Podezření nula

Suspect Zero

Podozrenie nula

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2004, 95 min

Vynikající film jehož rozuzlení jsem nečekal,ale měl jsem nulové podezření.(7.7.2006)

Dallaský federální agent Thomas Mackleway dopadne po dlouhém pronásledování sériového vraha Raymonda Starkeyho. Musí ho ale pustit na svobodu, protože při zatýkání použil neadekvátní prostředky. Starkey zmizí a Mackleway je přeložen do bohem zapomenutého kraje, kde se objeví další maniakální zabiják. Nevyrovnaný scénář nedovolil zajímavě koncipovanému thrilleru dostat se na vyšší laťku, a i přes kvalitní herecké výkony, film hodnotím jako čistý průměr. Mé hodnocení: 50%(2.3.2009)

Trochu mi tam vadily ty nadpřirozené schopnosti, dějově průměr, ovšem Eckhart zaválel (narozdíl od nevýrazné a zcela zbytečné Carrie-Anne Moss) a atmosféra filmu je perfektní.(3.12.2006)

Hodně temný zážitek. Hodně silný zážitek. A hlavně originální téma. V tomhle filmu jsem si ani neodvážil tipnout, jak to skončí. A na posledních dvacet minut jsem si prostě musel sednout, protože do té doby jsem u toho jen tak ležel, ale pak to prostě nešlo… Navíc zde máme trio Eckhart, Moss a Kingsley. A hlavně od Kingsleyho jsem nečekal, že až takhle dobře dokáže zahrát takovou postavu. Takže za mě plný počet.(12.7.2009)

Docela slušný thriller, který mě fakt bavil a pěkně jsem si ho užil. Jen to chtělo obsadit někoho lepšího než Aarona Eckharta.(9.8.2008)