poster

Rocky IV

 • USA

  Rocky IV

 • slovenský

  Rocky IV

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1985, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Stallone vs. Lundgren, rány pěstí co by rozbořily zeď, obří robot. Co víc byste ještě od filmu chtěli?(24.12.2005)

 • pan Hnědý
  ****

  Krásná ukázka toho jak dobro zvítězí nad zlem. Velmi dobrý příběh o síle lidství. Jsou tu prvky, které se nesmí za žádnou cenu spojit v jeden celek a to je: Rocky a Drago: souboj stylů jednání i ideologii, soubojem dvou silných boxerů, kteří se navzájem v ringu doslova zabíjejí. Jeden z nich je hrdý šampion žíznivý po pomstě, trénovaný v nelidských podmínkách pro utužení charakteru alias muž vs příroda. Druhý namakaný stroj pomocí chemie a nejmodernějších strojů v netvrdším výrazu století. Oba předvedou výkon na hranici svých možností, ale film ukazuje, že lidské dobro a bojovat srdcem je silnější než všechno ostatní. Udělal bych s ROCKYHO trilogii - tohle měl být druhý díl a Rocky Balboa měla být zakončená trilogie.(16.7.2012)

 • EdaS
  *****

  Rocky jako bijec za porozumění mezi národy nemá chybu. Slibuju, že začnu zase pravidelně posilovat.(11.12.2009)

 • Shit
  *****

  Plný patosu a americanismu, ale to je mi u prdele, protože Ivan Drago je šílenej bouchač a celej příběh má neskutečnj spád a skvělý vyvrcholení, i když teda Rocky si na konci ten svůj proslov klidně moh nechat pro sebe.(29.1.2005)

 • CheGuevara
  *

  Ať tu Sly po mě nežádá kupu nadhledu, když ji sám nemá ani, co by se pod nehet vešlo. Zhůvěřilost po všech stránkách spíše připomíná televizní pořad populární hudby osmdesátých let s patetickým moderátorem, co ztratil veškerou soudnost. Ani to akční finále není bůhvíjak strhující, což již prominout nelze. Čistá pětka, studente Stallone. S touhle slohovkou z první třídy se můžeš jít akorát tak klouzat.(4.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace