poster

Podezření nula

 • USA

  Suspect Zero

 • Slovensko

  Podozrenie nula

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  ****

  Docela slušný thriller, který mě fakt bavil a pěkně jsem si ho užil. Jen to chtělo obsadit někoho lepšího než Aarona Eckharta.(9.8.2008)

 • Chrustyn
  **

  Hodně slabý thriller, který se snaží zaujmout převážně neotřelou zápletkou. Bohužel se film hrozně táhne táhne, nemá žádný spád, napětí, atmosféru a konečná pointa také neohromí. Z herců zaujme jen standardně dobrý Ben Kinglsey.(23.2.2010)

 • becki_tu
  **

  Skoro celou dobu jsem se buď ztrácel v překombinovaných kamerových fintách, které zamotávaly děj ještě více, než by bylo zdrávo nebo jsem tápal v množství indicií a zmatených náznaků. Bohužel snad jediným zajímavějším místem ve filmu byl až povedený a vševysvětlující závěr, který však už s konečným hodnocením neměl příliš velkou šanci nějak výrazněji pohnout. Škoda. 50%(1.6.2008)

 • AlistairMir
  ****

  Název filmu je trefný...aby dacan zlikvidoval cca 1000-2000 lidí a nikdo na něj neměl spadeno tak to detektivové opravdu musí mít nulové podezření. Jinak Beník Kingsley tu hraje vlastně staršího Dextera jelikož také likviduje jen sériovky avšak pan " Zabil jsem tisíc a víc" mu uniká i když pokreslí celej bloček obrázkama ze života masáka. Takže aby ušetřil za papír a tužku tak se trochen spřáhne s houževnatým agentem v roli Aarona který mu nakonec helfne. Jak to dopadne to už zjistěte samotní ale krimi je to povedené a když uvidíte pozemek našeho masáka tak Vám proběhne hlavou že vrah musí být na 100% Krteček. Nakonec nebyl ale až zmíněná scéna poběží určitě pochopíte. Finále bylo trošku slabší a Mosová to zabila (doslova) úplně ale i tak solidní řemeslo rejžo.(5.2.2013)

 • kingik
  ***

  Dallaský federální agent Thomas Mackleway dopadne po dlouhém pronásledování sériového vraha Raymonda Starkeyho. Musí ho ale pustit na svobodu, protože při zatýkání použil neadekvátní prostředky. Starkey zmizí a Mackleway je přeložen do bohem zapomenutého kraje, kde se objeví další maniakální zabiják. Nevyrovnaný scénář nedovolil zajímavě koncipovanému thrilleru dostat se na vyšší laťku, a i přes kvalitní herecké výkony, film hodnotím jako čistý průměr. Mé hodnocení: 50%(2.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace