poster

Kmotr III

 • USA

  Godfather: Part III, The

 • slovenský

  Krstný otec III

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 1990, 162 min (SE: 169 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ***

  Dostojne zakoncenie serie, ale pre mna bohuzial velmi, velmi slabe. Koniec to trosku zachranil, ale inak som obrovsky sklamana...(23.9.2009)

 • FlyBoy
  ****

  Zdôrazňujem že Part 3 nepovažujem za menej cenný, bez neho si to naozaj nedokážem predstaviť. Pravdou však ostáva, že týmto dielom som nezostal až tak zasiahnutý ako predošlými dvomi, ktoré boli, sú a budú vrcholom mafiánskej tematiky. Laťka bolo nastavené veľmi vysoko a Coppola pokračuje v nasadenom trende, len v inom smere. Priestor dostáva iné zmýšľanie Michaela, snaha presunúť svoje finančné zdroje do nemovitostí a taktiež očistenie svojho mena od divokej kriminálnej minulosti.Garcia do konceptu zapadá. Dôležitú úlohu zohrávajú aj konexie a rozhovory vedené vo Vatikáne, ktoré sú v niektorých častiach neviditeľným zrkadlom reálneho sveta. Dokončenie trilógie na vysokej úrovni.(6.2.2009)

 • Rob Roy
  *****

  Rozhodně nejlepší Kmotr! Z Michaela se vytratila ona chladnost, začíná bilancovat svůj život, kaje se, je mi mnohem bližší než v předchozích filmech a vzbuzuje mnohem větší emoce. Hodně dělají i Andy Garcia a Sofia Coppola, nastupující generace. Flashbackové provázání s předchozími díly je velmi působivé, kruh se uzavírá a zároveň začíná další, stejné chyby....poslední půlhodina je úchvatná!(21.8.2005)

 • novoten
  *****

  Zcela zřetelně a úmyslně jiný film než první dva díly a přesto stále geniální. Sice s nepatrně slabším rozjezdem, ale se závěrečnou půlhodinou, která je snad tím nejlepším z celé ságy. Coppola tentokrát dává přednost spíše mladší generaci v podání skvělé dvojice Garcia+Coppola, kde úřaduje hlavně Vincent jako Michaelova mladší verze. Je to krásný pocit, když se na scéně objeví i Connie nebo Kay a nade vším bdí těžce nemocný Kmotr, kterému se vrací téměř zapomenutá minulost. Hodně nostalgie, hodně osudovosti, hodně vzpomínek s novým nádechem a po celou stopáž mrazení v zádech, kdy divák více než tuší, jak to všechno skončí, ale nechce, aby tomu tak bylo. A aby to vůbec skončilo.(28.4.2006)

 • ripo
  ***

  veľmi, veľmi rozvláčné, ťažko porovnateľné s prvým a druhým dielom .... škoda . Pomohli by tomu ostrejšie nožnice strihača.(29.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace