Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 1

Účinkují:

Série(46)

Lucindajet

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Spoliery, asi Parta amíků poprvé v džungli na Borneu se stydlivým Jeffem, kdy ještě nevěděl že mu modrá sluší nejvíc. Klub fanoušků Mirka Dušína soutěží v primitivních hrách ze tří provázků a někdy jen ze dvou. Tyhle soutěže byli určitě víc džungle friendly než obří konstrukce co kvůli pár minutám staví teď, ale když ani ty provázky nejsou barevný, na tom gauči to taková zábava není. Naopak výhra v podobě návštěvy místního baru, piva s Probstem a (dalšího) promítání VHS s Jeffovou nabídkou, že má i cigára, si v dnešní době představit nedovedu. Při dovážce obří krabice na ostrov co skýtá obří tv bednu se pak nejde neusmát. Ačkoli všichni podle svých her přijeli k jihočínskému moři ukázat jak jsou hrdými a čestnými američany, co ani kvůli miliónu neztratí tvář, zdál se mi cast na první řadu poveden. Ono taky od pobožnýho panice co si sebou vzal bibli nebo doktora co někomu zřejmě daroval rozum čekat moc nejde. Naopak od oplácanýho gaye z města a oprsklé řidičky kamionu ze středozápadu se poprvé dostalo nějakého spolčení a strategie, která, jak všichni víme, je tou nejdůležitější složkou, což se kupodivu ukázalo i v řadě s účastníky kteří ty slova možná ani neumí napsat. Oblíbenci: Richard, Sue (až na ten zhrzenej projev, ale had sní krysu bylo epické), Jenna (takové milé překvápko) ()

FiliPP odpad!

Divím se, že tato sračka má tak obrovské hodnocení. Mě to teda vůbec nebavilo a přijde mi to jako neskutečná kokotina. Hodnocení 1 %. ()

iampatrik

(Slovní hodnocení pro celou reality show) - Jedna z nejlepších reality-show, která je každou svou sérii prakticky originální. Je zábavné až šokující sledovat skupinku lidí, kteří spolu musí přežívat, ale zároveň bojovat, aby se nakonec jeden z nich probojoval na konec k výhře a věřte, že když jde o takou výhru, jsou pro to schopni udělat vše. ()

VonoXX

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

S15 China: Nejlepší série. Oblíbenci: !James!, Peih-Gee, Jean-Robert, Courtney. [97%] S16 Micronesia: Plná intrik a podrazů, bohužel ve finále zbyli ti nejhorší a proto jsem ji tolik neprožíval. Oblíbenci: !James!, Ozzy. [85%] S17 Gabon: Velmi chytlavá série. Konečně dostali Badguys na prdel! Oblíbenci: Sugar, Bob, Crystal. [89%] S18 Tocatins: Hodně oblíbená série. Jeden nezapomenutelný Dragon slayer a upřímný vesničan! Oblíbenci !Coach!, J.T. [95%] S19 Samoa: Vynikající! Asi nejnapínavější série vůbec. Russell vládl celé sérii! Škoda jen nevýrazných žen ve hře (Shambo nepočítám ;)) Oblíbenci: !Russell!, Shambo. [97%] ()

.MJ.

První reality show, kterou jsem jako děcko viděl v televizi. Intriky, hádky, podrazy a samozřejmě boj o přežití. To všechno se odehrává v krásné přírodě. Poslední co vyzdvihnu je skvělá úvodní znělka, která je vždy lehce obměněna a zasazena do tamějšího prostředí. 90% ()

Jeržik

Gay, štětka, neg... afroameričan, tlusťoch, srab, lhář, svině, zrádkyně... a Jeff Probst! Pokud vezmu v potaz jen první sérii a vsugeruji si, že žádné jiné už nebyly, mám tady tu nejlepší a nejzajímavější reality show, která kdy vznikla. Důkazem budiž i to, že mě nutila každou neděli ráno vstávat, a to už je co říct! A o tom, že její aktéři nedobrovolně posloužili jako volná předloha pro seriál "Lost", ani nemluvě. ()

Vejrrr

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Pro mě, ale nejspíš snad pro všechny je Survivor praotcem všech reality show. U první série jsem každý ráno o letních prázdninách vstával abych se vžil do rolí těch pár lidí, co tam bojují s přírodními živly, sami se sebou, bojují se svýmy kmenovými společníky, bojují o to, aby zůstali na ostrově, bojují o milion dolarů. Geniální, psychologické a těžce návykové. Fascinující je i vývoj této hry. Odborníci sami dobře vědí jak velký rozdíl mezi první a sedmou sérií .. ()

loliti

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Mám charizmu, športové nadanie, skvelú kondičku a som celkom slušný a vtipný manipulátor. Prečo mi neponúkli účasť? (: Vynikajúca záležitosť! Oblúbenci - Ethan Zohn, Rupert, Parvati. ()

Pitrsss

Originální verze trosečníka je jedna z mála reality-show, která mi opravdu nevadila a při jejímž sledování jsem se dobře bavil (v kladném slova smyslu). Dvě party, co nejvíce se odlišujících lidí, namixovaných tak, aby si co možná nejvíc lezli na nervy. Hádky, intriky, sex, dobrodružné úkoly, krásný tropický prostředí...80% ()

Jiri_Jaros

Ten pořad začal docela slibně, ale potom už mi začalo vadit vědomí, že je tam štáb a veliká hromada dalších lidí poblíž, kteří je hlídají a sledují a taky to, že se můžou kdykoliv sbalit a jít. Takže nehrozilo, že by tam někdo umiral zoufalstvim z toho, že je na ostrově s bandou blbců. Kdykoliv mohl odjet. Ale nápad ušel. ()

Rekpet

Zatím jsem viděl pouze jednu sérii (XXII), ale celkem mě to baví. Výběr soutěžících je asi nejlepší, co jsem kdy v reality show zažil, od každého něco, dobří hráči, blbové, nepředvídatelní jedinci, prostě se na to skvěle dívá. Jen bych chtěl vidět víc z jejich "normálního" života.. Vzhledem k novince - Redemption island, probíhá díl takto: rekapitulace - boj v redemption aréně - boj v normální aréně - vyřazení.. A prakticky nic naokolo. ()

lili6

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Ze všech sérií se mi asi nejvíc líbily Cookovy ostrovy a Fidži :) Jinak bezva pořad, jen mě mrzí, že v posledních sériích se průběhy soutěží často velmi opakují, stejně tak i do puntíku stejné odměny. ()

Lucillle

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

HLÁŠKY Z BORNEA: ..jedinej důvod, proč bych si sem do džungle přines bibli, a to jsem věřící je, že bych potřeboval toaletní papír.. ..bílou kamarádku jsem neměla už od střední, vlastně nemám žádnou bílou kamarádku.. ..takhle se má začít den, stolice z těla ven! dobrá práce.. ..ženský jsou nejblbější hned po kravách.. ..jestli nás sledujou teplouši, co maj zálusk na nadržence, tak jeden tu je.. ..Pokaždý když někoho vyhodíme, je to předem domluvený a kdyby někdo couvnul, tak bych mu musel prokopnout koleno.. ..držím se při hlasování abecedního pořádku.. ..já ho měl rád, než řekl, že je teplouš.. Až se vrátím domů a má žena se zeptá, s kým jsem tu byl, řeknu, že s gejem, který tu většinu času pobíhal nahý.. Je to sranda sledovat Borneo - 12 let zpátky, kdy Jeff utíná kmenovou radu, protože strašně prší - Chce se někomu v tom lijáku mluvit? :) a sám mokrej jako slepice čte rozpitý hlasy a dokonce dovolil hráčům se schovat než se vrátí do tábora.. Výběr hráčů v Borneu je úlet jako vždycky, starý americký chlápci z námořnistva nebo přošlý Vietnamem, nějakej ten teplouš a nakonec náboženskej fanatik a pečený krysy - prostě klasika :) Je to vážně zajmavý, co se v porovnání s novejma řadama ve skupině řeší, o čem spolu lidi mluví, teda hlavně co kamera zprostředkuje divákům.. co v tý době prošlo na obrazovku.. První hlasování po sloučení lidi řešej, že hlasování bylo komplot, že lidi z kmene Tagi maj spojenectví, to snad ne!!! fakt sranda :) 5 hvězd patří celýmu konceptu Survivora, Borneu jen 3,5* ()

Bukk

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Může se to zdát jako omílání pořád toho samého každou následující řadu, ale ono ne. Stačí, když se sejde parta lidí, kde jeden prostě chce být vidět a už to jede. Samozřejmě, že jsem neviděla všechny díly, to si ani nehodlám dát jako nějaký vyšší cíl, ale když už se začnu dívat - bavím se. Dokonce pokud člověk chce, chytne se v pohodě i kdesi uprostřed série, postavy největších lhářů a hráčů není těžké odhadnout. I ve slabších sériích se dá najít důvod zůstat. ()

Stanley619

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Přesně si pamatuji na to první vysílání u nás. Vysílala to TV Nova v neděli ráno, asi v roce 2002 a tehdy to byla fakt paráda, protože nic takového jsme nikdy neviděli.. Oblíbenci: Richard. Neoblíbenci: Susan. Spokojenost s vítězem série: ANO. 80% ()