• slovenský

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1976, 115 min

Dle mého skromného subjektivního názoru nejlepší "Staloneho" film, snad jediný, ke kterému se dá i po letech vracet a dívat se. A vůbec nejde o ten box!(26.9.2005)

Film, který mě zasáhl přímo do srdce.(16.7.2012)

Tenhle příběh je tak klasický a jistě mohl inspirovat i mnoho pouličních bijců aby svůj boj přenesli do tělcvičny. Hudbou Billa Contiho se stala stejně kultovní jako tento příběh o outsiderovi co dostal šanci .(6.6.2006)

Je len ťažko uveriteľné, a ten, kto nepozná prvú časť obrovsky slávnej série, by len s malou pravdepodobnosťou povedal, že Stallone si nomináciu na Ocara, ak nie minimálne tú nomináciu, naozaj zaslúžil. Skvelý a originálny film. Krásna je najmä vedľajšia romantická línia, pri ktorej som zo Slyho nechápal. A záver nepotrbuje komentár. 95%.(4.12.2006)

Dnes jiz kultovni boxersky film, ktery pravem patri mezi to nejlepsi co bylo ze sportovniho prostredi natoceno. Snad jediny film, ve kterem Stallone predvadi neco, cemu se rika herectvi.(8.8.2002)