Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

truhliobecny

Jeden z nejlepších bojových filmů, alespoň z mého pohledu. Sice méně soubojů, než v dalším díle, ale za to byly perfektně zpracované. Film podle mě svůj účel splnil a velmi dobře, na čemž má zásluhu hlavně Scott Adkins a.k.a. Yuri Boyka. ()

Timy68

Scott Adkins jako namyšlený, tvrdohlavý a neporazitelný Uri Boyka, který si myslí, že mu patří vše, najednou zhistí, že není pánem světa. Z celého filmu srší akce a napětí, které ke konci vyvrcholí nemylostným soubojem. To je podle mě nejlepší část - nekonečné čekání kdo z koho přesně tak, jak to mám ráda, a jak by to mělo vypadat. 80% ()

pirate

O dost více a lepších soubojů, než v jedničce. Ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že měl atmosféru tv filmu a to mě v některých scénách trochu vadilo. 75%. ()

venyczek

Průměrný děj, který ovšem 100x překonávají drsné vězeňské bitky (o kterých není nouze) v ringu. Vynikající záběry u kterých zůstávájí ústa otevřená, brada padá, dech se tají a oči nemrkají. Pánové, kteří mají rádi bojové sporty si zde příjdou určitě na své. ()

Filatov

Rusko je Rusko. Je drsný a vždycky bude. Proti jedničce tu máme posun z USA do matičky Rus. No to v Americe se mi stejně líbilo víc nicméně i ruský vězení má dobrou atmosféru a bouchače kterým je Jurij Bojka a to je docela sympaťák a ranař stejně jako jeho protivník George Chambers takže s charaktery nemám vůbec žádnej problém. Co mi ale trochu vadí je, že souboje úplně postrádají fyziku. Vždyť bojovníci tu skáčou už skoro jako v počítačových hrách, takže plnej počet rozhodně nedám. Kvalitatnivně na úrovni prvního dílu. ()

Alboin

V dokumente Sonda do hĺbky rusákovej duše spoznávame drsný a veľmi pravdovravný pohľad američanov na ruskú societu. Silné kresťanské cítenie národa je zosobnené v postave hlavného antagonistu, ktorý nevynechá žiadnu príležitosť odprosiť za svoje hriechy pána B. a krédo "len on jediný a pravý" demonštruje na každom kroku, krku či tvári, ktorá ide okolo. Ide o skutočný symbol pokory, odpúšťania a lásky a som rád, že ani kúsok z toho nevystrihli v strižni strihači strihnutí. Na druhej strane je tu zobrazený odpor ku temnému pánovi, Chambersovi. Americký zemiačok tentoraz takmer dve tretiny dokumentu hudie svoje "wosapjo" a je protiamericky nechutný až do momentu kedy ho znova osvieti náš pán jediný a pravý a zaujme pietnu polohu so svojím mŕtvym spolubydlom. Potom sa strhne lavíny čízy (t.j. dojemných = poznámka prekladateľa) momentov, ktoré gradujú až po vlak do neznáma. Boj s temným pánom je však tažký a nebyť svätenej vody skončilo by to omnoho skôr. A tak nakoniec po mnohom úsilí bohabojný bojovník Boyka zvíťaží nad temným pánom a máme Vianoce. (Alebo iný čisto kresťanský sviatok) Na konci dokumentu je však ukázané ako rýchlo môžu bohabojní bojovníci padnúť ak čo i len slovkom spomenú zlo ako je veda. Všetci v očakávaní pečených holubov zrazu zistia, že temný pán sa vrátil a vďaka rúhaniu sa už spomínaného Boyku v momente raj na zemi končí a nastáva temná doba Chambersova. Tak či onak ľud si zápas užil a je jedno či B. alebo CH. vládne, hlavne že je samohonka. ()

soukyd33

Luxusní a emocemi narvaný bojový film. Každý chlap si přijde na své! 👍 No, možná i ženy. 😀 Akce střídá akci! V tomto vězení by asi nechtěl být nikdo ani hodinu. Doporučuji! Hvězdiček 5***** ()

Mils_110

Americký šampión ťažkej váhy George Chambers je poslaný do mrazivého väzenia v Rusku po tom, čo nájde polícia balíky drog, ktoré miesta mafia nastražila do jeho izby. Dôvodom, prečo ho potrebovali dostať do väzenia je, aby našli vhodného súpera pre neporaziteľného zápasníka v miestnej väznici Yuriho Boyku. Ten je v base neohrozený kráľ a rešpekt pred ním majú aj dozorcovia. George teraz musí pristúpiť na hru mafie a zvíťaziť v zápase s Boykom, ak nechce stráviť zvyšok svojho života vo väzení. Ešte však netuší, že to nebude také jednoduché. Bojové scény boli výborné a tiež prostredie ruského väzenia mi prišlo dosť realistické.+ Scott Adkins a Michael Jai White - dvaja majstri bojových umení, ktorí sa svojich úloh zhostili na výbornú. **** ()

Little_Sawy

V jeden hezkéj upršanej corovanirem zasranej večer, jse žlutá girl nudila a znáte to neví na co koukat.. A bum! Myslela jsem si ze to bude ako kazdej jinej nudnej film ve vězení kde se budou píchat do zadku, jenomže tohle byla pekelná jizda kde se člověk nenudí ani minutu a kurva že to tak bylo! 38 vítězství ktore ma za sebou černej Čembérz v těžké váze, jelikož nečekal že králem base je Buddhožel někdo jinej káppo kterej si říká Scott Addkins alias Yuri Bóyka kterej rozmláti každého KFC soupeře jednou pěsti a druhou si bude skrabat prdel, pričémž pověsí za koule do průvanu kazdýho kdo si o to koleduje. Ja mít s poloviny takovou postavu tak mlátím každyho kdo se na mě jenom venku sahne a už by lizal držkou betón! Pac svině zasrana! ()

o.d.y.

Skvělé bojové scény, hlavně kamera občas zachytí dobré záběry, krásné prostředí ruského vězení, béčková mlátička ()