Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  *****

  NFR 2006, Oscar 3 : Nejlepší film, Režie, Střih + 7 nominací: Herec HR - Sylvester Stallone, Herec VR - Burt Young, Herec VR - Burgess Meredith, Herečka HR - Talia Shire, Píseň - "Gonna Fly Now", Zvuk, Scénář - Sylvester Stallone(9.3.2004)

 • Fr
  *****

  ,,NA TEBE ZAPOMENOU, ALE POVĚST TI ZŮSTANE.....“ Jeden z mých kultovních snímků! Baví mě tato cesta za snem, cesta ze samého dna, cesta plná dřiny... Dialogy mi připadají pravdivé, ze života obyčejnýho chlapa. Pro mladší generaci to bude asi málo ,,in", ale pro nás starší je to stále mnoho vzpomínek a nostalgie. Amerika byla a stále je země velkých možností. O tom je Rocky. Stallone o tom ví svoje!(23.12.2007)

 • pan Hnědý
  ****

  Film, který mě zasáhl přímo do srdce.(16.7.2012)

 • Djkoma
  *****

  Svým způsobem určitě výjimečný film, v kterém Stallone předvádí, že umí hrát. Rozhodně nejlepší z celé série. Díl, který ukazuje boj outsidera proti hvězdě a vše ostatní je vedlejší. Rocky dokáže potěšit a je postavou svou hloupostí a silou sympatickou.(20.6.2004)

 • Isherwood
  ***

  Naivní příběh o splnění velkého amerického snu není Rockyho hlavním problémem. Naopak i přes svou prostoduchost působí velmi uvěřitelně. Problém je v celkovém podání, které startuje už s poněkud nedotaženými pisatelskými schopnostmi Sylvestera Stallonea a dále pokračuje přes režii až k hereckým výkonům. První polovina je absolutně (!) zbytečná, snaha o psychologizaci postav vychází díky nulové režijní invenci vniveč a nudné zívání je nevyhnutelné. V druhé polovině si děj i tempo našlápne ke slibnějšímu potenciálu, jenž je však opět zahozen díky neustálému omílání vět o malém bezvýznamném člověku, kterému byla nabídnuta životní šance (stačilo to říct jednou!). Závěrečný zápas pak nikterak nepřekvapí nejen výsledkem, ale i suchým dojmem z použité formy. Chtěl bych nostalgicky přivřít oči, ale z nějakého důvodu to prostě nejde(5.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace