poster

Kmotr III

 • anglický

  The Godfather: Part III

 • slovenský

  Krstný otec III

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 1990, 162 min (SE: 169 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *****

  První díl byl o velkém Marlonovi a jeho postavě Dona Corleona. Byl to film o rodině a jejich zásadách. O lásce, věrnosti, poctivosti. Druhý díl byl o velkém Al Pacinovi a jeho postavě - pokračovateli, Michaelovi Corleonovi. Byl to film o rodině a jejich zásadách. O zradách, nevěře, nedůvěře. Třetí díl je o Alovi stejně tak jako díl druhý, ale o hl. roli se s ním přetahoval Andy Garcia a i přes to, že ve druhém díle figuroval i Robert De Niro, nedostal z daleka tolik prostoru jako Andy v díle třetím a jeho postavu jsem z počátku nenáviděla, poté ji měla nejraději. Al je výjimečný, jeho proměny dechberoucí. ((Pacino dobrodějcem))(19.9.2009)

 • FlyBoy
  ****

  Zdôrazňujem že Part 3 nepovažujem za menej cenný, bez neho si to naozaj nedokážem predstaviť. Pravdou však ostáva, že týmto dielom som nezostal až tak zasiahnutý ako predošlými dvomi, ktoré boli, sú a budú vrcholom mafiánskej tematiky. Laťka bolo nastavené veľmi vysoko a Coppola pokračuje v nasadenom trende, len v inom smere. Priestor dostáva iné zmýšľanie Michaela, snaha presunúť svoje finančné zdroje do nemovitostí a taktiež očistenie svojho mena od divokej kriminálnej minulosti.Garcia do konceptu zapadá. Dôležitú úlohu zohrávajú aj konexie a rozhovory vedené vo Vatikáne, ktoré sú v niektorých častiach neviditeľným zrkadlom reálneho sveta. Dokončenie trilógie na vysokej úrovni.(6.2.2009)

 • ripo
  ***

  veľmi, veľmi rozvláčné, ťažko porovnateľné s prvým a druhým dielom .... škoda . Pomohli by tomu ostrejšie nožnice strihača.(29.12.2003)

 • Gilmour93
  *****

  „Never hate your enemies, it affects your judgment.“ Coppola se i po docela velké pauze držel osvědčených opěrných bodů (slavnost na úvod, pomeranče nesou smrt, napínavý závěr) a z celé trilogie na mě právě trojka zapůsobila i pro svůj vytříbený vypravěčský styl tím nejvyzrálejším dojmem. Především celá sicilská pasáž spojená s odvahou zatřást Svatým stolcem a finále při Cavalleria Rusticana, toť ukázky autorova nenapodobitelného mistrovství a dokonalé práce s herci. O svátost smíření usilující Al Pacino tak ukončil své koncertní turné opravdu velkolepě..(6.6.2011)

 • gouryella
  ****

  Po vyborne dvojce jsem si rikal, ze trojka uz nemuze udrzet vysoky standard. Tento predpoklad se sice potvrdil, ale 90 % film je porad vybornej film.(27.7.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace