení narkotik má za sebou neúspěšnou akci proti drogové mafii. Po ní je přidělen k bývalému kolegovi zavražděného policisty, poručíku Henrymu Oakovi (Ray Liotta) a oba se vydávají zpět do temných hlubin podsvětí. Tam ale Nick brzy zjišťuje, že zdánlivě jednoduchý případ brutální vraždy Oakova kolegy je mnohem složitější... Jeho nový parťák o ní možná ví víc, než hodlá prozradit. (oficiální text distributora)

Juto

Je to tmavo štruktúrovaný, silne napínavý žánrový kúsok. ,,Narkotiká" je skvelý, silný a tragický policajný príbeh. Skvelý scenár podporený nervóznou kamerou, hlbokými dramatickými situáciami a skvelými hereckými výkonmi. Fanúšikovia policajných filmov s hlbokým a dramatickým obsahom určite tento film ocenia a užijú si túto násilnú a tragickú zápletku. 7/10 ()

Triple H

Parádna formálna stránka a strhujúca prvá polhodinka (obzvlášť úvodná scéna). Scenár nie je nič objavné, ale práve ona zvolená forma filmu dosť pomáha. Herci veľmi fajn. Škoda, že to nasadené tempo a atmosféra nevydržali, ale stále veľmi dobré. Myslím, že Michael Mann sa pri točení Miami Vice týmto filmom inšpiroval. Čo však Mannovi úplne ušlo, hoci sa o to veľmi snažil, bol ten pocit ľudskosti a intimity. Carnahanovi stačí pár záberov na Patrica v sprche s malým bábom a je vám jasné, že sledujete poctivého chlapa z mäsa a kostí. Práve táto životnosť a normálnosť hlavných postáv robí z Narc silný zážitok. ()

hans500

Ray Liotta opět přesvědčivý, Jason Patrick vynikající, nadprůměrný scénář, vydařený překvapivý závěr a dobrá kamera. ()

Beky

Dlouho mi unikala!! Nakonec jsem je uviděl za rozumnou cenu v krámě a hned jsem po nich skočil!! Víte, mám hrozně rád povedené malé velké filmy!! Většinou v nich hrají staré známe tváře, které nikdy nebyly velké hvězdy a přesto je známe velice dobře!! Zde se sešly a vzniknul velice atmosferický snímek o známých věcech z policejního a drogama zamořeného prostředí!! Opět se nejedná o nic nového, ale natočeno je to tak, abyste nezapomněli jen tak snadno!! Musim uznat, že závěr mě velice překvapil a takový jsem opravdu nečekal, za to stouplo moje hodnocení o 20%!! Na Joe Carnahama si budu dávat velký pozor a jsem moc zvědav jak mu posloužil větší rozpočet filmu Sejmi eso!!...radostných 80%!! Jednou větou: Když už chceš jednou poldou býti, nesmíš u sebe drogy míti!! ()

ywo666

Solídna vec, ale nič vínimočné. Koniec zaujímavý, ale niektoré pasáže filmu trochu nudili. Na akčný film je tam trochu málo akcie. U mňa je to tak 65-70%, čo na 4 hviezdičky tesne nestačí. Carnahan vie byť aj lepší. ()

lennyd

Detektiv Nick Tellis (Jason Patric) je vyšetřován pro neoprávněné použití zbraně, kdy při střelbě na drogového dealera zraní těhotnou ženu - a je vyhozen od policie. Po pár měsících ale dostane novou nabídku - s detektivem Henry Oakem (Rayem Liottou) objasnit smrt policisty, který byl zavražděn, když v utajení pronikl do sítě drogového podsvětí. Nick Tellis ale brzy zjišťuje, že za jeho smrtí je něco ví, a i jeho nový parťák o tom ví více, než tvrdí... V krimi thrillerech se sice až tolik nevyžívám, ale ani se jim nebráním, a pokud mne dokáží zaujmout a pobavit, tak jen dobře. Dévédéčko s Narc mi tu leželo hodně dlouho, a nějak jsem se k němu nemohl odhodlat (přiznávám, odrazoval mne i Ray Liotta, kterého taky moc nemusím). Teď jsem se k němu prokousal, a ač nejsem úplně nadšenej, zklamanej taky ne. Námět je docela fajn, i když jak se bude příběh vyvíjet dál jsem tak nějak očekával (závěr sice kapku se vším zamíchal, ale jen trošičku). Herecké obsazení je naopak na jedničku (a to dokonce i Ray Liotta). Celkově jde o nadprůměrně průměrnou detektivku, která neurazí... ()

noriaki

Narkotika jsou typické béčko, které se s velkými kluky z Hollywodské první ligy měřit nemůže, ale v podpalubí mezi svými ukazuje pořádně ostré lokty. Joe Carnahana se vzepjal k takovému výkonu, že mu kdekdo prorokoval slibnou režisérkou kariéru. K té bohužel nikdy nedošlo, ale pár stylových filmů po něm přesto zůstalo. S tímhle je to jako s Rayem Liottou v hlavní roli. Na první pohled vypadá trochu ušmudlaně, nijak zvlášť výjimečně a lacině, ale hned na ten druhý překvapí sebejistotou, sympatičností a solidní úrovní. ()

JohnSmith

Zajímavý film přibližující práci policistů v utajení.Dost realistický, ale bohužel se tam toho moc neděje.Dlouhé záběry střídají krátké klipovky, což působí občas oživujícím a občas rušivým dojmem, zvláště jde-li o rychlý přechod z jednoho záběru do druhého. ()

solskjaer

Příjemné překvapení. Herecké výkony obou poldů jsou báječné stejně jako kamera, která hopsá přesně kde má. Svižný příběh, který sice občas příliš zpomaluje, ale v globálu jde o perfektně vyvážený děj. ()

sedm.1

Drsný ponurý thriller z říše drog,kterému dominují herecké výkony Liotty a Patrica.Na mě velmi zapůsobila téměř autentická a velmi temně zabarvená kamera.Opravdu se to dá krapet srovnávat s Training Day,ovšem dle mého názoru Narc převyšuje Training Day ve všech směrech.Film doporučuji,ikdyž předem varuji:veselou náladu vám rozhodně tenhle snímek nezvedne. ()

ArdathBay

Atypická policejní kriminálka se skvělým Liottou, který všechny s přehledem upozaďuje a je zároveň producentem ( a to je ve vedlejší roli ). Děj není zase tak originální, ale má v sobě cosi, co se mi líbí. Poměrně brutální záběry navodí správně drsnou atmosféru. Zajímavý film, který se vyplatí vidět. ()

ZkuKol

Velmi drsné a velmi dusné policejní drama z prostředí protidrogového oddělení. Carnahan vše vsadil na ruční kameru a filtry a vsadil dobře, občas jsem se kouknul vedle sebe, jestli mě do nohy píchá zbytek brambůrku nebo injekční jehla. Hudba je u podobného žánru jasná, tudíž netřeba rozebírat, shrňme to - funguje! Liotta se ostříhal a přestal si barvit vlasy (podobá se trochu Tomu Sizemoreovi) a jde mu to od ruky, Jason má štěstí, že jeho postava víc jak jeden ksicht nepotřebuje. Jedinou slabinou celého filmu je věc pro daný žánr nejdůležitější a to scénář. Ze začátku slibuje úplně jiný film, pak dost dlouho pluje v hladinách průměru a na závěr vybalí pointu, jenž alespoń částečně tušíte už dobrou půlhodinku, ne-li víc. Takže film, jenž určitě vzbudí dobrý dojem, ale nakonec si ho moc nezapamatujete, protože ani není moc proč... 70% ()

herr_carter

Surový film o tom,jaká asi ve skutečnosti může být práce policistů v prostředí drogových dealerů, výborné herecké výkony obou hlavních protagonistů a totálně šokující a nepředvídatelný konec..............moje hodnocení =8 z 10. ()

kolemjdouc

napínavý příběh ,překvapivá zápletka.Ale jedna hvězda dolú za ten odporný, žlutý filtr na kameře! To fakt ubírá na kvalitě díla.Filmařina není modeling kde jeden kopíruje druhého.... ()

MkSallam

Za málo peněz hodně muziky. Carnahan dokáže nádherně pracovat s vizuální stránkou a pomocí realistického "looku" vytváří poměrně netypickou a velmi působivou kriminálku. Potěší i osobní přesah, ve kterém se naplno projeví skvělé herectví obou představitelů, a hlavně solidní (i když trošku moc přímočarý) scénář, který nekumuluje nudné dialogy jako pozdější Sejmi eso. Snad jen malé výtky bych měl k finálnímu vyznění... 7/10 ()

Haymar

Studené modré filtry, těžká depresivní atmosféra, flashbacky, noir-nádech, syrovost a špína v každém políčku... to všechno je fajn, pokud nechybí trocha soudnosti, citu a progrese! To bohužel není případ Narkotik. Z každého záběru je až příliš zřejmé, odkud rejža "opisoval" (Se7ven, Training Day). Příběh nijak originální a žádné (úžasné) dějové zvraty se nekonaly. Co nám zbývá? Slušné herecké výkony a pár vážně mrazivých scén... Proto opět nechápu dvě věci: 1) to přehnané hodnocení tady... 2) co je sakra tak strašně 'cool' na kameře s epilepsií?! ()

vander19

Film zobrazuje drsné prostredie Detroitu, kde vládnu drogy. A drogy vládnu aj medzi policajtmi,ktorý sú denno denne nasadený ako tajný v teréne, figurujú v ich životoch a majú veľký vplyv na ich činy a zmýšľanie. Malo spád, bolo to veľmi svižné a fakt príjemné sa dívať na takýto filmový počin autorov. Preto tento film považujem za nadpriemer a 77% si fakt zaslúži. ()