poster

Podezření nula

 • USA

  Suspect Zero

 • Slovensko

  Podozrenie nula

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Vynikající film jehož rozuzlení jsem nečekal,ale měl jsem nulové podezření.(7.7.2006)

 • kingik
  ***

  Dallaský federální agent Thomas Mackleway dopadne po dlouhém pronásledování sériového vraha Raymonda Starkeyho. Musí ho ale pustit na svobodu, protože při zatýkání použil neadekvátní prostředky. Starkey zmizí a Mackleway je přeložen do bohem zapomenutého kraje, kde se objeví další maniakální zabiják. Nevyrovnaný scénář nedovolil zajímavě koncipovanému thrilleru dostat se na vyšší laťku, a i přes kvalitní herecké výkony, film hodnotím jako čistý průměr. Mé hodnocení: 50%(2.3.2009)

 • flanker.27
  ***

  Trochu mi tam vadily ty nadpřirozené schopnosti, dějově průměr, ovšem Eckhart zaválel (narozdíl od nevýrazné a zcela zbytečné Carrie-Anne Moss) a atmosféra filmu je perfektní.(3.12.2006)

 • viperblade
  *****

  Hodně temný zážitek. Hodně silný zážitek. A hlavně originální téma. V tomhle filmu jsem si ani neodvážil tipnout, jak to skončí. A na posledních dvacet minut jsem si prostě musel sednout, protože do té doby jsem u toho jen tak ležel, ale pak to prostě nešlo… Navíc zde máme trio Eckhart, Moss a Kingsley. A hlavně od Kingsleyho jsem nečekal, že až takhle dobře dokáže zahrát takovou postavu. Takže za mě plný počet.(12.7.2009)

 • Skip
  ****

  Docela slušný thriller, který mě fakt bavil a pěkně jsem si ho užil. Jen to chtělo obsadit někoho lepšího než Aarona Eckharta.(9.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace