Jameson99

V pořadí jde vlastně o první opravdu akcí nabitou Bondovku, která tenkrát musela být trhákem ( i když Goldfinger je Goldfinger). Komu dojde, že jde o 46 let starý film? Podmořské akční scény jsou i z dnešního pohledu velmi profesionální. Pěknými doplňky jsou pak létající batůžek, jachta Disco Volante a krásná Domino. Jen Largo mohl být coby padouch trochu propracovanější. Pár dobrých hlášek se taky najde. Takhle má vypadat pořádná Bondovka. ()

tommyvercett

Connery jako Bond+skvělý záporák Adolfo Celi jako Emilio Largo+krásné prostředí jak nad vodou, tak pod vodou, dělají z tohohle filmu nadprůměrnou akční podívanou. ()

topol999

Konečně na scénu přichází skvělý záporák E. Largo (Žižka) v podání taktéž skvělého Petra Štěpánka. Bohužel, podvodní bitka mezi potápěči byla zbytečně dlouhá a po chvíli začala nudit. Škoda no, ale samotný Largo moje hodnocení na 5* nevytáhne, sorry brácho!!! 88% ()

vampvegetar

No.4 pre 007. Blízko úplnej spokojnosti predošlého dielu, už vážny úvod s únosom celonárodného záujmu s admiralitou a politikom proti vydieračom. k tomu atómová hrozba strašiaca svet metajúci sa v studenej vojne, vydarené bond girls, málo odhalený, no legendárny Blofeld a číslovanie jeho nohsledov, to sú legendárne indegriencie, ako aj žraločie hody a (síce riadne urýchlená), no pamätateľná záverečná naháňačka po vode. až na trochu vlečúce sa prostredné časti za 4,5. ()

mfanta

60% - Sean Connery určitě patří k nejlepším Jamesům Bondům. Má charisma, jeho světák je opravdový světák a s padouchy umí jaksepatří zatočit. ()

SNCIS

"Může se má přítelkyně na tento tanec posadit? Je prostě mrtvá." Charismatický Sean Connery jako agent 007 počvrté. Znovu v boji proti organizaci Spectre. Speciální vizuální efekty jsou perfektní a film za ně dostal Oscara. Je tam spousty žraloků, podmořských bitv a krásných žen. "Má drahá, nespolupracující Domino." - "Jak to víte? Jak víte, že mi přátelé říkají Domino?" - "Máte to na náramku na kotníku." Domina Claudine Auger jako Bondgirl super a super byl i jednooký záporák. "Vy ale máte bystré oči." - "Počkej až poznáš moje zuby." Nicméně 5 hvězd nemohu dát, protože jsou lepší Bondovky než tato. - 75%. ()

gggggg

Bond girl nedostala veľa priestoru na scéne, avšak nudné a zbytočne dlhé bitky pod vodou dostali priestoru až až. ()

Foltest

Bondovky s Connerym jsou jednoduše bezkonkurenční. Thunderball v žádném případě nevybočuje ze zajetých kolejí série, takže je přítomna akce, padouch s plánem na zničení světa, i krásná bondgirl. Já ale vůbec nic jiného od bondovky nechci, a proto Thunderball vřele každému doporučuji. ()

pankito

Já vám nevím...oproti prvním třem bondovkám, které jsou ryze spektakulární podívanou, je Thunderball trochu vlekoucí se slátanina s velkým množstvím postav. Více pozornosti si zasluhuje organizace dr. Zlouna než Bondova plácozadková arogantní s r.o. (pro feministky by tato série měla být povinnou projekcí). Malé plus za originální scény, které v šedesátkách bezesporu udělaly dojem. ()

opatstviolov

Oproti minulým bondovkám spíše zklamání. Bylo tu hodně nezáživných akčních scén, zejména ty pod vodou a celkově to působilo horším dojmem než třeba minulý díl. Nicméně stále to tu zachraňoval Connery jako Bond, takže jsem si to nakonec celkem užil. 8/10 ()

Elanornegra

Thunderball prekvapil. Prekvapivý scenár, skvele vodné sceny, či už so žralokmi tak aj tie podmorské fighty, na tu dobu určite revolučne. Opat krásne prostredie. Tradične nádherne ženy a Sean Connery si šiel opäť svoje. Záverečná záchranná scéna mi pripomenula, kde sa ten Nolan v Jokerovi inšpiroval…. 90% ()

bernstein

Ide o štvrtú bondovku a opäť sa zaradila k mojim obľúbeným filmom Jamesa Bonda 007 v podaní Seana Conneryho. Obsahuje takmer všetky ingrediencie. Má akciu, napätie, humor, inovatívne vychytávky a množstvo krásnych žien: Claudine Auger-ová (Domino), ktorá získala titul „Ms. France“ v roku 1958, Luciana Paluzzi-ová ako zlá vrahyňa menom „Fiona“, Molly Peters-ová ako atraktívna masérka menom „Patricia“ a Martine Beswick-ová (Paula), ktorá hrala rolu jednej z cigánok vo filme James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska v roku 1963. Dokonca získal cenu Akadémie za špeciálne efekty. Pre niekoho to môže byť zdĺhavé a nudné, ale mne sa páčila aj podmorská bitka medzi žabími mužmi na konci filmu. Stručne povedané, myslím si, že ide o fajn film v JB sérii. Určite odporúčam všetkým fanúšikom Jamesa Bonda. ()

Kelinej

Miluju bondovky se žraloky a dalšími krvelačnými tvory. Tady jsou navíc sympatické lokality, charismatický záporák, prostě vysoký standard. ()