Cement73

Tak toto bola taká kravina, že som sa až celkom slušne nasmial. Z jednej strany nevinné hlúposti... z druhej- propagácia drog, sexu a totálnej stupidity. Cohen je pekne strelený. Súhlasím aj s tými čo dali "Odpad!" ako aj s tými, čo hodili 4* Dávam neutrálne 3*, pretože sa to dalo pozrieť a aj smiešne to bolo, takže "task fulfilled"! ()

Delaney

Film celkově nestojí za nic, ale začátek bezvadnej a chvilkový tupení rovnokšilťáckejch kumpánu opravdu stálo za to... ()

Jorge-Z

Cohen je skvělý komik, jeho skeče parodující hiphopovou kulturu je geniální, kterého mnoho lidí v tomhle filmu možná nepochopí. Respect Ali. ()

Pompaj

Komedie?. Smál jsem se leda 2x absolutně mně to nebavilo. Dobré na zabití času, ale jsou o dost lepší béčkové filmy na zabití času. Slabé 15%. ()

Vejrrr

Přesně ten typ filmu, kde bych čekal jak množství FULL hodnocení, tak i Odpadů. Ale pro mě je film jeden z těch debilně geniálních počinů, kde .............. teda když na to máte ten správný věk nebo správnou hladinu omamných látek v krvi ............... se povětšinu času tlemíte a nechápete, jak taková magořina mohla napadnout :) ()

Ollie235

Jak mám Sachu Barona Cohena docela rád, Ali G se k mým oblíbencům neřadí. Tato politická satira se sice místy trefuje do černého, v mnoha částech však nudí či překračuje hranici trapnosti. Některé scény ale opravdu pobavily. ()

jilda

Pár super fórů se tu najde, jsou však obklopeny tunou debilního buranského humoru. Pro fandy tuningového auta s pořádnou repro soustavou hvězdička navíc ()

bidja

Z filmového hlediska asi není co hodnotit. Vtipů mého soudku tam bylo také pramálo, ale to je věcí vkusu. Takže stačí ohodnotit pouze otevřenost názoru o tom co si stejně většina lidí o politice a buranském hiphopáctví myslí, zde je parodie na místě. Nezbývá něž pochválit vždy dobře oblečeného Cohena (i ostatní), kostyméři se opravdu snažili bohužel k tomu abych dílko doporučil k jinému než studijnímu zhlédnutí to nestčí. Ještě mě napadlo, že celé je to tak hloupé proto, že tvůrce chtěl aby to tak hloupé bylo, ovšem nevidím tu indícii jak plánovaně hloupý film odlišit od neplánovaně hloupého filmu, snad jen v tom, že Cohen je uznávaný a chce vyvolat tuhle polemiku. ()

wampire23

,,Nářez" od Sacha Baron Cohena, pri ktorom sa vždy rehocem. Takisto ako celá partia, ktorá na tento film nedá dopustiť. Ali G v najlepšej forme. A Sacha v životnej úlohe. RESTECP:D ()

hellequine

Další z řady komedií, které většina lidí považuje za stupidní a které já miluju..:) Koho by jen napadlo, že maskáče mohou být tak nenápadné a že baterie se dají tak snadno propojit..:D ()

Emzet

Nesnášíte hiphopery? Či ještě lépe - nesnášíte privilegované bílé výrostky, co se snaží být tvrdými "niggaz" z ghetta? Pochopíte satiru? A máte rádi Sachu Barona Cohena? Pokud jste na tyto otázky odpověděli "ano", je Ali G pro vás. V opačném případě ho jen sotva ohodnotíte jinak než jako "odpad". Nicméně více než 4 hvězdy nemohu dát, protože hodina a půl je přece jen trochu moc silná koncentrace... ()

TheGunner

Sám pořádně nevím, jak tenhle film zhodnotit...Je to v celku dost dobrá komedie, místy jsem se vážně za břicho popadal, ovšem je zde taky spousta trapných scén...Takže v cekovym součtu se to tak nějak vyvažuje a dává mi to 3* ()

Raimok

Když jsem poprvé viděl Aliho, bylo mi málo přes čtrnáct, skoro jsem nevěděl o co tam jde, bylo to na mě moc politický a ta jeho angličtina mi nepřišla nějak zvláštní, protože jsem skoro nerozuměl. Stejně se mi to strašně líbilo. A když to vidím teď, je mi (téměř) všechno jasny a vím, že tohle hodnocení si zaslouží. Je mi to líto, ale Borat se mu už nevyrovnal, byl jenom nechutnější. 91 % ()