Thomm

Wrestling nemám rád a nechápu, jak se může někomu líbit, když do sebe dva lidi mlátí, řežou, cvakají sešívačkou atd. Je to nehorázná kravina. Naštěstí ale Wrestler není sportovní film o wrestlingu, ale příběh o obyčejném chlápkovi, který toho v životě moc nedokázal, skoro nemá na zaplacení nájmu a svoji dceru neviděl několik let. Lepšího herce na roli trosky snad vybrat nemohli a Mickey Rourke ji zahrál opravdu dobře. Speciální "ocenění" si zaslouží samotný konec filmu, který je pro mě na šest hvězdiček. ()

JoVanGogh

Mne tá stopáž vôbec nevadila. Aronofský je známy tým, že mu stačí úplne prostý námet či téma (Rodolfovo číslo, drogy a ich dopad na človeka atď.), a on z toho vďaka svojmu špecifickému štýlu réžie urobí majstrovské dielo. Preto mi nevadilo kukať sa na starého wrestlera strácajúceho silu, zdravie a najbližších celé dve hodiny. Aronofský je majster, už sa teším na jeho ďalšie počiny. ()

Gore

Příběh vysloužilého wrestlera a stárnoucí striptérky je oscarovější než Milionář nebo Button a to zejména díky režii Aronofskyho (kde je alespoň nominace?), který se vzdal experimentů typu Fontána a natočil lidský příběh, kde exceluje Mickey Rourke (je jen otázka, zda byl lepší Rourke nebo Penn strkající jazyk do pusy James Francovi a Diego Lunovi, který mu oscara vyfouknul). Reakce o triumfálním návratu Rourka do herecké ligy, je zasloužené, protože i když Rourke hrál v totálním shitu, vždycky tam jako jedinej přived světlo. Herec byl vždycky skvělej a jsem jen rád za jeho návrat, jen aby si to zas neposral. ()

halogan

Nějak mě to vtáhlo. Působilo to tak depresivně a mysteriózně. Skoro úplná absence soundtracku, úsečné dialogy, skvělé herecké výkony (klobouk dolů, pane Rourke), ... Naprosto jiný Aronofsky, rozhodně to stojí za shlédnutí. ()

Greg25

Je to jeden z nejpůsobivějších filmů, který jsme v poslední době mohli vidět. Role přímo šitá pro Mickeyho Rourka (opravdu by si zasloužil Oscara) žádný jiný herec by v této roli nebyl tak věrohodný a přesvědčivý jako Rourke. Marisa Tomei je v roli striptérky taky velice dobrá. Zápasy se podobají stoprocentně opravdovým z ápasům wrestlingu. Je to film, který vás dojme, který na vás přenese atmosféru a donutí vás zamyslet se nad ledasčím. Výborně doplněno hudbou, Daren Aronofsky je jeden z nejlepších režisérů současnosti a tímto snímkem to jenom potvrzuje. A na závěr se přiznám, Wrestler je prvním filmem na kterém jsem byla v kině a na jehož konci jsem brečela, to se mi nikdy předím v kině nestalo, až takhle vás dokáže tenhle snímek vtáhnout do děje. Pro někoho možná bude tenhle snímek v mnohém drsný a v mnohém ponurý, ale Wrestler mapuje především život ve všech jeho stránkách. 100% "Je ten vájičkový salát čerstvý? Jistě, pane, jako opičí dech." ()

thunnus

Dlouho, dlouho jsem hledal cestu k hlavní postavě v podání Mickeyho Rourka. Jeho Randy je flákač, podvodník,příležitostný feťák a tedy člověk, který po svém zdravém životním stylu "krabička cigaret a do kafe rum", má pochopitelně už v raném věku zdravotní problémy, což znamená charakter, který si každý hned oblíbí a který budou zejména jako obvykle milovat všichni kritici :-). NE že by Rourke hrál špatně, jeho výkon je skutečně skvělý a nominace na zlatou sošku je docela oprávněná, ale i přesto jsem začal "Ramovi" fandit vlastně až když se vrátil k wrestlingu, jediné věci, která ho bavila a v které byl dobrý. Filmu se toho moc vytknout nedá, jen bych podotkl dvě věci: Marisa Tomei sice ukazuje sice své vnady dosytosti, to mi však nebrání v poznamenání, že její postava je plochá a až na závěrečné drama docela i zbytečná. Za druhé mě dost štvalo, jací jsou wrestleři všichni slušní kluci a po zápase , kde po sobě hází tabulky skla, lámou o sebe židle a snaží se jinak toho druhého přizabít, si podají ruce a jsou velcí kamarádi, asi je Amerika jiný svět, ale tohle panu režisérovi moc neberu. Na druhé straně se mi líbilo, že Aronofsky se vyhnul většině klišé a ukázal wrestling, jaký skutečně je: Velkou šou, která lahodí oku diváka, ale ne pravý souboj, kde do toho jdou borci naplno. ()

jilda

Jako že wrestling nemusím, tak tenhle film byl povedený. Mickey Rourke má obličej v takovém stavu, že mu roli starého steroidy prolezlého a omláceného zápasníka opravdu věřím. ()

Kroupa

Pěkné, příjemné i zneklidňující, vybízející k zamyšlení. Ale nikoli geniální, dokonce ani ne příliš originální (myslím příběh, jeho podání je jako vždy u Aronofského nekonformní). ()

Pawlisman

Jednoduchý a klasický příběh - USA. Ale poutavé prostředí a dobré zpracování a člověk z filmu zklamán neodejde. Velice nadprůměrný snímek, který nenabídně nic úplně nadstandardního, ale jako klasika poslouží dobře. 8,5/10 ()

RomanHyde

Wrestler je dobrý a zajímavý film, který mě zaujal a pobavil , ale neodzbrojil a neposlal do kolen. Téma comebacku již bylo několikrát v podobně lazených filmech zpracováno, tu líp tu hůř. Wrestler samozřejmě patří mezi ty nejlepší kusy. Aronofsky si chtěl odskočit od svých "nebeských" procházek k "přízemnějšímu" a jednoduššímu tématu, a na Wrestlerovi se vyřádil. Celý film stojí a padá s hlavním hrdinou, kterého výtečně ztvárnil Mickey Rourke a na plátně vytvořil jednu z nejvíce uvěřitelných postav současného filmu. Nevím jak vy, ale já si Rourka už budu navždy spojovat hlavně s Wrestlerem, stejně jako Stalloneho s Rockym. Téma wrestlingu, stejně jako celá kultura kolem tohoto "sportu", mi bude navždy cizí, a tohle divadýlko a hysterii kolem něj prostě nepochopím. O aktérech si myslím své a po zhlédnutí bonusu s rozhovory s legendami tohoto "sportu", jsem ve svém názoru utvrzen ještě více. ()

Gagner

Film, který se snaží o to, aby si divák po jeho zhlédnutí řek: "takhle nechci skončit". Co se týče mě, povedlo se ! ()

jacksax

Vynikající film. No alespoň vynikající v mnoha ohledech - Mickey Rourke skvělý, především v civilu. Ten konec si mohli odpustit - myslím tím závěrečnou scénu... (Jango_Fett tvrdí, že je tam o scénu míň - podle mne o scénu víc)ale třeba se to tak ostatním líbí... K pěti stár moc nechybí. ()

majo_svk

Najúžasnejší herecký výkon Mickeyho Rourka v uveriteľnej dráme o starnúcom profesionálnom wrestlerovi Randym, ktorý venoval celý svoj život wreslingu a verným fanúšikom. Ak ste doteraz pochybovali o wreslingu a wrestleroch ako takých, po zhliadnutí filmu určite zmeníte názor. Úžasná podívaná plná akcie, drámy a emócií. Určite si to pozrite. Ja som bol nadmieru spokojný. ()

Strike

Velmi dobře natočený klišoidní film s výborným Rourkem. Kdo chce komornější alternativu k, pro někoho patosem nabubřelému, Rockymu, tak je tenhle film to pravé. Já radší Rockyho... Každopádně dost spokojených 7/10 ()

scajo

Jestli chtěl Aronofsky dokázat, že umí natočit cokoliv, tak se mu to v mých očích povedlo. Mám rád jeho předchozí filmy, Pí počínaje a Fontánou konče, ale Wrestler je mému vkusu jednoznačně nejblíž. Dlouho jsem se mu vyhýbal a měl z něj obavy, ale nakonec mě jednoduše řečeno sejmul. Díky neskutečnému Rourkově herectví to byl tak sugestivní zážitek, že jsem cítil každou ránu, kterou Randy dostal v ringu i v životě. Ne že by to nešlo o čtvrt hodiny zkrátit, ale těch pár nadbytečných minut, kdy kamera zezadu sleduje Randyho jak jde do lesa nebo ze schodů atd., mě nedonutí jít pod plný počet. Spokojenost. ()

JK-Stinger

Úžasný výkon Mickeyho Rourka v roli stárnoucího wrestlera. Ten film prostě chytne a nepustí, nemůžu si pomoct, ale hrozně mi připomíná prvního Rockyho, s tím rozdílem, že tady se jako wrestler nesnaží protlačit přes haldu problému na výsluní, ale snaopak se smířit se svým odchodem z něj. Malinko mi vadil useklý konec, i když stejně asi všichni tušíme, jak to nakonec dopadne. ()

Ole92

Krásná ukázka toho co jsou lidé schopni udělat aby se udželi tam kam si dlouhá léta vyšlapávali cestu a kvůli čemu hodně obětovali. Opravdu výtečný film pro mě až s trochu krutým koncem. ()

Stanley619

Ani nevím, kdy se mi naposled stalo, že jsem si pustil ten samý film znovu, hned po jeho dokoukání. Mickey Rourke podle mě podal svůj životní výkon, který nesmírně oceňuji. Velice hezký film o životě poněkud vyhaslé hvězdy. Darren Aronofsky mě už zase potěšil (a dojal). 89% ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis