Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

becki_tu

Nezajímavá vykrádačka žánrových kultů typu Heat nebo Goodfellas, která se chce tvářit cool, ale přitom nemá co nabídnout. ()

Morholt

Překvapivě dobré. Sice jsem se musel pronudit pomalejším rozjezdem a zprvu mi přišly zbytečné i některé osobní peripetie několika zúčastněných, ale pak to nabralo tempo a na konci jsem se dočkal i poměrně citlivého tragického rozměru. Navíc si cením i nejednoznačnosti postav, takže pokud člověk chce, tak se může rozhodnout, komu vlastně fandit, což není pravidlem. Herecky to taky sedlo, ačkoliv jména ve mě na první pohled nevyvolávala velká očekávání. V rámci žánru širší špička. 80% ()

Lacike

Jednohubka, ktora vas nielenze nenasyti, ale ani dvakrat dobre nechuti. Akcie je malo a je fadne natocena a postavy su mizerne prepracovane, takze mi viacmenej bolo uplne jedno, co sa deje a ako sa to skonci. Akurat Matt Dillon ma stale solidnu charizmu, takze aspon jemu som mohol trochu fandit. Film vhodny maximalne ako pozadie pri nejakej inej cinnosti. ()

Caszidy

Zručně natočená akční kriminálka se zvučnými jmény v hlavních rolích. Pro mne zcela neznámý režisér Luessenhop se očividně snažil posunout snímek někam výš z kategorie žánru, avšak jeho snaha se utápí v přehnaném pozlátku a frajerství, jež způsobuje, že si už od začátku příběhu přejete, aby někdo těm "namistrovaným grázlíkům" dal výchovnou lekci. Vyzdvihnout musím likvidační scénu v hotelu podbarvenou skvělou hudbou. Naopak jakýsi odkaz na konec Butche Cassidy a Sundance Kida v podání Michaela Ealyho a Chrise Browna je těžkým direktem dobrému vkusu. Ve výsledku tak Gangsteři určitě stojí za zhlédnutí a rozhodě Vás těch 107 minut nebudou nudit, celkově ale jen o málo převyšují podobné snímky, jako jsou třeba původně komiksoví Parchanti. ()

st.ranger

Zajímavá akční podívaná, zvláště pro milovníky rychlých a nepřehledných střihů akčních sekvencí a prostého scénáře. Jakmile se dostane na scénu kazisvět Ghost, každý musí pochopit, jakým směrem budou minuty k závěrečným titulkám ubývat. ()

Terva

Jsou to chmatáci, to je jejich živobytí. Ale Bohužel, jsou mi nesympatičtí. Ani jeden se nestal mím hlavním hrdinou. Jak svou rolí tak hereckým obsazením. CITÁT - Bez plánu jseš mrtvej. Co se mě líbilo je loupež v Olivové ulici a bezprostřední dění před i po. Je to docela strhující akční drama a i když jsem neměl svého hrdinu, film mě pěkně vtáhnul do děje. ()

Suzie05

Děsně mě tam štval ten Haydenův klobouček, který nosil vždy a všude. A taky mě štvalo, že jako první umřel ten, co umřel jako první (nechci spojlerovat). Takže rozhodně nemůžu dát víc než 3. ()

F.man

Nablískaná heistovka, která ovšem poměrně dost kopíruje a používá osvědčené postupy svých předchůdců. Tudíž - výborný snímek na odreágování - Luessenhopovi to funguje poměrně dobře, ovšem na druhou stranu, žádná velká pecka, která by nějak vyčnívala, a to ani v žánru, to není. Pohodové tři hvězdy. We're takers, gents. That's what we do for a living. We take. ()

Marsik

Dobře natočená gangsterka. Partička hlavních zlodějů vybrána dobře. Walker a Dillon opět nezklamali a Zoe Saldana byla fakt sexy (škoda, že nedostala více prostoru). Filmů o bankovních lupičích bylo natočeno hodně, k nejlepším řadím Bod zlomu nebo The Town (Ben Affleck), ale i tento nebyl špatný. 4 hvězdičky dám, protože jsem se dobře bavil a líbila se mi ta přiměřeně chaotická kamera. 75% ()

PauloZ

Solidní jízda mladých sígrů. Režijně stabilní po celou stopáž. Během krátkého času se podařilo přiblížit vesměs všechny postavy a hlavně odhalit široké spektrum jednotlivých obsahových částí. Některé byly možná zbytečné (Hermandezovo kradení peněz), ale pasuje to tam naprosto v pohodě, bez toho aniž by cokoliv vyznělo nuceně nebo přehnaně. Jen teda černošští bráši to moc nevymysleli :-/. Jinak svěží, pěkně natočené (přestřelka v hotelu) s dobrou hudbou, solidním příběhem a hlavně drajvem. Tudíž mě to bavilo celou stopáž parádně. ()

Paxxx.cz

Docela hvězdně obsazený akční film, který chvílemi nabízel docela atraktivní a napínavé scény, ale takových podobných filmů už tu bylo prostě docela dost a takers nad touto konkurencí nijak zvlášt nevyniká.... 60% ()

MartinezZ

2.1.2011 ~ Další filmová oslava zlodějů. Další film stvořený jen kvůli akci. ~ O tom jak moc mi tenhle film dal a jak moc jsem se u něj bavil svědčí to, že jsem ho viděl už před nějakou dobou a už netuším, o co v něm vlastně přesně šlo. Pamatuji si jen útržky. ~ Takže máme partu profesionálních zlodějů, co nemakají, kradou a užívají si tak na vysoké noze. Aby je nikdy nechytili, dělají jen čas od času, pak prachy rozfofrují a časem tak jdou znovu do fachy. Teď je ale navštívil bývalý parťák, kterého kdysi u nějaké zpackané akce zabásli. Má informace o převozu hromady peněz v obrněných vozech a potřebuje pomoc. V partě se ohledně tohoto týpka vedou debaty, ale nakonec se do toho jde, akce je cool, ne všechno se podaří a končí to dost otevřeně. Tedy otevřený je jak konec, tak s otevřenou pusou na něj budete koukat. A jakmile ji zaklapnete, zapomenete i na film. Tak hlubokomyslné to celé je. Přirovnal bych to asi k hloupostem ála 'Sejmi Eso' nebo té blbosti, na jejíž název si teď nevzpomínám a nestojí mi za to ho hledat. A distributor si o kvalitách taky myslí svoje, protože to jde rovnou na DVD s v kinech se s tím zřejmě vůbec nesetkáme. A ono to vůbec nevadí. ()

agentmiky

Myslím si,že Gangsteři jsou přesně tím typem filmu,který nemůže ani urazit,ale ani nemůže nějak hodně překvapit.Mně se film docela líbil,i když byl ten film měl trochu amatérský nádech.Filmový příběh se mi také líbil,dialogy nebyly špatné,ale celkově to působilo trochu otřepaným dojmem.K hereckému obsazení ani nemám žádné výtky,jen se mi nehodila role Chrise Browna hrajícího záporáka.Matt Dillon zahrál policejního detektiva velmi dobře.Konec byl trochu stupidní,neboť to všechno skončilo opravdu rychle a malinko prapodivně.Za mě dávám 65% ()

mysiak

Filmový fail roka..alebo neskutočná "over-the-top realistická" akcia...Chris Brown robiaci neskutočne precízny parkour?..výber hudby najhorší za posledných pár rokov?..alebo hnusná digitál rozmazaná kamera?..aj toto uvidité za 107 minút, ktoré z vás vycicajú život.. ()

Jillen

Jednohubka, nic víc, nic méně...stokrát ohrané situace, dialogy, při kterých mají herci křeče, strašná kamera a hlavně střih. A hudba k závěrečné přestřelce je těžké WTF :o), ale co naplat...oni ti herci nejsou špatní a niggujou o život, takže to s nimi docela utíká. Vidět, nemyslet a zapomenout. ()

Vyrida

Až úsměvně průměrný akční film, kterému sice nechybí v celku podařené herecké obsazení, ale k čemu to je dobré, když se zhruba 3/4 filmu od úvodních minut nic pořádného neděje? Závěrečné vyvrcholení je proto asi nejsladší tečkou z celého snímku a to i přes to, že v některých záběrech si kameraman se střihačem nejspíše dali trošičku extáze. Od scénáře jsem nic jiného, než miliónkráté ojetou bankovní jednohubku ani očekávat nemohl. Takže zklamání či nadšení se nekonalo, spíše něco mezi tím, což se po mém náročném dni k večeru přímo vybízelo. Pokud tedy hledáte film plný rádoby drsné mluvy, cool přestřelek okořeněné tucty mrtvých gangsterů a pohledných polonahých děvčat, máte smůlu. Takers vám sice všechno nabídne, ale v polovičním průměrným balení. ()

Alementina

Hodně dělané na image, někdy to až vypadalo jako videoklip "sladký život lupiče", navíc většinou máte pocit, že tohle už jste někde viděli, ale proč se nepodívat znova, když je to solidně natočený a ani konec není uplně trapné klišé. Prostě se mi to líbilo a poprvé se mi líbil i Hayden, ten kluk snad mládne, narozdíl od Walkera, který stárné čím dál rychleji a hrat porad neumi. No a Matt byl výbornej. A tech 10 % na charitu me fakt pobavilo :) ()

italka63

Luxusní obsazení, pro divačky tuplem, Elba a Walker spolu, to je paráda. Svižný snímek o bandě schopných zlodějů poněkud ostřejšího ražení a odhodlaném policistovi. Slušná podívaná. ()