poster

Rocky

 • USA

  Rocky

 • slovenský

  Rocky

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1976, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Americký sen ve světě boxu skvěle napsaný a neméně skvěle zahraný do té doby nepříliš známým Stallonem. Ten si tak otevřel cestu k hvězdné dráze, ale myslím že Rockyho nikdy nepřekonal. (I když jako Rambo byl taky velmi přesvědčivý :-))(27.2.2003)

 • pan Hnědý
  ****

  Film, který mě zasáhl přímo do srdce.(16.7.2012)

 • H34D
  ****

  Těžko nazývat film, který začíná a končí boxem jinak než sportovní, ovšem jeho žánrový přesah je natolik veliký a nečekaně příjemný, že pro mě znamená spíše sentimentální a lidské drama o píli, naději a sympatickém looserovi, který se právě v momentě kdy opět prohraje, stane vítězem. Rocky je film, který opravdu naplňuje rčení, že je důležité se zůčastnit a nikoliv zvítězit. Nemohu na něm však zdaleka opěvovat vše, neboť naopak většina stopáže v počátku i uprostřed byla na Oscarový film překvapivě slabá, místy až nicneříkající - zkrátka béčkové kořeny filmu se nezapřou. Ale Rocky běžící za časného úsvitu, nebo při theme songu Gonna Fly Now vše bezpečně napravuje. 8/10(5.7.2009)

 • POMO
  ****

  O to prirodzenejší, uveriteľnejší a silnejší film o americkom sne, o čo menej je stavaný na efekt a snahe zapáčiť sa za každú cenu. Komorný zárodok legendy, ešte netušiacej svoju budúcu historickú váhu. Najčírejšia filmová definícia Stalloneho (nielen hereckej) osobnosti.(18.11.2009)

 • Gimli
  *****

  Sly dokázal, že umí hrát a taky výborně psát. Těžko by někdo čekal, že se hrdina akčních filmů dokáže skvěle vyrovnat s lidským příběhem. Stalloneho lehce neohrabaný (v tom dobrém slova smyslu) hrdina, který zbortí hradby nesmělosti osamělé dívky, je vrcholem jeho kariéry. A věřte tomu, že box je tady ta nejméně důležitá záležitost. Oscar za nejlepší film právem zasloužený.(30.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace