Shitonit

Typické. Velmi tipické.. Taková prima americká píčovina, kterou jsem vcelku snadno přežil a velmi rád se na ni už nikdy nepodívám. ()

Scraffy

Vcelku neškodná komédia, ktorá má pohodovú atmosféru a prijateľné herecké obsadenie. Zabavil som sa, ale na druhé pozretie to zrejme nevidím. ()

DJ Kritik

Čo čakať od komédie? Nejaké filozofické úvahy, alebo naučný výklad, či popis historickej udalosti. Ja som sa pri tomto filme s chuti zasmial. Sú tam malé a jemné vsuvky obyčajných komediálnych kúskov, je tam profesom "trdlo" a jeho protajšok. Je v tom kus precítených slov o živote a je v tom zamilovanosť. Čo v tom nie je americke teen bláznoviny a ani zvierací sex. A to je dobre. Inak zabery so zápasov sú výborne prestrihané a choreografia bojov je veľmi dobrá. ()

george82

Kevin James je frajer. Od Hitche se mi dostal do hledáčku více a zatím mě nezklamal. Film je vtipnej, má i určitou hrdost a trochu jinak provádí kolbiště MMA a UFC. 70%. ()

Lyriq

Tohle je pro mě takovej klasicky feel good film. Bránici to netrhá, ale whisky se na to kouká a má to příjemně inspirativní nádech. Realisticky 7O%, za blbý kecy některých myslitelů plnej počet. ()

Blazis34

Od tohoto filmu jsem moc neočekával, ale opravdu hodně mě překvapil a to velice mile. Sportovní oddechovka která obsahuje spoustu luxusních hlášek (Jaká je šance, že žena v 48 letech otěhotní? To záleží na vzhledu :-D ) a skvělých scén mě prostě bavila od první do poslední minuty. Chválím i výběr hlavních postav, Kevin James se mi moc líbil jak ztvárnil učitele i zápasníka v jedné osobě. Výborně ho doplňoval i Henry Winkler a utvořili spolu s ostatními skvělou podívanou plnou vtipných scén. Opravdu mě film bavil, doporučuji jako oddechovku na rozesmání a dávám mu 80% - čtyři hvězdy. ()

rasto87

Kevin James je ešte neskazený herec, ktorý v prvom rade pôsobí hlavne prirodzene a v určitých momentoch hlavne vtipne. Musím mu dať pochvalu za zvládnuté bojové scény, ktoré boli na úrovni a nepôsobili ako klišé. ()

Marty_cz

Takhle jsem Kevina Jamese ještě neviděl a musím říct, že se mě v té roli líbil. Rozhodně můžu doporučit všem ke shlédnutí. ()

sodomex

70 % ten film si me ziskal i kdyz je to samozrejme klise a dost predvidatelny nesmysl. Ja rikam. A co jako? Je to sympaticky film ()