Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Pradlík odpad!

Další trapný český seriál... Jakoby Češi zapomněli jak natočit něco vtipného nebo zajímavého a udržet ten nápad v seriálu déle. K pláči. ()

MarleyCZ

Tento seriál je jedineční pouze tím, že se odehrává už podle názvu ''Letiště'' . Jinak se myslím stejně podobá, českým odpadovým seriálům, scénář je obohacen nějakýma zajímavýma příhodama z oblasti letiště, což seriál trochu pozdviho ze dna. Byl jsem docela překvapen z obsazení seriálu, protože spousta postav mi tam prostě nesedí. I když jsem ze seriálu vyděl možná tak jednu třetinu, tak si myslím, že tento seriál rozhodně do odpadu nepatří, tam si najdou místo tzv. ''čeké telenovely'' čili se přikláním k 1 hvězdičce 26% ()

hazaba

Jeden z mála seriálů, který na mě zapůsobil jako droga. Ano, výkony většiny hereckého ansáblu jsou mizerné (především mi leze na nervy Zuzana Norisová, brrr), kulisy jsou často velmi laciné, ale tak nějak pořád člověk chce vědět, co bude dál, takže si pustí další a další díl... ()

GIK odpad!

Tak tento seriál nabízí ukázku těch nějstrašnějších hereckých výkonů jaké jsem kdy viděl. Připadá mi, jako by si herci přestávky mezi svačinama zkracovali tím, že řeknou pár blábolů před kamerou a vydávají to za seriál. Zajímalo by mě, co to je za druh duševní choroby, kterou zde trpí Norisová. ()

ex.it odpad!

Nevydržela jsem ani díl. Ani blbej jeden díl! Úcta panu Kramárovi (nechápu, jak v takové .... můžete vůbec hrát - vy). ()

Redix odpad!

Je mi trošku záhadou jak tahle sračka může mít nějaký pravidelní diváky. Naprosto stupidní seriál a odpad odpadů. HNUS! ()

Luisis

A mě se ten seriál prostě líbil. Už bych si ho asi podruhý nepustil, ale hlavní protagonisté mi byli sympatičtí. - 56% ()

Smejki odpad!

Je zajímavé koli podob může mít odpad. Existují i horší braky, to ano, ale přesto dát tomuto novému českému úchvatnému seriálu byť jen jednu hvězdičku by bylo urážkou všech kilometrů protočeného materiálu, který si takové ohodnocení zasloužil. ()