Reklama

Reklama

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  • USA Batman v Superman: Dawn of Justice (více)
Trailer 3
USA, 2016, 151 min (Special Edition: 183 min)

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks) (více)

Kamera:

Larry Fong

Hrají:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Kevin Costner, Scoot McNairy (více)
(další profese)

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo já vím, že se ti to líbilo, ale píšeš ty chyby :D Jo už to nebudu řešit končím, za chvíli na to jdu znova (už naposledy asi) tak si nebudu kazit zbývající hodiny do začátku :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Jinak dotaz. Bylo řečeno, že na Podzim vyjde necenzurovaná a prodloužená verze. Což mě docela zaráží, když filmy u nás vycházejí na BR 4 měsíce po premiéře v kině, což je ještě Léto, ne Podzim, takže to jako vyjde klsická verze a po pár měsících další, prodloužená?

A co říkáte na to, že ten zastřelený fotograf v té poušti byl Jim Olsen?  Podle mě ho moli nechat žít, přeci jenom ta postava má nějaký svůj význam, i když jenom minoritní.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

všechno to tam je, ale nejsem jediný kdo si toho nevšimnul....jedni řikají že nám prostě mělo všechno dojít, protože aniž bys to věděl tak prostě Lois je chytrá, Luthor je chytrej a vše jim tak nějak došlo, aby se nemuselo nic ukazovat vysvětlovat...a pak jsou ti druzí co to vidí jako chybu ve filmu.....to je to samé jako s Ultronem, nic nepředvedl, nic neukázal, neukázal jaká je hrozba a proto je nejhorší(kvalitou) padouch MCU, ale pak jsou lidi co řikají, že je nejlepší protože jsme si měli domyslet a představit jak velkou byl hrozbou i když nic neukázal....chápeš jak to myslím? nepotřebuju vše naservírovat pod nos, ale neukázat něco co si prostě vysvětlit jen tim že postav jsou chytré a došlo jim a to je jako všechno, to fakt neberu.....taky jsme tu řešili, jak Lois věděla že se Batman baví se S o Marthě, když tam ani nebyla u toho a pak přijde a ví přesně že se baví o jeho mámě? ale to se tu už vysvětlilo, takže nic

na příspěvěk reagoval BackPa

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

tak si dej čas a uklidni se když tě to tak štve....to ty se zbytečně rozčiluješ tam, kde jde o hovno....teda očividně.....ale jak jsem řekl (předpokládám že umíš číst) tak i přes to všechno se mi ten film líbil.....

 (hodnocení, recenze)

senin

Nejsem, z čeho usuzuješ že jsem, jen z toho že se mi ten film hodně líbí?

na příspěvěk reagoval Ratemus

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nechci ale znít aroganteně a nechci nikoho naštvat, ale v tom filmu to všechno vážně je. Jen to prostě není vysvětleno jak v jiných filmech.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Bluntman

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Vždyť on věděl kdo je i Superman. To tam taky nebylo ukázáno jak to zjistil, protože to bylo několik měsíců před tím než se film odehrává. To tam měli dát flashback jak je vypátral, aby to došlo i pomalejším? Už mě to fakt štve jak lidi hledají chyby tam kde nejsou.

na příspěvěk reagoval senin, Ratemus

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

To není odůvodnění po svém. To je úplně jasný a jde to z toho filmu úplně vidět. Nemůžu za to že asi musíš film vidět víckrát než ho pochopíš nebo já nevím proč ti to nedošlo hned. Já nad tím ani nepřemýšlel, mě to došlo hned na rozdíl od většiny lidí.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

jo je chytrej a došlo mu, ale nic tam tomu nenasvědčovalo po ničem nepátral, nic tam nebylo....už je to tu zas, všechno se vysvětluje tím, že postavy jsou chytré a vše jim došlo, nejlacinější argument kterym se dá vysvětlit všechno.....tímto bych to ukončil

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jo a ještě dodám, že Lexovi to došlo, protože byl chytrej a určitě pátral po tom kdo může Batman být.  A viděla je. Ta scéna tam byla jak se na ně dívá. Ve filmu není věc která by nešla logicky vysvětlit.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

BackPa

jj Lex byl výbornej mnohem lepší než Spacey nebo Hackman, nebo jak se to píše....jasný, už to nechci řešit, to se tu už vyřešilo...každej si to odůvodní po svém

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

alla76

Affleck byl super Batman a Lex byl přesně tak šílený, jak bych si ho představoval. Postavy byly OK, i Gadot bylo dobrá.

na příspěvěk reagoval Ratemus

 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Věděla to, že by proto že je viděla? Před tím říkala že se něco děje s tou kryptonskou lodí, takže ji došlo že Doomsday je z té lodi a tak naněho bude platit jenom krypton tak se proto vrátila a hodila to tam proto protože věděla že to Supermanovi ubližuje. Taky jsem jednou udělal podobnou chybu. Právěže postavy se tu chovají logicky. Zaměstnanci nečekali na signál, oni sami uvnitř nevěděli co se děje a pak viděli tu loď a pak zavolal Bruce a řekl aby se okamžitě evakuovali a vlastně to spíše bylo aby jim ten jeho zaměstnanec pomohl s evakuací. Superman je pro Luthora hrozba a protoho potřebuje zabít. Podle mě to z toho filmu bylo jasny. Jak řekl na tom večírku. K čemu je vědění když nemáte moc. Nebo něco v tom smyslu. To s tou Marthou - mohl se převléknout v té své stíhačce, ale tohle už není chyba, ale vyloženě hledání naprostejch blbostí. A tohle nevím z jaké je části filmu: to Superman neviděl přes kouř ale přes zdi vidí?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

jak řikám každej tu odpověd najde podle sebe, nechci to už řešit, to s tu řešilo dlouho docela....Lex byl super, mně se film líbil a pro mě Affleck je nejlepší Batman vůbec, ted už jen SS kde bude taky Batman...a že prej tak nějak celé to DC univerzum filmové se točit kolem Batmana

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

JInak jak  Lois věděla, že se má vrátit pro kopí? Doomsday vylezl z té Kriptonské lodě, tak ji mohlo napadnout, že se to kopí může hodit.

na příspěvěk reagoval Ratemus

senin

senin (hodnocení, recenze)

Paulie88

"zlatý starý" filmy ale maj efekty na hovno a akční superhrdinská řežba se s nima natočit nedá... viz všechny ty trapasy jako starý filmy se supermanem atd...

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

JInak jak  Lois věděla, že se má vrátit pro kopí? Doomsday vylezl z té Kriptonské lodě, tak ji mohlo napadnout, že se to kopí může hodit.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

alla76

alla76 (hodnocení, recenze)

Film je naprostým debaklem a od DC jsem čekal větší kvalitu ale vidím že Marvel kvalitou mnohem dál.Viz.luxusní seriálový Daredevil.Batman v podobě Bena Aflecka je strašný.Nevím kdo tuto roli schválil nemluvím o Lexu.Takový blbeček ve filmu až to bolí.Hudba,hnus Hans Zimmer by měl dát skládání sbohem.To jeho vrzání už se nedá poslouchat ani ve špatným filmu.Za mě 20% a to za Gal Gadot.Nic víc.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, BackPa

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Ratemus

Kur*va, 10 minut tu píšu odpověď a pak to nahodí chybu 502....

Tak ve zkratce:

Lex celou dobu plánoval zbavit se Supermana a tak nechal pomalu unikat informace o Kryptonitu, aby je zachytil Batman a následně si ho nechal ukrást (podle výrazu to tak chtěl). Pak už jenom stačilo ty 2 poslat proti sobě. Batman chtěl po sobě zanechat odkaz, že i člověk se může postavit bohu, tam to bylo jasné a na Supermana využil "jeho" matku. Určitě očekával, že Batman Supermana porazí (přeci jenom Bat používá mozek a nevrhá do bezhlavě do akce, vždy má plán) a tak nezbyde nikdo, kdo by se postavil jeho Doomsdayovi. Lex chtěl být tím jediným bohem na planetě. Ale nepočítal, že se ti dva usmíří.  Jestli věděl, kdo je Batman, to nevím, ale asi ne.

na příspěvěk reagoval Mr.Baboon

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ultron byl furt hysterickej a nervově nestabilní, tady Lex je sice šílený, ale myslí mu to a nechová se jako debil, furt vykládá svoje esa 

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama