poster

Rocky IV

 • USA

  Rocky IV

 • slovenský

  Rocky IV

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1985, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Plný patosu a americanismu, ale to je mi u prdele, protože Ivan Drago je šílenej bouchač a celej příběh má neskutečnj spád a skvělý vyvrcholení, i když teda Rocky si na konci ten svůj proslov klidně moh nechat pro sebe.(29.1.2005)

 • Dudek
  *****

  "Musíš projít peklem horším, než jakejkoliv sen, na konci ale budeš stát nejvejš." Nejlepší díl celé série, který se bude velice těžko překonávat. Perfektně natočené s úžasnou myšlenkou. Všichni byli úžasní a odvedli skvělou práci. Tenhle film mi mluvil rovnou do duše, gratuluji. 100%(24.5.2006)

 • genetique
  ****

  Sériu bolo treba nutne oživiť a práve touto časťou sa to náramne podarilo. Hlavne nápadom. Nieže by bol scenár náramne hlboký, ale zmena prostredia a hlavne exotického bojovník zaručene prospela. Dolph bol sakra dobrá voľba, ktorá sa vyplatila ako filmy, tak aj jemu. Záverečný fight bol skvelý, nebyť pár naivných a smiešnych okamihov, bolo by to za plné. 80%.(23.1.2007)

 • gudaulin
  odpad!

  Série filmů o Rocky Balboovi se čtvrtým dílem dostala z pozic tématicky mě míjejících filmových kousků do kategorie snímků, které mě s prominutím serou. Tak hloupý propagantistický film se vidí jenom zřídka. Jsou propagandistické kousky, které mají kvalitní režii, rafinovaný scénář, výborné herecké obsazení a výkony, jenže ničím z toho Rocky IV nedisponuje. Kdybych se měl na tuhle záležitost koukat s nahledem, musel bych dřepět na Jupiteru. Celkový dojem: 10 % (za Gorbačova s velkým červeným flekem).(24.2.2009)

 • Kaka
  ****

  Souboj Východu a Západu ve strhujícím podání. Lungren je skutečný démon a těžko se někdo této role mohl zhostit lépe. Samozřejmě nesmí tu chybět zobrazování ideologie, pomsta kamaráda a fakt, že poctivý trénink vydá za dvacet injekcí se steroidy. Rocky IV je nesmrtelná klasika a brilantní ukázka filmu let osmdesátých, kdy nám nevadil jednoduchý ba až prostý příběh. S odstupem let, můžeme s nostalgií vzpomínat a nechat se unášet onou strhující atmosférou a neskutečným feelingem, kterým tento film bez debat disponuje......"aby vyhrál, musel by mě zabít"...(24.12.2005)

 • - Jediný díl série, kde Rocky (Sylvester Stallone) během tréninku nevyběhne schody vedoucí k Philadelphskému muzeu umění. (J.Rose)

 • - Brigitte Nielsen, představitelka manželky Ivana Draga Ludmily byla ve skutečnosti v letech 1985 až 1987 manželkou Sylvestera Stalloneho. (HenryLuner)

 • - Na začátku jednoho z pozdějších kol je možno vidět Ivana Draga (Dolph Lundgren), jak něco křičí směrem k Rockymu (Sylvester Stallone). Je přitom možno si všimnout, že nemá v ústech chránič zubů, jak by správně po zaznění gongu měl mít. (Mefistofelle)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace