werny

Prostě Bond...James Bond. Pár nesrovnalostí by se našlo, ale proč? Bonda je třeba si užít s pivečkem....Claudine Auger je pěkná a Adolfo Celi jako Largo...super.... ()

artcha

Pro mě jedna z nejslabších Bondovek.... pořád jen samé potápění a cachtání v moři... žádné Martini, ani pořádná autohonička... ()

Shaman1135

Po, pre mňa trocha vlažnom Goldfingerovi, prišla bondovka extrahovaná z najčistejšej esencie tejto britskej legendy, ktorej absolútne vládne skvelý Sean Connery, jeho ľahkosť, nadhľad a biele trenky. K tomu opäť dobry zaporák (organizácia Spectre ich ponúkala na počkanie) s megalomanským plánom, dodnes skvelá podmorská bitka potápačov. A nebudeme si klamať, nie jedna bondgirl, ale doslova celý harém, ktorému jasné kraľuje až nepochopitelne sexy Claudine Auger. Opäť dobrá práca, opäť dobrá bondovka ()

Jekyl

Thunderball zde má docela solidní hodnocení, ale mně až tak s srdci nepřirostl a v rámci Conneryovek ho mám až na předposledním místě před Diamantama (Nikdy neříkej nikdy nepočítám). Po skvělém Goldfingerovi to tvůrci neměli vůbec jednoduché. Je zde přece jen slabší výprava a i přibylo i nelogičností. Podvodní pasáže jsou na mě až moc dlouhé, což nakonec vede ke zbytečně natahované minutáži. Nezaujal mě ani úvodní song a záporák Adolfo Celi byl pro mě takovej nemastnej neslanej. Nebylo to z jeho strany špatný, ale mohlo být i lépe. Co naopak Thunderball nabídne měrou vrchovatou, tak to jsou Bond girls, kterých je hodně a všechny jsou nádherné. V tomhle směru Thunderball nemá konkurenci. Povedly se i pěstní souboje a některé scénky v rehabilitačním zařízení. Žraločci v bazénu taky dobrý. Pobavily mě i některé hlášky typu: "Chodíte sem často?" Dávám 3 hvězdy. ()

weetya

Moje nejoblíbenější bondovka. James Bond má tentokrát snad nejvíc vtipných hlášek ("She's just dead", atd). Prostředí na Bahamách je moc pěkné, občas mi to připomínalo Muže z Acapulca. Hromadná podvodní bitka je fakt hromadná. Tolik lidí prošpikovaných harpunama jsem nikde jinde neviděl:-) A teda zajímalo by mě, proč má v bondovkách každý druhý jako domácího mazlíčka žraloka. To je to vážně tak populární? Já nikoho takového neznám. ()

jakub.kuba

Klasická Bondovka s megalomanistickým příběhem. Celý příběh je skvěle promyšlený, že se tam nedá najít ani muška, ostatně jako u většiny starších bodnovek. Přes to vše má několik velice nudných pasáží, proto 75% ()

Godlieb

Trochu slabší než Goldfinger, pro mě paradoxně právě pro to množství podvodních scén, auta v předchozím dílu mám prostě raději. Sean Connery je ve vrcholné formě, propracoval se přes hordy přisluhovačů konečně k číslu 2 ve Spectre, charismatickému a velmi nebezpečnému Emíliu Largovi. Stylová atmosféra Nassau, léto, moře, proti předchozímu dílu krásná Bond girl (nechápu jaktože v Goldfingerovi působí Honor Blackman tak ošklivě, v The Avengers je to krasavice), až na závěrečný souboj na můstku Disco Volante perfektní technické zpracování, zákeřní nepřátelé, slušný příběh, byť na Srdečné pozdravy z Ruska to nestačí. Čtyři hvězdičky dávám jenom protože to není moje oblíbená bondovka. ()

Klint

Moje nejoblíbenější bondovka ( hlavně kvůli absenci čehokoliv, co by mě na ní štvalo- u těch ostatních se vždycky něco našlo :D), možná sou ty scény pod vodou na dnešní dobu už trošku pomalejší, ale stejně, když Bond, tak Thunderball... ()

Zofan

Bondovka jak má být - plno hračiček a mlátiček. Nejlepší jsou ale ty logické problémy a řešení. Prostě skvělý old school, který si s ničím neláme hlavu. (SPOILER: Pod vodou mi někdo sundal brýle a já teď nic nevidím. Nevadí, vezmu si jiné od tohodle, který je už nepotřebuje a rázem zase vidím. Co na tom, že v nich mám vodu. / Mrtvý má ruku ve volantu na ovládání kormidla, nedá se nic dělat, proč bych se pokusil ruku vyndat, raději vyskočím v plné rychlosti.) ()

billcarson

Netradiční Bondovka z podmořského světa, i tak lze stručně zhrnout obsah bondovky. Young po Jamajce vsadil na další exotiku na Macau. Connery bojuje opět proti Přízraku, konkrétně proti č. 2 Adolfu Celimu - Emilio Largovi. Hlavní padouch v podání Celiho je nepříjemným soupeřem, který sice nijak nevyniká v síle, zato je to neuvěřitelný lišák s fetišem pro zabijácké žraloky. Celiho potenciál zůstal podle mě dosti nevyužit - bohužel. Bondgirl v podání francouzské krásky, byla to neskutečně výborná volba - jedna z vůbec nejhezčích bab v posteli Jamese Bonda, pro mě č. 2. Její bíločerné plavky musí rozehřát i impotenta. Bojové scény pod vodou i souboj na lodi, už ale tak výborný není. Celkově film, který ze začátku má obrovský potenciál, v polovině se zadrhnul a do finiše už víceméně dokulhal, ale přesto tahle bondovka patří mezi osvědčenou klasiku a určitě mezi ty lepší. Vychytávky ala Q - opět nezklamal a je vidět, že se tvůrci snaží Bonda posunout vpřed díky nejmodernější technice, btw. takovou košili co měl na sobě Q jen tak někdo nemá. ()

Honey007

Čtvrtá bondovka v pořadí nepřináší tentokrát tolik propracovaný příběh, ale přináší spoustu "nových" a úžasných filmových efektů. Rys, který se stal pro zbytek bondovské série tak typický. Za vypíchnutí stojí jednoznačně neuvěřitelná bojová scéna pod mořem, ta vás připoutá k obrazovce i po tolika letech! :) 80% ()

TONYNKO

Bondovka č.4: Jedna z najlepších Bondoviek. Perfektny dej ( zapletky s jadrvymi zbraňmi su moje najoblubenejšie ), perfektny zaporak a hlavne perfektne natočene bitky pod vodou. Z tejto Bondovky by si mnohe mali brať priklad. Vyborne! Doporučujem :-). 9/10 ()

Lazy87

číslo 4 mi přišlo akčnější, než předchozí díly, což nebylo na škodu. Podvodní scény tomu daly šmrnc. ()