DocBrown

Megauchylarna ! Cohen se dostane nejdriv do britskeho parlamentu, pak primo do vlady, svklekne kralovnu a zkouri znesvarene prezidenty Cadu a Burkiny Faso, az si zacnou davat francouzaky. BTW Borat se tu objevi taky. ()

Holina

Čekal jsem něco na způsob borata, ale nedočkal jsem se, ikdyž tu Cohenovo alter ego je. Nicméně úplně jsem se nenudil. Film si dělá, mimo jiné, srandu z hip hopu a ten nemám rád, takže vše OK ()

Paity

Nerozumím tomu pošukovi co si říká Sacha Baron Cohen a těm nesmyslům co dělá se nesměji. Resp. nevím proč bych se měl smát tomu, když si na sebe chce vzít tanga apod. Dle mého je ten člověk duševně nemocný. ()

Hanys_

A dokonce se tu i mihne Borat. Kdysi se mi asi tahle ptákovina líbila asi ještě trošku víc, no ale i tak se musí Cohenovi nechat, že napsat nezapomenutelné postavy opravdu umí. 6/10 ()

F.W.Colqhoun

What did you think of the film? It weren't bad, was it? It was easily better than Harry Potter, which me thought was very childish. Cohenův Ali G se vydává do Westminsteru bojovat za zachování komunitního leisure centre v západním Stainsu, poklidném městečku, kde i gangsteři dodržují dvacítku v obytné zóně. Z hyper-aktuálního produktu zbylo po vyprchání aktuálnosti bizarní dílko, kombinující záměrně dynamiku Yes, Prime Minister (ministerský předseda neví, co kutí vyčůraný poskok) s Being There (funkční idiot) s kouzlem nezáměrného retra, které bude s lety dále nabírat na síle. Chatrná politická satira, mířící do řad tradiční politiky a jaksi adorující Aliho apolitický přístup působí po zkušenostech s podobnými cool zástupci lidu podezřele. Všechny dobové prvky (ach bože, ta hudba!) zestárly hůř než Peškova vlasová vlnka v Cestě do hlubin študákovy duše. I když to jako jiné Cohenovy plně fikční filmy (Dictator, Grimsby) jako celek nefunguje a příležitostně se to neštítí trapnosti, některé skeče jsem nebyl s to zapomenout plných dvacet let. Pochopitelně ty nejtrapnější. ()

Sairina

Pěkně sprostej filmeček :) je fakt cool. Nej je, když se Ali usmiřuje s Julii ;) nevím, co jinýho k tomu dodat prostě musíte to vidět ()

Haymar

Ačkoli moc nemusím humor založený na nadávkách, fekálních scénách a všemožných variacích slova fuck, tady to kupodivu skvěle funguje a ve výsledku to nepůsobí vůbec trapně a infantilně ale naopak (k posrání) vtipně! Čím to je? Nejspíš tím, že někdo holt MÁ a jinej zase NEMÁ!... A Sacha Baron Cohen MÁ na rozdávání... Jeho hoperská satira a celé to absurdní panoptikum kolem Aliho G bylo zkrátka famózní!... Takže, mám pro vás už jen 4 slova: "Buď-te Hus-tý!" ()

CjKukis

Chlapík co si hraje na hopíka a přitom dělá do politiky a ještě má dost svéraznej až celkem úchylnej humor je dost jakože úlet, nicméně mi to přišlo o dost zajímavější než Sachův pozdější film Borat. Myslim že bych to zvládl skouknout i 2 krát. ()

venom14

Nějaké trapné vtipy by se našly, většinou jsem se ale smál..Prostě jsem se bavil,není to sice Ali-G show,ale srandy kopec jsem tu našel taky. ()

Xavi6

U Ali G jsem se někdy hodně nasmál, hlavně na začátku. Cohen je takovej normální rapl a tento film na něj přesně sedí. V porovnání s Brunem a Boratem je to jeho druhý nejlepší film, snad bude ještě pár takových. ()

Hanes88

Jednu hvězdu dávám snad jen za pár momentů, které byly trochu úsměvné. Jinak ale celá komedie byla o ničem. ()

Mitin

Ačkoliv tenhle film sází na naprosto kritickou demenci hlavní postavy Ali G-ho, tenhle film je záležitost, u který člověk čurá smíchy a ani nemusí být high. ()

Phorbo

je to hodně krutý ůlet, který stojí za to ho zkouknout. Některé místa jsou totalně úletové a stojí stoprocentně za to...ale... některá místa mi připadají uplně mimo, jako kdyby vůbec nepatřili do tohodle filmu. Ostatně film je to luxustní. 7/10 ()