Agent FBI, Thomas Mackelway (AARON ECKHART, sci-fi hit Výplata), vyšetřuje řadu bizarních vražd, které se zdají být náhodné, avšak jsou spojeny podivnými vzkazy, které vrah zanechává u obětí. Mackelway závodí s časem, aby tyto záhadné vraždy vyřešil. Stopy začínají odhalovat děsivé skutečnosti, že samy oběti byly nejdříve vrahy a že vše nějak souvisí s kanceláří FBI. (oficiální text distributora)

AmunRa

FBI podaná jako parta pitomců, kterým jasnovidec servíruje sériové vrahy jako na běžícím páse a oni to ani nejsou stavu pochopit. Aaron Eckhart vypadá polovinu času zborcený potem jako na špatném tripu, Carrie-Anne Moss má charisma, ale nemá roli a Ben Kingsley vypadá mysticky a pronáší tajemné průpovídky. Kriminálka, kde chybí vyšetřování a thriller, kde chybí napětí. Tohle režisér strašně zvrtal. ()

JARDAHONDA

Podezření Nula, hodnotím velmi pozitivně.. Mrazivý krimi-thriller, který ukáže divákovi nejen skvělé herce, ale určitou dávku Napětí a rozlušt´ující zápletky. Snímek je doprovázen výbornou hudbou, která skvěle zapadá do ponurné atmosféry. U mě dobrý 85% ()

Blind307

...prvá polovica, bola pre mňa rozporuplná, niekde sa dej odvíjal pomaly (čo nie je nutne zlé), ale niekedy akoby som preskočil rovno pol roka zo života aktérov...nakoniec sa to, ale celkom pekne rozuzlilo a malo to aj dobrú myšlienku/nápad...škoda, lebo dalo sa zo scenára vyťažiť viac...taká okrúhla ***kovka... ()

beaverkiller

Namět vcelku zajímavý, ale rejža to totálně posral. Navíc Eckhart nemá dostatečné charisma, aby to utáhnul sám. O Mossové nemá cenu nic psát, ta by se na to měla úplně vysrat. ()

Gnukleus

Film jsem viděl 2x. Myslím si, že je nepochopen nebo neuznán no nevím ale působí to tak na mě. Myslím špička svého úzkého zaměření. Kdo má rád Lynche a podobně, přijde si na své. Herci odvedli perfektní práci. ()

fajntomas

Špatně zrežírovaná divná myšlenka. Herci, kamera dobrý, ale už ten důvod vraždění... Navíc překlad YOU WELCOME není vítej ale NENÍ ZAČ!!! Jako že to udělal. Film k ničemu, podívat se na to doporučuju možná kvůli chvílema zvláštní atmosféře, díky čemu dávám za 49%. ()