poster

Rocky V

 • USA

  Rocky V

 • slovenský

  Rocky V

Drama / Sportovní / Akční

USA, 1990, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Indiana
  ***

  Pro mě furt hustej film ze série o Rockym.(20.1.2007)

 • kitano
  ****

  Clovek by povedal - huh....piaty diel, to bude len o zmikani penazi a mlateni prazdnej slamy. Na moje mile prekvapenie, ono to nieje prevda. Film je sice o vela komornejsi ako tie predchodzie, Rocky Balboa je vsak stale ten spravny sympatak, ktory sice nema hlavu genia, ale ma velke srdce. A naviac stale riadny uder. A to znova dokaze ked rozflaka drzku o desat rokov mladsieho nafukanca. Jednoducho, kto ma Rockyho rad, pacia sa mu uplne vsetky filmy. Cela seria vlastne mapuje celu jeho boxersku karieru, aj s vrcholmi aj s padmi, cim si divak k tejto serii dokaze lahko vytvorit citovy vstah. To sa stalo aj mne a mam rad uplne vsetky diely, vratane tohto posledneho. Rocky je pre mna hned vedla El Mariachho, Sanyura, Leona jedna s najlepsich filmovych postav. (8/10)(4.5.2007)

 • novoten
  *

  Série, která se proslavila závěrečnými souboji v ringu, před zaplněným hledištěm, za zvuků monumentální hudby, málem končí pouliční rvačkou ztroskotance a grázlíka. I takhle dopadají dětští hrdinové. Šestý díl přišel vteřinu před dvanáctou.(18.3.2006)

 • Slasher
  ***

  Ne, není to tak zlý. Jen mullák Tommy Gunn je něco hroznýho...(6.11.2011)

 • Lavran
  ***

  Dovolím si parafrázovat samotného Rockyho: Není nic moc, ale je vtipnej. Proklatě vtipnej. Průser je v tom, že nezamýšleně. Za to a mnohé jiné fórky k pokukání vhazuji do ringu 2,5*, aby bylo vidět, že dokáži náležitě ocenit rafinovaný humor. :)) P.S. Za pozitivum se dá považovat i to, nakolik imbecilní Tommy Gunn vystihuje dutost celého snímku.(9.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace