Saros

Smutný příběh jedné stárnoucí superhvězdy, která neměla v životě nic, jen svůj ring. V hlavní roli jsem si snad nemohl představit nikoho lepšího. Rourke je svou konstitucí ztělesněný hrající wrestler :) V osudu této postavy je jedna z možných odpovědí, proč vrcholoví sportovci dnes berou takové peníze…Samozřejmě to neplatí úplně pro všechny z nich. ()

Zoltar78

Smutný příběh člověka, kterému v životě zbylo už jen to jediné - láska k tomu co dělá. Citově velmi působivé. Naprosto strhující Mickey Rourke, se kterým musíte soucítit ať už na to co dělá máte jakýkoliv názor. Skvěle sekundující Marisa Tomei. Umírněná režie Darrena Aronofského jen podtrhuje syrovost a lidskost celého filmu. Smutné, ale krásné... ()

Kokos

Rourke je zpět...je to jiný Rourke zvenku, ale mimořádný talent mu zůstal...ten chlap má kouzlo zaujmout diváka i v relativně průměrném filmu. Pomáhá i zde ke zvedání kvality, čtyři hvězdy... ()

JohnCoffe

Mickey Rourke se společně s Aronofskym chopili stokrát omletého tématu vyhaslé hvězdy která živoří na odlesku své bývalé slávy s velkým gustem..Rourke je řízek a tyhle role samotáře umí zahrát jako nikdo na světě..Tenhle borec zraje podobně jako S.L.J....čím starší tím lepší ..90 % ()

queckelberghe

Wrestling a celkovo bojové športy mi nič nehovoria, ale skutočnosť, že život je sviňa a človeka niekedy nešetrí, tá mi je už bližšia. A keď sa k tomu pridá pocit, že Mickey nehral, ale bol... Jeho nahý starý zadok, zle odfarbené vlasy v drdole, deravá bunda, byt - brloh, "sexy" zápasnický úbor, lámanie žiletiek, entuziastické predávanie lahôdok, balenie Pam... A skvelá kamera ma celkom vtiahla. Randyho smrad som cítila aj cez obrazovku. Málokedy sa mi stáva, že ma film dostane tak, že po jeho skončení ticho sedím a premýšľam. Po Wrestlerovi som tak sedela dlho. (Nielen) preto päť hviezdičiek. ()

pavelg

Wrestlera jsem viděl 3 dny po Černé labuti poté, co kolegové zvučných nicků na csfd.cz psali o významných podobnostech. Ano, podobnost tam byla, ale ne kostrou filmu, ale spíše kamerou, dominancí hlavní role. Jinak se mi zdálo, že jde o "čistější příbeh", nebylo tam tolik vrstev (jako v labuti) a jen špetka takové té děsivosti sebetýrání labutě (fyzického i psychického). Ram je vlastně prostinký až prostoduchý dobrák. Nejvíc se to projevilo v lahůdkářství. Když byl wrestlerem na plný úvazek, tak byl trochu soběstředný, ale po infarktu se jeho dobráckost až dobromyslnost naplno vyvalila i když jeho padesátnická tvář a dlouhé vlasy vypadaly, jako by byl "táta všech zabijáků". Byl to film o člověku, co pochopil, že mu již nic nezbylo a odešel nechat se zabít do arény. Nebo jinak: Ram se zkrátka dokázal podívat na svou bídu shora a něco s ní udělat a nepůjde-li to, tak ji aspoň ukončit. Takže se vlastně jednalo o silně romantický film. Dávám 90%. Určitě jsem neviděl naposledy. Už se těším na Rekviem za sen - prý "must-see" třetici od pana Aronofsky :). ()

raider.minoo

Další počin od Aronofského a zase trochu jiný. Narozdíl od ostatních filmů tu nejde tolik o zajímavou kameru ani o vytvoření atmosféry tou správnou hudbou - celé je to postavené hlavně na výborné postavě Mickeyho Rourka, kterého nevím zda ho pochválit za jeho herectví, či politovat jako člověka. Hodně to jede ve stopách Rockyho a v podstatě je to trochu komornější verze Black Swan, ale i tak je to velmi dobré dílo. ()

Toumyk

V jednoduchosti je krása. A ve spojení s úžasným M. Rourkem nám Aronofsky nabízí super film. Psychologie postav - především hl. postavy Randyho je krásně vykreslená, máme s ním soucit, ale taky si říkáme, že je to fakt pako - je to hodně o emocích. Příběh je takový obyčejný - ovšem v dobrém slova smyslu, protože nám nabízí v podstatě "každodenní", uvěřitelné osudy. 9/10 ()

Prechytraly

Hezky zpracované téma dekadenta, který pro jednu věc obětuje všechny ostatní. Výborné rovněž zamyšlení nad hranou a opravdovou bolestí. ()

Screenname

Padlá hvězda, která se postaví opět na nohy a bojuje až do posledního dechu. Aronofsky opět předvádí svůj talent, který oplívá originalitou a schopností vymlátit z herců to nejlepší. Výborný scénář a Mickey Rourke uchvátí i odpůrce bojových sportů a násilí. Snímek nabitý emocemi, smutkem a nadějí až k prasknutí. 90%. ()

Dextwer

Sportovní snímek odkazující na přestárlýho wrestlera žíjícího v karavanu a odkázaného na poslední finanční odměny při podřaných wrestlerských zápasech. Tohle dílo mi připomíná kopii Rockyho ve wrestlerovém podání. Aby to nebylo jen o negativech, tak musím vyzdvihnout výkon Mickeyho Rourkeho, který zde byl pan herec. Další plus z mé strany bylo pohlédnutí do zákulisí wrestlerských zápasů. Zajímavosti: * Původně měl ve filmu hrát Nicolas Cage. Byl spatřen při zápasu v New Yorku při přípravě na roli * Mickey Rourke kvůli své roli přibral 35 liber (16 Kg) svaloviny během půl roku * Na obsazení Mickeyho Rourka trval režisér, který si ho prosadil i přes námitky a protesty studia. Bylo to ale až po té, co mu roli odřekl Nicolas Cage a Sylvester Stallone * Randy „The Ram“ Robinson jezdí v Dodge Ram. Hodnocení: 55 % ()

Nowasek22

Ze začátku musím říct, že jsem wrestlingový nadšenec už 12 let a tak bylo pro mě tento film povinností shlédnout a udělal jsem dobře. Lepší film, který se týká wrestlingu asi těžko najdete. Film je skvěle herecky obsazen a ačkoli je to film o bojovém sportu, tak je v něm spousta emocí. Na diváka působí tak, že když si ten film spustíte, tak až do konce nespustíte oči, protože se neustále něco děje a "hluché místa" naštěstí chybí. Určitě doporučuji všem, kteří jsou na vážkách, protože například wrestling nesnáší nebo nemají rádi násilí apod. O tom to vůbec neni. ()

simoneo

Klasický Aronofského film, v ktorom rozoberá psychiku hlavnej postavy. Pre mňa osobne je toto jeden z jeho najlepšich. Výbornou voľbou sa ukázal M.Rourke do roli hlavnej postavy. Režisér zariskoval a vyplatilo sa mu to. ()

CrazymanM

Podobně jako s baletem u Černé labutě i tady mě wrestling vůbec nezajímá,je to debilní sport,všechno nahrané,domluvené,prostě šméčko na lidi!Tenhle film byl však nádherný,velmi lidský příběh o osudu jednoho sportovce,Mickey byl v hlavní roli opravdu skvělý,Aronofsky je člověk,jehož tvorba mě začíná velmi zajímat!!!Jo,ještě chci dodat,že Marisa je na svůj věk vskutku moc pěkná ženská!!! ()

Crybaby

Wrestling je fake? Dafuq, povedal som si ked som zistil ze to je vsetko len show. Odvtedy preslo par rokov a teraz sa ku mne dostal tento film. Mickey si to zahral vo vsetkych polohach slusne, pribeh tiez celkom zaujimavy. Jeho tazky zivot a tvrdohlavost sa mu vypomstila ale Randy je Randy. ()

BenchPress

Pro mě nejslabší Aronofsky. Wrestler je úplně jiný film než jeho jiné kousky. Vůbec bych nepoznal, že to točil právě Aronofsky. Celý film prakticky stojí na výkonu Mickeyho Rourka, který mi nejdříve do role neseděl, ale pak jsem musel jeho výkonu tleskat. Je to smutný film o stárnoucím wrestlerovi, který zjistí, že moderní svět není nic pro něj. Dříve byl na vrcholu, teď už si ho nikdo nevšímá. A on zjišťuje, o co vše přišel v průběhu jeho wrestlerských let. Je to smutný film, hezky odvyprávěný, ale místy dost nudil. Některé scény celkem zabavily, ale povětšinu času se toho moc ve filmu nedělo. Mickey Rourke je, ale příšerný dělo. Nechtěl bych ho potkat. Wrestling nemám rád a to bude možná u mě kámen úrazu. Proto 3/5 ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis