El_Barto

Tento díl už byl jen zbytečné natahování, po nepřekonatelné čtyřce se mělo "V nejlepším přestat". Stallone si po tom, co předváděl v minulých dílech zasloužil zůstat na vrcholu a ne jako bankrotář. A to, že Rocky byl milován publikem a novináři i po skončení kariéry byla ubohá fantasmagorie... A to to trapné držkování jakýchsi Černých bratrů, co tam bylo namísto hudby, tomu nasadilo korunu. Dvě hvězdy dávám jen za povedenou scénu pouliční bitky. ()

jericho001

Po skvělé čtverce přichází vystřízlivění,ne nadarmo bývá tenhle díl považován za nejslabší.Příběh se někde ztratil,hudba která byla zatím skvělá je taky nějaká odfláklá,Tommy Gun je neslanej nemastnej.Pro mě zklamání. ()

Monikasson

Tento diel by som bral,ako 2 filmy.Jeden,ako celkom slušné rodinné drama Rockyho Balbou v ktorom mi časom jeho žena Adrian začala celkom ísť na nervy.A druhý ,ako veľmi slabé pokračovanie boxerskej legendy Rockyho.Ako príbeh človeka o človeku by som to zhodnotil asi na 50%,ale ako príbeh človeka boxera s finálnym street fightom .. váhavých 20% (ten street fight som tam nejak nedokázal prežuť) .. takže 50+20=70:2=35% takže 2 hviezdičky z 5 ()

Bigbany

Pro mě určitě lepší než třeba Rocky 2 nebo 3..(scéna v tělocvičně s Mickem+monolog s Adriane na ulici).Velký prostor zde dostává i Stallonův syn,který si na svůj věk vedl ve filmu opravdu dobře.Pro mě jasných 5 hvězd :) ()

milous11

Je pravda že tady ten díl se oproti čtyřce dílu nedá srovnat a dost dost za ním pokulhává, ale tady ten díl se mi líbil z jednoho důvodu, prostě ten děj jaký tady je, jak prostě Sly vkládal naději do jednoho kluka, učil ho, dal mu šanci se zviditelnit a on se pak obrátí v životě proti němu díky zkurveným penězům, v tomhle díle mě nejvíc zasáhlo právě tady to, protože tak to chodí i v životě, když člověk vkládá do někoho naděje a ten je pak proti němu díky podělaným penězům... tak že ať někdo nevykládá že je to odpad, má také svůj děj a všichni by jsme si z tohoto děje měli brat příklad do života ... ()

cooler

John G.Avildsen se pokusil jít ve stínu prvního Rockyho.Bohužel díky špatnému scénáři to nedopadlo dobře.Dokonce ani sportovní scény nejsou vůbec ničím zajímavé a závěrečná bitka na ulici je doslova trapná. ()

smajki

Pětka je jednoznačně nejslabším dílem celé série a ne že o málo, ale dosti výrazně. Rocky přišel o všechen majetek, jeho syn je zlomený, ale Rocky s Adrianou se snaží žít dál. Na scéně se objevuje nový, pro mě naprosto nevýrazný hlavní hrdina Tommy Gun, kterému začne Rocky dělat trenéra. Film jede od začátku až dokonce v pomalém a nudném tempu s nudným hrdinou, který neunese, že v očích veřejnosti je jen Rockyho loutkou a hodlá si to s ním vyřídit. V nudné pouliční rvačce se spolu chvíli mlátí a válejí po zemi, až mu nakonec Rocky rozbije držku. Nechci všechnu vinu svádět na Tommyho, ale jeho nudný projev a nulové charisma celý film, ani jehož zápletka se moc nepovedla, zabil. Dvě hvězdy z nostalgie a úcty k Rockymu. ()

jakub.bystra

Tak bez tohoto dílu by se Rocky série bez problémů obešla. Tohle není ten Rocky, na kterého jsme zvyklí. Příběh se zaměřuje na jeho after-boxerský život manažera. To je zajímavý, ale hodně špatný nápad. Rocky je boxer a vždy bude, ne manažer. Navíc to zaměření na rodinné problémy Rockyho mě opravdu nezaujalo, naopak. Hudba pouličních tmavých rapperů nahrazuje "Gonna Fly Now" apod. od Contiho, tak to už je opravdu moc. Hvězdičku za Stallonovo výkon, ten už je tak zkušený herec, že snad nemůže zklamat ani kdyby hrál Pokémona... ()

Zbygniev

Návaznost trochu podobná jako ve druhé serii, ale film už nemá co nabídnout. Rocky je zmlácený a navíc bankrotuje, takže člověk opět čeká co bude. Ani nábídka trénovat, na filmu nijak nezaujala. Dokonce i Paulie tady nedokáže už rozesmát. Naopak film ukazuje realitu toho, jak někdo chce vydělat na slávě druhého a dokáže zkazit člověka penězi. Na jedno shlédnutí úplně stačí. ()

Drslw

Prvý naozaj profesionálne napísaný a zahratý (dokonca vrátane Stallona) Rocky. Oveľa lepší než štvorka, samozrejme... A kebyže nechýba záverečný súboj v ringu, ku ktorému sa to všetko schyľovalo (to fakt prvýkrát v živote ľutujem, že filme nebol o 20 minút dlhší???), tak dám 4 hviezdy, a možno aj 5... P.S.: Že tento diel nemajú učňovkári radi? Nuž... kári. P.P.S.: Konečne sa tu (vzdialene) začína akožebox podobať na box... ;) ()

Hrnek

Ako športový, motivačný film stále dobré. Na predošlé diely to síce nemá, ale Stallone drží latku stále vysoko. Pouličná bitka na konci má svoje grády a hlavne to ako Rocky dôchodca skosí šampióna. ()

andydufrsn

Úplně zbytečnej film! Se sportem to nemá nic společného a s existenciálním dramatem už tuplem nic. Je to jenom a pouze trapnej pokus vydělat peníze na něčem co kdysi fungovalo ()

iggy_pop

Rocky V by sa dal nazvať aj návratom ku koreňom. Na začiatku celej ságy sme spoznali boxera outsidera, ktorý nemal nič. A na konci je späť v starej štvrti, starej telocvični a opäť nemá nič. Len svoju rodinu. Škoda len mierne rozvláčneho tempa a nevýrazného finálneho zápasu/bitky. Tie bývaly ozdobou každej časti. ()

timmy321 odpad!

Tommy Gun má přespříliš záporných vlastností a působí až přehnaně. Celý film stejně jako předchozí díly neuvěřitelně čitelný a právě čitelnost se každé další pokračování po prvním dílu stéle zesiluje. Tleskající a radující se kněz, který se zjeví po té, co Rocky svému soupeři rozbije hubu dělá z celého filmu spíše parodii na kvalitní sportovní film. ()