Agent FBI, Thomas Mackelway (AARON ECKHART, sci-fi hit Výplata), vyšetřuje řadu bizarních vražd, které se zdají být náhodné, avšak jsou spojeny podivnými vzkazy, které vrah zanechává u obětí. Mackelway závodí s časem, aby tyto záhadné vraždy vyřešil. Stopy začínají odhalovat děsivé skutečnosti, že samy oběti byly nejdříve vrahy a že vše nějak souvisí s kanceláří FBI. (oficiální text distributora)

Sugeno

Tento film bych doporučoval jen lidem, kterým chci ublížit! :-) Protože takovou nudu, a takové neuveřitelné vtáhnutí do děje, které mě dokázalo několikrát uspat je opradvu "podezřením na nulovou" úroveň filmu ve všech faktorech. film s tímto námětem by si zasloužil daleko lepší zpracování!!! Jednoduše řečeno je to více než ztráta času shlédnout toto "dílo"! ()

sefino

Ze začátku mě příběh nadchnul, akorát jsem byla zklamaná, že je mi vrah odkryt již v počátcích. Postupem času, když se začala rozvíjet zápletka, byla jsem ráda, jakým směrem se příběh ubírá. I to, že z vraha se stane (alespoň pro mě) nehorázný sympaťák, mi imponovalo. Jenom ten konec mi to zkazil. Takové to prozření typu "Ha! To bude vrah, protože si to myslí moje intuice" mi zkazilo celkový dojem. Jinak by to byly hvězdičky čtyři... ()

E lan

I přes slušný konec to je nakonec lehký podprůměr. Herecké výkony jsou spíše slabé, rozjezd je až příliš pomalý a pointa není špatná ale zároveň ani kdovíjaká... ()

Acrobat

Na pomedzi sna a reality odohravajuci sa pribeh nestastneho projektu, kde ako inak sa jeden pokus nevydari. No tu to nema charakter Damona, ale holohlaveho Perzana. Nevidi ako Cage, ani nelame koati. Preto nesympaticky Aaron ma problem uz pichat spendliky na nastenku, aby cisto nahodou bez predchadzajucich varovani vyriekol pointu. Pribeh o suspect zero je lakavy. Len prevedenie je na ponedzi Strachu a hnusu v Las Vegas. Hudba sta Michel Cretu, hororove klepanie dlanou a tazky ulet v podobe zbytocnej Carrie. Thriller meniaci sa na horor a naspat je neplnohodnotnym vysetrovanim bez moznosti poznat vraha, sudcu a kata. Nuda nie ale vzrusenie tiez nie. (Videne 16.9.2020, AMC archiv) ()

shifter

Zvlastny film, nieco medzi Aktami X a Se7en. Priam demonicky Ben Kingsley v ulohe, aku unho nepamatam.. Zapletka nie je mozno uplne originalna, ale Suspect Zero urcite stoji za to vidiet. ()

Mocoft

V popisu na CSFD chybí, že je to hlavně mysteriozní film. A bohužel právě v tomto ohledu zcela selhává. Mysteriozno musí být alespon malinko uvěřitelné a zapadat do logicky věci... Takže o hvězdičku méně! ()

altaica

PRO MUŽE:Problém geniality, či jasnozřivosti je v osamělosti. Ostatní nevidí a nevěří. Podezření nula. Vrah co mění modus operandi tak, že nejde vysledovat zvyky, chování a preference. Masový vrah bez stínu podezření, nikdo netuší, kolik je obětí, nikdo neví, zda existuje. Oběti, které byli sériovými vrahy. Chytit, nebo zlikvidovat takové zmetky znamená myslet jako oni a dívat se jako oni. Co to s chlapem udělá, když i uvidí to, co oni? Brrrr ještě, že režisér a scénárista byli packalové, co z atmosféry ubrali notnou dávku napětí a děsu, jinak bych se při sledování těžce rosil. I tak, dost dobrý.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Od geniálně ztvárněného Gándhího uplynulo hodně vody a Ben Kinsley evidentně neustrnul, ale herecky se vrací zpět k diletantství. Jeho role měla být klíčová, ale jak herecký projev, tak luzný zjev mi hází na jazyk jediné slovo: Spejbl. Stejně toporný a se stejným mimickým rozsahem. Protipól Eckharta, který zaválel na hranici svých možností. Místo Mossové šlo zaplácnout plastelínou, vyšlo by to na stejno. Ale přes všechny nedostatky je to stále nadupanej biják, který by se vám, madame, díky pozoruhodně zpracovaným náhledům (za pomoci barevných filtrů) do různých časových rovin i postav, opravdu mohl líbit. Doporučuji. ()

Margerie

Červený "mysteriózní" filtr mě teda spíš štval, klidně bych ho z filmu vypustila. Jinak to byla celkem slušná detektivka, proč ne. Jen si proboha nepouštějte český dabing - ten, kdo je zodpovědný za překlad věty "You!re welcome, Tom" jako "Jsi vítán, Tome", by si vážně zasloužil oprátku. ()

fordhont

Nejdříve se to tváří jako další thriller o hledání sériového vraha, ale po dějovém zvratu to najednou divák začně vnímat úplně jinak a je to teprve zajímavý. ()

jprmusic

Celkem dobrý, jen mi trošku vadil přehrávající Aaron Eckhard. Zvlášť závěr filmu se nepovedl, Kingsley to ještě zvládnul, ale Eckhard moc k uvěření nebyl. ()

Sarcasmgirl

Záhadný, jak hrad v Karpatech... Jasně, že je to hrozná vykradačka, některý žánry už sou tak vybrakovaný, že se není čemu divit... I přes jistou zajímavost hrozí nebezpečí brzké smrti vdechnutou mouchou při zývání. ()

mirkath1

Je mi líto, pro mě to byla ztráta času. Překombinované a abych pravdu řekla moc jsem se v tom neorientovala. No možná sem jen hloupá. Celou dobu jsem měla dost hnusný pocit a od začátku jsem měla podezření :) dopadlo to přesně jak jsem čekala-bohužel ()

Johniii

Normální mysteriózní detektivka. Neubráním se pocitu, že z toho nápadu šlo vytřískat mnohem více, než tento průměrný scénář. Herecké výkony kvalitní, ale ostatní filmová řemesla jsou zde odvedena velmi rutině. Měl-li bych hodnotit jedním slovem, pak film označím za standart, takže klasické 3 hvězdy. Ovšem velmi se mi líbily kresby, které film prokládaly. Dokonce natolik, že udělím čtvrtou. Takže 4, ale velmi velmi slabé. ()

Patches1984

...aneb Two Face a Trinity honí vraždícího Gándhího. A kupodivu to není taková blbost, jak jsem se zpočátku bál. Zápletka je docela zajímavá, hlavní postavy taky, neustálé flashbacky a prostřihy do různých vidin jsou sice občas trochu zmatené, ale dá se v tom zvládnout orientovat. K tomu, aby měl Suspect Zero kvalitativně na takové vrcholy žánru jako je Silence of the Lambs nebo Se7en, mu vlastně chybí jen jediné - atmosféra. Ale to je bohužel to, co filmu v mnoha ohledech láme vaz. Kingsley je skvělý a i Eckhart se snaží, ale ani ti nestačí k tomu, aby se snímku podařilo mě chytnout a nepustit. Je to škoda, Suspect Zero měl dle mého potenciál na víc. Takhle je to jen dobrý, ale ničím nevybočující thriller. 7/10 ()

Pitryx odpad!

Herdek, že se to po dost slibném začátku zvrhne v takovou nudu, tak to jsem nečekal. Mimo dalšího napadení se v podstatě nic nedělo. Jen probíhalo rutinní vyšetřování a do toho je vkloubena, podle mne značně násilně, jakási agentova minulost. Do toho spousty různých náznaků, psychologie a planého tlachání… Po čtyřiceti pěti minutách mne to přestalo bavit úplně a tak jsem to prostě vypnul. 201310294500/90219334 ()