Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4

Účinkují:

Série(46)

Krt.Ek

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

5* dávám za celý koncept, necítím potřebu, rozepisovat se u každé série zvlášť. Survivor je bezpochyby nejlepší reality-show s kterou jsem se měl tu čest setkat. Nedovedu si představit, co by musela nabídnout jiná reality-show, aby Kdo přežije překonala. Tento pořad se totiž ke svým soutěžím chová způsobem, který nutí, aby odhodili všechny zábrany a chovali se naprosto přirozeně, co si budeme nalhávat - animálně. ___ Už před časem jsem si dokonce řekl, že je Survivor ten nejlepší (nejzábavnější?) pořad, který jsem kdy viděl a neustále se mi to potvrzuje. Zatím jsem viděl šest sérii (od 11. do 16.), TOP 3 je následující: 1. Cookovy ostrovy, 2. Mikronésie, 3. Čína. ___ Mé sympatie, poněkud překvapivě, směřují k hráčům, kteří jsou na tom dobře fyzický (Ozzy,...) a k lidem, kteří se nebojí zachovat jako svině (Johnathan Penner,...), jenom, aby měli k tomu milionů babek blíže. Čili obdivuji hráče, kteří mají ty schopnosti, které já nemám. Z "loutkářů" mě snad více zaujal pouze Yul Kwon z CO. 90% ()

Adasin

Ze všech (nejen) amerických reality show se mi Kdo přežije líbí nejvíc. Chytře vymyšlené tak, že pokud chcete vyhrát, musíte být buď zatraceně prohnaní nebo vyložit karty na stůl. Jaká strategie uspěje? Vyplatí se podrazy, intriky nebo upřímnost? Ke komu se ten nerozhodný přidá nebo kdy se která aliance rozpadne? S oblíbenci je to pak trochu jak ve Hře o trůny - nikdy nevíte, kdo koho podrazí a kdo půjde pryč, nebo se vrátí do hry. Výborně sestříhané epizody (ano, i rekapitulační), dnes už legendární moderátor (obojí tak o dvě tři hvězdičky před českou verzí) a skvělé nové nápady skoro v každé sérii způsobují, že se těším na každý nový díl, novou sérii (když se k ní dostanu). P.S.: Tohle je u mě v oblíbených zástupce všech dosud viděných sérií, jinak bych v oblíbených neměla místo pro jiné pořady. 10/10 ()

SaNcHeZ_cz

V rámci žánru reality show celkem ujde. Emocemi přibarvený obrázek penězmi motivovaných američanů k sebevětším odpornostem jako protiklad Fear Factoru funguje poměrně spolehlivě a pokud dotyčnému nevadí utahanost a místy očividná vyumělkovanost bavit se bude poměrně dobře. ()

phoebess

Zvládla bych to taky? Myslím, že ne... Survivora a jeho skvěle vymyšlené hry, v každé série skvěle vybrané různorodé charaktery osob od "podpantofláků" přes hloupoučké holčičky až po arogantní svině a intrikáře, sleduji jen z tepla svého domova a někdy mi to bohatě stačí. Koncept funguje na jedničku, já se pořád bavím. A to i přesto, že už je na světě těch sérií tolik. Nejnezapomenutelnější série a její účastník: 19. série a skvělý intrikář Russel. Neměl chybu. :) ()

Vxxx

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Rozhodně tu nebudu procentuálně rozebírat každou sérii. Viděla jsem všechny, některé se mi líbí víc, některé méně... například starší série než je dvanáctá si už nikdy znovu nepustím, ale jen proto, že jsem si moc navykla na "moderní" vzhled Survivora. Co se toho týče, vždy to bude má srdeční záležitost a nejoblíbenější reality show (prakticky jediná reality show, co sleduji) akorát mě mrzí, že to Jeff tak moc posílá do kytek :( 5* ()

ivishka

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Jedna z těch původních reality show, které neztrácely ve své době na šťávě jak je tomu dnes. Pamatuji si jak jsem se na to, když jsem byla malá dívala a strašně mě to bavilo. ()

MikO_NR_1909

Brilantné. Myslím si, že väčšia zábava a pastva pre oči v rámci súťaženia neznámych ľudí v TV nie je. Hlavne tieto prvotné americké série situované či už v Južnej Amerike, Afrike či juhovýchodnej Ázii mali šťavu. Jesť červíkov, stáť hodiny na jednom mieste a prekonávať duševnú a fyzickú hranicu bolesti... ()

IllIlIlIIl

Pro mě téměř srdeční záležitost. Skvělá reality show, která patřila mezi první RS, když nastal v USA velký bum s RS. Tato show je určená pro lidi, kteří mají rádi, jak se jedinci chovají v takřka mezních situacích a ještě z posledních sil se snaží intrikovat, bojovat, soutěžit a nebo prostě jen přežít a vydržet. ()

rt12

Musím změnit hodnocení. Před lety jsem zhlédla Thajsko a vůbec mě to neoslovilo. Nyní v rámci nemoci jsem shlédla kromě první série úplně všechny a jsem nadšená. Hodně taky dělá vidět vše v původním znění. Je zajímavé kam lze ve stresových situacích klesnout a naopak. Vzhledem k tomu, že se vracejí zpět někteří hráči do dalších sérií, je dobré začít sledovat od první série (což se přiznám,nebyl můj případ). ()

L_O_U_S

Reality show nikdy nebyly můj šálek čaje. Nápad to není špatný, ale ve výsledku je "srvajvr", jak s oblibou říkával Vladimír Železný, trapárna emerického ražení, i když jsem na to kdysi čuměl jako puk. Nebýt tam tolik patosu (skvěle to vystihuje parafráze mého táty: "Máme tě moc rádi, a proto jsme tě vyloučili."), šel bych asi s hodnocením nahoru. "Dřel jsem se tu jako mezek a většina z vás se jen válela." (369.) ()

runner85

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Kto prežije ? Tento prvý diel si pamätám ako som žral, vždy ráno som vstal / bolo to v tedy cez prázdniny / zapol TV Nova a fandil som mojim obľúbencom ... i keď moja favoritka Colleen nevyhrala nevadilo, i keď víťaza som nemusel ... bolo to super :) ()

hunty

Tenhle pořad miluju. Každá série nabízí nové tváře a jejich někdy neuvěřitelné herní plány. To nejlepší, co lze pod pojem reality-show zahrnout. ()

Bonaparte.

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nějak v podvědomí jsem tuto reality show vnímal, ale nikdy jsem ji nesledoval, možná i tím, že byla u nás dosti přehlížena. Jakmile ji začala vysílat s dabingem Prima Cool, sledoval jsem každý díl a velmi mě zaujala. Od té doby tahám sezónu po sezóně a absolutně jsem tomu propadl. Je to sakra návykový. Zatím z těch několika řad, které můžu spočítat na prstech, byla nejlepší 16.tka Micronesie. 5* aneb Amíci se chytli pro megáč ! ()

Lauri

TOP10! Úžasné!! Nádherná místa a prohnaní, manipulativní a i občas vážně naivní lidé dokážou vytvořit opravdu nálož emocí, která mě poslední dobou baví čím dál tím více! :) ()

Katarine

No, myslím, že jen málokdo u nás může říct, že viděl opravdu všechny díly všech řad. Já ano. A dokud se bude tato dokonalá reality show natáčet, budu sledovat i nadále. Vůbec mě nepřekvapuje, že tvůrci došli v současné době až do 29. řady a na Jeffa Probsta se i po těch čtrnácti letech dívá stále dobře. A třebaže mě budete mít za magora, být Američanka, rozhodně neváhám přihlásit se také. Vývoj charakterů některých soutěžících docela bere dech. ()