S mladou hospodyňkou Nancy Agletovou (Linda Blairová) se dějí podivné věci. Lékaři si nevědí rady, a tak se mladý kněz obrátí na zkušeného exorcistu v penzi - Otce Jedidiaha Mayiiu (Leslie Nielsen) - a podaří se mu ho přemluvit, aby uspořádal poslední velkou náboženskou show a vyřídil si s ďáblem účty jednou provždy - svým typickým způsobem! (Falcon Home Video)

GOGO3000

Nevím, proč je hodnocení tak nízké.Vždyď je to víc než cokoliv jiného parodie a má být ujetá a šílená. To taky je a já jsem se v žádném případě nenudil. ()

Shredder odpad!

Scary Movie 2 ma pri par minutach parodovani Exorcistu rozosmialo 100x viac nez tata neskutocne trapna a bezducha fraska. ()

Shanen29

S tímto druhem komedie jsem měl trochu problém,ale vydržel jsem koukat do konce.Tentokrát Nielsen body opravdu ztrácí.Nedomyšlené a odfláklé. ()

JesterKruger

Film není nějak extra vtipný, a taky si nemyslím, že je úplně vhodné tvořit až natolik černý humor do komedie. Jelikož Vymítač ďábla byla realita a ne fikce. Chtěl bych vidět reakci lidí, kterým se příběh z Vymítače ďábla opravdu stal. Asi by se tolik nesmáli. Ale jinak Leslie Nielsen je fajn, a celkově to není špatné. Jenom ten humor. Nebylo to extra vtipné. Nic co bych musel vidět vícekrát. ()

Honzissis odpad!

Hodně slabé nudné a bez nápadu. O Humoru se tu nedá ani psát protože neni o čem. Velice špatný film! Nedoporučuji ()

ian97

Takto príšerný scenár filmu som hádam ešte ani nezažil. Až na asi dva vtipy typu Bláznivá strela sa na to nedalo pozerať. ()

drkaldj

Bohužel nějak bez nápadu. Většina vtipů spíše trapných. Scary movie to zvládlo lépe. Ale na zabytí volného času a připomínky Vymítače ďábla, navíc spolu s kamarády se to zkouknout dá (ovšem dvě shlédnutí bych už asi nedal, stejně jako na to koukat sám). ()